بازدید از نمایشگاه گل و گیاه را ازدست ندهید

نمایشگاه گل و گیاه  یکی از بزرگترین و زیباترین نمایشگاه هاییست که در شهر تهران برپا می شود و هر ساله افراد بسیاری را به سمت خود جذب می نماید .در این نمایشگاه انواع گل و گیاه به معرض نمایش گذاشته می شود و افراد علاوه بر دیدن مظاهر قدرت خدا و نقاشی های استادانه اش در خلقت گل های مختلف می توانند گل یا گیاهان مورد علاقه خود را خریداری نمایند . از آن جا که فرصت زیادی تا اتمام زمان این نمایشگاه باقی نمانده است فرصت را مغتنم شمرده و حتما سری به این نمایشگاه بزنید . در این نمایشگاه علاوه بر تماشای گل های زیبا آرامش وصف ناپذیری را کسب می نمایید .سلامت وب در این نوشته شما را با این نمایشگاه آشنا می کند .

نمایشگاه گل و گیاه چیست؟

نمایشگاه گل و گیاه محل عرضه انواع گل های زینتی ،درختچه های تزیینی ،گیاهان آپارتمانی ،وسایل و ابزار باغبانی ،بذر و نهال و ……. می باشد که هر سال در اردیبهشت ماه در شهر تهران برگزار می شود .این نمایشگاه به مدت یک هفته برگزار می شود .

ساعات بازدید از نمایشگاه گل وگیاه

محل برگزاری نمایشگاه گل و گیاه

پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران

به نشانی

تهران، بزرگراه شهید حکیم، خروجی شهید چمران جنوب، ضلع جنوب بوستان گفتگو برگزار می شود .

محل برگزاری نمایشگاه گل و گیاه

تاریخ و ساعت برگزاری نمایشگاه گل و گیاه

نمایشگاه گل و گیاه از 16 لغایت 22 اردیبهشت ماه 1396 در شهر تهران دایر است

و  از ساعت  10  الی  21 پذیرای حضور علاقمندان می باشد .بهتر است بدانید بازدید از این نمایشگاه را به روزهای آخر موکول نکنید و در صورت امکان برای بازدید بهتر ساعات اولیه صبح را برای بازدید از این نمایشگاه انتخاب کنید .

تاریخ برگزاری نمایشگاه گل و گیاه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *