راههای سفت کردن سینه+بالا بردن سینه های افتاده پس از شیردهی

راههای سفت کردن سینه+بالا بردن سینه های افتاده پس از شیردهی

افتادگی و شل شدن سینه ها عموما در اثر افزایش سن ، بارداری و یا شیردهی  اتفاق می افتد.در این حالت سینه ها حالت ارتجاعی خود را از دست داده و شل و آویزان می شوند .درمان های دارویی و جراحی های زیبایی متعددی برای بازگرداندن زیبایی از دست رفته سینه ها وجود دارد که می تواند استفاده از آنها برایتان مفید باشد .اما اگر فردی هستید که تمایلبی به انجام جراحی برای سفت کردن سینه خود ندارید از ترفندهای ارائه شده در این مقاله استفاده بفرمایید. برای سفت کردن سینه و بالا بردن سینه های افتاده پس از شیردهی راه های گوناگونی  نظیر تمرینات بدنی و ….وجود دارد  که در این مقاله سلامت وب به معرفی آن ها می پردازیم.

 

1- فشار وارد کردن به توپ

یکی از بهترین راه ها برای سفت کردن سینه و بالا بردن سينه هاي افتاده تمرینات بدنی مناسب است .کافیست بدین منظور بایستید و پاهای خود را به عرض شانه باز کنید توپ را با هر دو دست در بالای سرتان بگیرید و هم زمان با پایین آوردن توپ در حالت چمباتمه زدن قرار گیرید .توپ را با فشار دستانتان نگهدارید و پس از خم کردن زانوها به حالت اولیه برگردید آرنج شما باید زاویه 90 درجه با بدنتان بسازد .این تمرین با درگیر کردن عضلات سینه باعث سفت کردن سینه می شود .

سفت کردن سینه با تمرینات ورزشی


سفارش بهترین کرم و دستگاه سفت کننده و بالا برنده سینه

ارتباط با کارشناسان واحد فروش 09120685161


2-تمرینات قدرتی انجام دهید

برای انجام تمرینات قدرتی

و سفت كردن سينه با ورزش تمرین زیر تاثیر بسزایی دارد .

به همین منظور بایستید

و پاهایتان را به عرض شانه باز کنید

سپس در هر دو دست خود دمبل بگیرید

و دستانتان را طوری قرار دهید

که آرنج شما با بدنتان زاویه 90 درجه بسازد

سپس با خم کردن زانوها دستانتان را به هم نزدیک کرده و مجددا از هم دور کنید .این تمرین با وارد کردن فشار به بازوها و تقویت عضلات سینه در درمان افتادگی سینه موثر است .

سفت کردن سینه با تمرینات قدرتی

3-بدنتان را تحریک کنید

برای انجام این تمرین بر روی یک تشک بنشینید و پاهایتان را دراز کنید سپس بالشتی در پشت و پایین کمر خود جهت حمایت از کمرتان قرار دهید .در هر دست یک دمبل بگیرید و یک دستتان را ثابت نگهداشته و دست دیگرتان را به صورت کشیده تا ارتفاع شانه ها بالا ببرید به نحوی که دستتان با بدنتان زاویه 45 درجه بسازد بدنتان را نیز در این زمان حرکت دهید و به سمت عقب متمایل کنید .این تمرین را 30 ثانیه با دست راست و 30 ثانیه با دست چپ انجام دهید تا عضلات سینه تان تقویت شده و از افتادگی سینه هایتان پس از دوران شیردهی رهایی یابید.

4-دستها و پاهایتان را به تحرک وادارید

از  ورزش براي بالا بردن سينه و درمان افتادگی سینه ها استفاده کنید . به همین منظور بر روی یک تشک ورزشی به شکم دراز بکشید و دو کف دست خود را بر روی زمین قرار دهید اکنون نوک پاهای شما باید به زمین برخورد کند و پاهایتان در حالت کشیده قرار گرفته باشد اکنون پای راستتان را به سمت دست راستتان بیاورید و پای چپ خود را نیز به سمت کف دست چپ خود بیاوریدو پس از آن پای راست را یک قدم عقب برده و بعد پای چپ خود را عقب ببرید .این تمرین با تغییر وزن و پشتیبانی از عضلات سینه در سفت شدن سینه هایتان موثر است.این تمرین در درمان افتادگي سينه در مردان موثر بوده و کاربردی می باشد .

سفت کردن سینه با تحرک دست ها و پاها

5-از انجام این تمرین مهم غافل نشوید

یکی دیگر از روش های موثر برای سفت شدن سینه ها انجام تمرین زیر می باشد به شکم بخوابید و دو کف دست خود را بر روی زمین بگذارید و پاهایتان را بکشید و نوک پایتان را بر روی زمین قرار دهید در این حالت وزن بدن شما توسط دستانتان و نوک انگشتان پا کنترل می شود سپس در همین وضعیت دست راست خود را بلند کرده و به سمت مستقیم بکشید و سپس همین حرکت را با دست چپ تکرار کنید .


سفارش بهترین کرم و دستگاه سفت کننده و بالا برنده سینه

ارتباط با کارشناسان واحد فروش 09120685161


6-از تمرینات یوگا بهره مند شوید

یوگا یکی از ورزش های مفید برای جسم و روح می باشد که انجام آن می تواند در سفت شدن سینه هایتان موثر باشد .انجام تمرینات یوگا به طور منظم می تواند باعث تقویت عضلات سینه شده وموجب بالا بردن آن ها در دوره بسیار کوتاهی شود .تمرینات یوگا که بر روی عضلات قفسه سینه و بازوها تمرکز دارند می توانند بهترین راه بالا بردن سینه های افتاده پس از شیردهی به شمار آیند .

سفت کردن سینه با یوگا

7-سرتان را به سمت عقب ببرید

بردن سر به عقب و یا کشیدن پاها به سمت پشت باعث سفت شدن پوست سینه می شود .انجام این تمرین در بلند کردن سینه ها به طور طبیعی موثر است .انجام ده حرکت به سمت جلو و ده حرکت به سمت عقب به مدت حداقل سه بار در روز بهترین راه بالا بردن سینه ها به شمار می آید .

راه های مفید برای سفت کردن سینه

8- شنا بروید

انجام تمرین شنا به طور منظم در منزل در سفت کردن سینه ها موثر است .کافیست به شکم دراز بکشید و کف هر دو دست را در طرفین خود و بر روی زمین بگذارید و پاهایتان را در حالت کشیده بر روی زمین بگذارید به نحوی که نوک پنجه شما مماس با سطح زمین باشد .اکنون سعی کنید نیم تنه بالایی خود را از روی زمین بلند کنید به شکلی که زانوهایتان خم نشود .این تمرین باعث ساخت عضلات سینه و سفت شدن بافت سینه می شود .

سفت کردن سینه با تمرین شنا

9-وزنه بلند کنید

بلند کردن وزنه نیز باعث جلوگیری از تضعیف عضلات سینه و افتادگی آن ها می شود .شما می توانید به پشت دراز بکشید و در هر دو دست خود وزنه ای بگیرید و تا جاییکه برایتان ممکن است دست هایتان را بالا ببرید 5 ثانیه در این وضعیت بمانید و سپس دستانتان را پایین بیاورید .با انجام این تمرین می توانید پوست سینه خود را تقویت کرده و بر استحکام عضلات سینه خود بیفزایید .

سفت کردن سینه با بلند کردن وزنه

10-سینه هایتان را ماساژ دهید

ماساژ منظم سینه ها می تواند اثرات مثبتی بر روی پوست و بافت پیوندی سینه ها داشته باشد .ماساژ منظم سینه ها علاوه بر افزایش جریان خون در این منطقه باعث تقویت عضلات سینه و سفت شدن سینه ها می شود .شما می توانید با استفاده از کرم سفت کننده سينه پوست سینه خود را ماساژ دهید و بدینوسیله سینه خود را لیفت نمایید .بهترین کرم لیفت سینه یا کرم بالا برنده سینه را می توانید پس از مشاوره با یک متخصص زیبایی انتخاب کرده و از آن استفاده کنید .

11-ماساژ دادن سینه ها با روغن

ماساژ سینه ها با روغن های گیاهی نظیر روغن زیتون به مدت حداقل 20 دقیقه در سفت کردن سینه موثر بوده و بهترین و ایمن ترین روش برای بالا بردن سینه های افتاده بعد از شیردهی به شمار می آید .کافیست بر روی یک سطح صاف دراز بکشید و مقداری روغن در کف دستتان بریزید و هر سینه را به طور جداگانه و به صورت ملایم ماساژ دهید .ماساژتان را به صورت دورانی انجام دهید تا روغن به خوبی جذب بافت سینه تان شود .پس از تکرار این عمل در روزهای بعد شما می توانید اثرات ماساژ سینه ها با روغن زیتون را به خوبی مشاهده کنید و از سفت شدن سینه هایتان لذت ببرید .

12-از ماساژ سینه هایتان با یخ غافل نشوید

ماژ سینه ها با یخ می تواند جایگزین مناسبی برای ماساژ درمانی با روغن باشد .استفاده از یخ در ماساژ دادن سینه ها باعث شادابی پوست سینه و جلوگیری از تضعیف دوباره بافت سینه می شود و جهت درمان افتادگي سينه ها موثر می باشد .تکه های یخ را به آرامی به سینه هایتان بمالید و برای جلوگیری از بی حس شدن سینه ها زمان کمی را به این کار اختصاص دهید .ماساژ سینه ها با یخ به صورت منظم و روزانه باعث تقویت سینه و سفت کردن سینه می شود .

13-از ماسک های خانگی برای سفت کردن سینه هایتان استفاده کنید

آخرین راه حل ارائه شده در این مقاله استفاده از ماسک های خانگی می باشد .

شما می توانید با تهیه ماسک های خانگی از تضعیف بافت سینه خود جلوگیری کرده

و موجب لیفت طبیعی سینه های خود شوید .

برای لیفتینگ سینه  به صورت کاملا طبیعی کافیست

مخلوطی از خیار ،تخم مرغ

و روغن زیتون را آماده کنید

و این مخلوط را به مدت یک ساعت بر روی سینه های خود بگذارید

و پس از گذشت این زمان سینه های خود را با آب ولرم شست و شو دهید .

استفاده منظم از این ماسک (حداقل دوبار در هفته )در سفت شدن سینه

و بالا بردن سینه های افتاده پس از شیردهی موثر بوده و یکی از برترین

و آسانترین  راههاي سفت كردن سينه بعد از شيردهي محسوب می شود .


سفارش بهترین کرم و دستگاه سفت کننده و بالا برنده سینه

ارتباط با کارشناسان واحد فروش 09120685161


 

به این مطلب رای دهید
‏‎[تعداد رای کاربران]

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *