راه های خانگی بزرگ کردن سینه ها

راه های خانگی بزرگ کردن سینه ها

1-روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم ، سرشار از ویتامین E است و استفاده از آن ، از افتادگی سینه ها جلوگیری نموده و در دراز مدت آنها را سفت نگه می دارد . برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب به مدت یک ماه ، 2 تا 3 بار در روز  روغن جوانه گندم را به مدت 10 دقیقه ( در جهت عقربه های ساعت) روی سینه ها ماساژ دهید . این عمل باعث افزایش جریان خون در سینه ها شده و به اکسیژن رسانی و غذا رسانی بهتر برای سوخت و ساز موضع کمک میکند .

روغن جوانه گندم و بزرگ شدن سینه ها

2- نخل ارّه ای

نخل اره ای  به خاطر مواد گیاهی مغذّی و اسیدهای چرب موجود در آن ، بافت سینه ها را تحریک کرده و باعث بزرگ کردن سینه و بهبود ظاهر سینه ها شود . نخل ارّه ای ، به صورت قرص ، کپسول یا چای عرضه شده و جهت بزرگ شدن سینه ها  2 یا 3 فنجان چای نخل ارّه ای  را  روزانه بنوشید.

نخل اره ای و بزرگ شدن سینه ها

3-شیر سویا

شیر سویا به دلیل داشتن ایزوفلاون ها که ساختارشان شبیه به استروژن است به بزرگ شدن سینه ها کمک می کند . همچنین شیر سویا سرشار از پروتئین است .ابتدا لوبیاهای سویا را باید به مدت 10 تا 16 دقیقه خیس کنید و پس از آن پوست لوبیاهای سویا را بگیرید . سپس دانه های سویا را به مدت 2 دقیقه داخل فر یا ماکروویو حرارت دهید تا آنزیم های طعم آن از بین بروند . در مرحله ی بعد ، لوبیاهای سویا را به همراه 1 لیتر آب در مخلوط کن ریخته و سپس آن را آبکشی کنید . این مایع شیر سویا نام دارد و باید آن را به مدت 5 تا 10 دقیقه بجوشانید .شیر سویا را پس از سرد شدن می توانید میل کنید و تا 3 روز در یخچال نگه دارید . برای طعم بهتر آن می توانید از شکلات ، وانیل ، یا نمک نیز استفاده کنید .

شیر سویا و بزرگ شدن سینه ها

4- شنبلیله

شنبلیله یک فیتو استروژن فوق العاده است ، که هورمون های رشد سینه ( استروژن ، پروژسترون ) را تحریک  کرده و به بزرگ شدن حجم سینه ها و سفت تر کردن آن ها کمک می کند . یک چهارم فنجان  پودر شنبلیله  را با کمی آب مخلوط کرده تا به صورت خمیر در آید  . سپس آن را به مدت 10 دقیقه بر روی سینه ها قرار داده و بسیار آرام ماساژ دهید . این روش را 2 بار در روز انجام دهید.

شنبلیله و بزرگ کردن سینه ها

به این مطلب رای دهید
‏‎[تعداد رای کاربران]

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *