چگونه لبهایی برجسته داشته باشیم؟

امروزه داشتن لبهایی برجسته و پرحجم یکی از معیارهای زیبایی محسوب میشود.شما میتوانید با مواد طبیعی لبهایی زیبا و پرحجم داشته باشید.

حجم دادن به لب با مواد طبیعی

مواد لازم :

  • روغن زیتون یا روغن نارگیل
  • پنبه
  • آووکادو یا جوش شیرین
  • پودر دارچین یا روغن دارچین

روشهای برجسته کردن لبجهت بزرگ کردن و برجسته سازی لب این موادرا با هم ترکیب کرده و با پنبه لب را ماساژ داده تا خونرسانی به بافت لب بیشتر شود.

دارچین حجم دهنده لب بدون عوارض

تمام رژ های حجم دهنده شیمیایی را دور بریزید و با روغن دارچین لب خود را گوشتالو کنید. دارچین یک محرک خفیف پوست است، بنابراین لب را تحریک، و جریان خون در لب را افزایش میدهد و این خونرسانی موجب تقویت بافت لب شده و لب را پر حجم میکند.

حجم دادن به لب با دارچین

این روش تا چند ساعت موجب حجم دهی میشود و میتواند از آن به عنوان یک براق کننده لب استفاده کرد.

البته استفاده از این روش باعث تورم خفیف، قرمزی و احساس خارش میشود.اما این یک روش امن است، اما این روش را نمی بایست بیش از حد استفاده کرد زیرا موجب خشک شدن و پوسته پوسته شدن لب میشود.

 لایه برداری و اسکراب لب 

گاهی اوقات بافت لب به علت لیس زدن یا هوای خشک یا بیماری پوسته های ضخیم بسته و تیره و بدرنگ شده برای رفع این مشکل مخلوط فوق را به آرامی با مسواک برروی لب ماساژ داده تا پوستهای مرده برداشته شود.و لبهایتان خوش رنگ و لطیف شود.

راههای برجسته سازی لبها

مراقبت از پوست لب

بهتر است از یک رژیم غذایی سالم پیروی کرده و زمانی که در معرض هوای سرد و خشک یا آفتاب قرار میگیرید از ضد آفتاب لب استفاده نمایید.

‏‎[تعداد رای کاربران]

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *