امروز:06/07/2022

کار در اوریفلیم در منزل با درآمد بالا

کار در منزل با سود دهی بالا

فروش محصولات اوریفلیم با مشاور شدن در اوریفلیم

❌❌❌توجه توجه توجه ❌❌❌

خانم های عزیز کانال من وقتش نرسیده دستتون تو جیب خودتون باشه؟😊
من از این به بعد به صورت موقت و محدود تعدادی همکار میگیرم😍
دقت کنید 👇👇👇
در اوریفلیم با سرمایه کم میتونید بیزینس پر سود خودتون رو شروع کنید 👌
با اشتغال در یک شرکت بین المللی استقلال مالی و درآمد زیادی خواهید داشت👌
از همتون دعوت میکنم به جای تلف کردن وقتتون در فضای مجازی با ما همراه شوید 😍
کار و تفریح و سفرهای خارجی و پرداخت حقوق به دلار همه در کنار هم را با اوریفلیم تجربه کنید

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط همکاری با ما در ارتباط باشید 👇👇👇

09129358752

 

ممکن است در در ذهن شما این سوالات پیش آمده باشد که مشاور اوریف لیم یعنی چه و یک مشاور چه کسی است و چه کاری انجام میدهد و چگونه میتوان مشاور فروش اوریف لیم شد و مشاور بودن چه سودی دارد و سوالاتی از این قبیل.

به همین علت من تصمیم گرفتم که در این قسمت توضیح مختصر ی در این زمینه ارائه بدهم شاید مورد توجه شما قرار بگیرد و شما نیز تصمیم بگیرید از این فرصت عالی استفاقده کنید و یکی از مشاوران اوریف لیم شوید.

قابل ذکر است که اوریف لیم عرضه و فروش محصولات خود را تنها از طریق مشاوران خود انجام میدهد یعنی شما تنها از طریق مشاوران فروش اوریف لیم میتوانید محصولات را خریداری نمایید نه در فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی و این جواب سوالی است که در ذهن خیلی ها جا افتاده است که چرا با اینکه اوریف لیم ادعا میکند که 41 سال سابقه تولید لوازم آرایشی بهداشتی دارد اما تا همین یکی دو سال اخیر نامی از آن در ایران شنیده نشده ؟

 • نحوه ثبت نام درسایت  اوریفلیم سوئد

درپاسخ  باید بگویم که چون عرضه محصولات از طریق مشاوران صورت میگیرد و در ایران شعبه ای از شرکت وجود نداشته که مشاوران بتوانند از طریق آن محصولات را تحویل گرفته و به فروش برسانند مارک اوریف لیم در ایران شناخته شده نبود اما از مدت یک سال و خورده ای پیش که شرکت فعالیت رسمی خود را در ایران شروع کرده با استقبال فراوان مردم مواجه شده به طوری که هم اکنون بیش از 50.000 مشاور اوریف لیم در ایران به همراه ۲ میلیون مشاوری که در سراسر دنیا مشغول به فعالیت هستند .و اوریف لیم با این روش فرصت نامحدود درآمدی برای مشاوران خود فراهم نموده است که هر کس با توجه به میزان فعالیتش درآمد کسب میکند . و به جای استفاده از روش سنتی عرضه کالا از روش فیس تو فیس یا فرد به فرد استفاده میکند.

روش ثبت نام در اوریفلیم ترکیه

اکنون اگر بفکر پر کردن اوقات فراغت خود با یک کار پاره وقت هستید،اگر این اوقات فراغتتان، زمان معینی ندارد و ممکن است روزها و زمانش تغییر کند.

چنانچه می خواهید از این زمان بهترین استفاده را بکنید و کار پاره وقتی را انجام دهید که در آن خودتان رئیس خود باشید و مدیریت زمان آن نیز برعهده خودتان باشد…

نحوه ثبت نام در اوریفلیم ارمنستان

در اوریفلیم ثبت نام کنید و مشاور شرکت اوریف لیم شوید.

 1. مشاور بودن فرصتی برای همه و مناسب هر شیوه زندگی (چه پیر باشید یا جوان ، مرد یا زن ، پول دار یا تنگ دست ، زشت یا زیبا و از هر قوم یا ملیتی که میخواهید باشید و ….. ) کافی است به سن قانونی رسیده باشید. وهزینه عضویت را بپردازید.
 2. کار در منزل میتواند شغلی پاره وقت یا تمام وقت باشد(شما میتوانید این فرصت را به عنوان شغل دوم ، حتی سوم خود بپذیرید و اوقات فراغت خود را به معرفی و فروش محصولات بپردازید و از فروش محصولات درآمد کسب کنید)
 3. آشنایی با افراد جدید و یافتن دوستان تازه ( در این کار هر روز با افراد جدید و دوستان تازه ای آشنا میشوید و با همکاری و کمک کردن به همدیگر میتوانید به اهداف مورد نظر خود دست یابید و به رشد فردی و گروهی خود و دوستانتان کمک کنید. همانگونه که این افتخار نصیب من شد که بتوانم از این طریق با دوستان و افراد تازه ای مثل خود شما که مشغول خواندن این پست هستید آشنا بشوم)
 4. رشد و پیشرفت فردی و حرفه ای ( در این فرصت شما به هر اندازه که تلاش کنید رشد و پیشرفت خواهید نمود و از نظر اطلاعات پوستی بهداشتی و آرایشی به روز میشوید. همچنین اطلاعات مدیریتی و راهبری خود را افزایش میدهید)
 5. فراگیری در مورد زیبایی و مد ( شما اطلاعات زیادی درباره مد وزیبایی فرا خواهید گرفت و با بهترین و جدید ترین مدها و محصولات زیبایی آشنا شده و با استفاده خود از این اطلاعات و محصولات و با در اختیار قرار دادن آن با خانواده ، دوستان ، همکاران ، فامیل و…. بر جذابیت و زیبایی خود و دیگران بیفزایید.) اوریف لیم به مشاورانی که در کلاس های آموزشی رایگانی که توسط خود شرکت برگذار میشود شرکت نمایند و بتوانند این دوره را با موفقیت به اتمام برسانند مدرک بین المللی آکادمی پوست از دانشگاه تخصصی پوست اوریف لیم را خواهد داد .
 6.  
 7. بدون نیاز به سرمایه گذاری ( دریافت کد مشاوری رایگان ) برای مشاور شدن نیازی به پرداخت هزینه گزافی نیست

  💥💥💥 دعوت به همکاری 💥💥💥
  افراد علاقمند میتوانند به عنوان مشاور زیبایی👸🏼 و فروش محصولات با شرکت اوریفلیم سوئد همکاری کنند👥🤝
  ✅کسب درآمد مستقل و خانگى در کنار یک شغل جذاب و شاد و پاره وقت😍
  ✅از طریق فروش اینترنتی محصولات ارایشی بهداشتی ارگانیک سوئد به کسب درآمد و رسیدن به رویاهایتان دست یابید
  ✅بهره مندی از مزایا ؛پورسانت و جوایز ماهیانه🎁 در کنار سود فروش💸
  ✅آموزش کامل در زمینه محصولات رایگان😊
  ✅سفرهای اروپایی رایگان ✈️ 🛳 و شرکت در جشن های بینظیر اوریفلیمی
  از این فرصت طلایی استفاده کنید
  دوستانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر از مزایا و هدایای عضویت و پیوستن به تیم ما هستن پیام دهید۰۹۱۲۹۳۵۸۷۵۲

کار در منزل خانم ها در خارج از خانه چه فوایدی دارد؟
1- خانم ها نیاز دارند استقلال مالی داشته باشند وارتباطات وسیعتری داشته باشند.
2- بیشتر خانم ها دوست ندارند برای رفع نیازهای مالی شان، که این روزها بسیار هم حیاتی است، مدام از همسرشان پول تقاضا کنند. آن ها می خواهند بخشی از نیازهای خانواده را تامین کنند.
3- خانمی که در خارج از خانه کار می کند و از کارکردن احساس رضایت دارد، مقدار زیادی از وابستگی افراطی اش به همسرش کاسته می شود، به طوری که قادر است از نظر روانی هم خود را اداره کند.
4- خانم شاغل، از نظر روحی دچار پیری زودرس نمی شود و کمتر افسردگی به سراغش می آید.
5- وقتی خانمی در خارج از خانه کار می کند، با مشکلات کسب درآمد و به اصطلاح پول درآوردن آشنا می شود، بنابراین به ارزش کار همسرش بیشتر پی می برد و او را بهتر درک می کند!
6- در دوره سالمندی سربار دختر یا پسر نخواهدبود، زیرا یک مستمری و حقوق بازنشستگی برای دوران کهولت خود دریافت می کند؛ بنابراین از این خانه به آن خانه فرستاده نمی شود که کشنده ترین دردهای نگفتنی در کهنسالی است.
7- چون به اقتصاد خانواده کمک می کند، در اندوخته خانواده هم شریک و سهیم خواهد بود. همین مشارکت، به او احساس امنیت بیشتری می دهد.
8- به دلیل حضورش در خارج از خانه و در متن جامعه، از معلومات و دانش اجتماعی روز بی بهره نمی ماند؛ به خصوص اگر به خاطر پیشرفت در کارش مجبور باشد کمی مطالعه و تحقیق هم کند. از طرفی، مطالعه باعث می شود در تربیت فرزندان از آگاهی بیشتری برخوردار شود.
9- از نظر حفظ زیبایی، تناسب اندام و خوش لباسی تا حدی مطابق فرهنگ روز خواهدبود. همین امر به شادابی روحیه اش کمک فراوانی می کند.