امروز:05/07/2022
روغن خراطین ضد چروک

روغن خراطین ضد چروک بسیار قوی+روغن خراطین حجم دهنده و پر کننده گودیهای صورت

آیا از وجود چین و چروک های موجود بر روی پوست صورت خود ناراضی هستید و احساس می کنید پوستتان دچار پیری زودرس شده و شادابی و جذابیت قبل را ندارد؟آیا می خواهید در کوتاهترین زمان ممکن جذابیت و شادابی از دست رفته پوستتان را به روشی کاملا طبیعی ،موثر ،ایمن و کم هزینه بازیابی نمایید ؟اگر پاسخ شما به تمامی این سوالات مثبت است درنگ نکنید فقط با یک تماس و با سفارش روغن خراطین اصل می توانید زیبایی و شادابی از دست رفته پوستتان را به آن بازگردانید و پوستی جوان و شفاف داشته باشید .


تلفن تماس جهت خرید روغن خراطین ضد چروک و حجم دهنده:

09129358752

روغن خراطین ضد چروک را بیشتر بشناسید

روغن خراطین ضد چروک محصولی کم نظیر و بی همتا با اثر بخشی اثبات شده جهت جوان سازی پوست می باشد که استفاده از آن می تواند در از بین بردن چین و چروک های صورت ،پر کردن گودی های صورت و شفاف نمودن پوست صورت اثرات اعجاب بر انگیزی را به همراه داشته باشد.برای آشنایی با یکی دیگر از خواص این روغن جادویی و نحوه عملکرد روغن خراطین ضد چروک به ادامه سلامت وب امروز توجه بفرمایید .


روغن خراطین ضد چروک چگونه تهیه می شود؟

روغن خراطین ضد چروک از نوعی کرم خاکی به نام ایزینیافتیدا در طی فرایند پیچیده ای در لابراتوارهای مجهز داروسازی تهیه می شود .این محصول با بهبود جریان گردش خون در رگ ها سبب تغذیه بهتر پوست و شاداب شدن آن می شود.


خواص روغن خراطین

Ratingحجم دهنده قوی اندام زنانه نظیر سینه و باسن

افزایش حجم آلت تناسلی مردانه

پر کردن صورت و حجم دادن به لب ها

جوانسازی پوست و رفع چین و چروک

برطرف کننده دردهای مفصلی و ….

 


نحوه استفاده از روغن خراطین ضد چروک به چه صورت می باشد؟

برای استفاده بهینه از روغن خراطین ضد چروک نکات زیر را به دقت مطالعه نموده و به طور صحیح برای کسب نتیجه مطلب و افزایش میزان اثر بخشی روغن خراطین انجام دهید .


1- پوستتان را بشویید

ابتدا صورت خود را به وسیله یک شوینده ملایم و مناسب با نوع پوستتان شست و شو دهید و سپس صورت خود را با یک حوله نرم به آرامی خشک نمایید .

روغن خراطین ضد چروک


2- پوستتان را با روغن ماساژ دهید

اکنون کمی از روغن خراطین اصل را به انگشتانتان بمالید و سپس با نوک انگشتانتان پوستتان را ماساژ دهید .علاوه بر روغن خراطین ضد چروکشما می توانید از روغن آرگان و یا روغن بادام برای اثر بخشی بیشتر این محصول استفاده کنید .

اثر بخشی روغن خراطین


3- نحوه ماساژ پوست صورت با روغن خراطین ضد چروک

جهت ماساژ پوستتان با روغن خراطین ضد چروک این عمل را از منطقه لنفاوی آغاز نمایید .بسیاری از پزشکان ومتخصصین پوستی اعتقاد دارند که سموم بدن در زیر گوش و در دو طرف گردن تجمع می یابند بدین منظور ماساژ منطقه ذکر شده می تواند سبب دفع سموم شود .بنابراین انگشتان دست خود را بر روی منطقه مورد نظر قرار دهید و به مدت یک دقیقه به صورت حرکات دورانی ماساژ دهید .

روغن خراطین اصل


4- ماساژ این نقاط از صورت را فراموش نکنید

اکنون بهتر است دو طرف چهره خود را به وسیله حرکات دورانی ماساژ دهید .کنار فک ،گوشه های دهان و کناره های بینی به سمت گونه ها را به سمت بالا ماساژ دهید .این عمل را مطابق تصویر به مدت یک دقیقه انجام دهید .

,پاکسازی پوست با روغن خراطین


5-ماساژ پیشانی

با استفاده از یک حرکت دایره ای وسیع برای ماساژ هر دو طرف پیشانی خود در یک زمان واحد استفاده کنید. از کناره های پیشانی خود شروع کنید و به تدریج به سمت وسط پیشانی خود حرکت کنید، سپس به طرفین برگردید. این عمل را در یک دقیقه انجام دهید .

شفافیت پوستت با روغن خراطین


6- ماساژ چشم ها

جهت ماساژ چشم ها انگشتان دست خود را به آرامی روی چشم های خود قرار دهید. آنها را در اطراف گوشه های خارج از چشمان خود قرار دهید و سپس از سمت خارج چشمان به سمت کنار طرف بینی و داخل چشم خود حرکت کنید . این حرکت را برای یک دقیقه تکرار کنید. چشم ها سبب شفاف شدن پوست این منطقه و رفع تیرگی چشم خواهد شد . فراموش نکنید از کشیدن انگشتانتان بر روی پوست ظریف اطراف چشم می بایست خودداری نمایید .

جوانسازی پوست با روغن خراطین


7-اتمام ماساژ

در انتها مجددا یکبار دیگر تمامی قسمت های صورتتان را به وسیله بندهای قبلی ماساژ دهید و شاهد شفافیت و لطافت پوستتان با استفاده از روغن خراطین ضد چروک باشید .

قیمت روغن خراطین


اکنون زمان آن فرا رسیده است که به برخی نکات جهت افزایش اثر بخشی روغن خراطین اشاره نماییم .همراهی این روش ها در زمان استفاده از خراطین می تواند نتایج مطلوب تری را برایتان به ارمغان بیاورد .


از سایر روغن های گیاهی جهت ماساژ استفاده کنید

استفاده از سایر روغن های گیاهی به همراه روغن خراطین می تواند سبب آبرسانی بیشتر به پوست شده و در پر کردن گودی های صورت تاثیر بسزایی داشته باشد .روغن جوجوبا ،روغن نارگیل ،روغن آرگان و روغن کرچک بهترین روغن های گیاهی ضد چین و چروک بشمار می آیند و جوانی پوست را تضمین می کنند .پوستتان را به وسیله این روغن ها ماساژ دهید تا اثرات روغن خراطین را بر روی پوستتان تثبیت نمایید .

ماساژ صورت با روغن های گیاهی


جهت پاکسازی پوستتان از ماساژ پوستتان به شیوه ای که در ادامه ارائه می شود غافل نشوید

  • دستانتان را در دو طرف دهانتان بگذارید و سپس به صورت دورانی و به سمت خارج دهان پوستتان را ماساژ دهید .

  • گونه هایتان را به صورت حرکات رفت و برگشتی به سمت داخل و خارج به آرامی و به مدت یک دقیقه مالش دهید .

نحوه خرید روغن خراطین

  • انگشتان دست خود را به آرامی بر روی چشم های خود قرار دهید و سپس آنها را به اطراف گوشه های بیرونی چشم خود بکشید. این عمل را در هر دو طرف بینی و در کنار خطوط چهره خود ادامه دهید. حرکت را برای یک دقیقه تکرار کنید.

  • اگر پیشانی شما حاوی خطوط افقی می باشد دست خود را به صورت عمودی بر روی صورتتان قرار دهید، انگشتان دستتان را روی پیشانی خود قرار دهید. و به آرامی با حرکات دستتان پوست پیشانی خود را بالا و پایین بکشید. این حرکت را در طول یک دقیقه انجام دهید .

رفع چین و چروک با روغن خراطین

  • مجددا دست ها را به صورت افقی بر روی پیشانی خود قرار دهید و سپس دستانتان را به آرامی به عقب و جلو برید.

  • جهت اتمام و تکمیل مراحل پاکسازی پوست مجددا 5 مرحله بالا را تکرار نمایید و شاهد پاکسازی پوستتان در کوتاهترین زمان ممکن به وسیله روشی آسان و در دسترس باشید .


شفافیت پوست با ماساژ پوست با روغن خراطین

جهت شفافیت پوستتان ،پوست را با روغن خراطین ضد چروک ماساژ دهید .کافیست به روغن خراطین کمی روغن زیتون ،روغن اسطوخدوس و یا نارگیل اضافه کنید و ترکیب به دست ٖآمده را به آرامی بر پوستتان بمالید .جهت اثر بخشی بیشتر روغن خراطین در شفافیت پوستتان ماساژ پوستتان را به شیوه های ارائه شده در زیر انجام دهید .


1- ماساژ زیر گوش و فک 

مشکلات پوستی و سموم  اغلب در ناحیه فک و گردن ایجاد می شود و ماساژ در اینجا به کاهش این مشکلات  کمک می کند. با استفاده از  انگشتان دست خود، این منطقه را به مدت یک دقیقه و به صورت دورانی ماساژ دهید. از زیر گوش خود، پایین به سمت گلو و از طرف خط فک خود ماساژ پوستتان را آغاز نمایید .


2-ماساژ دو طرف چهره 

با استفاده از حرکات دورانی وسیع اطراف فک، گوشه های دهان، کنار بینی ها و گونه های خود را ماساژ دهید . چشمانتان را ببندید و روی حرکت آرام اعمال شده بر روی صورتتان تمرکز کنید.


3-ماساژ پیشانی

تنش در این ناحیه اغلب منجر به سردرد می شود، بنابراین زمان بیشتری را در اینجا صرف کنید. با استفاده از حرکت کرکره ای هم زمان دو طرف پیشانی را ماساژ دهید و به تدریج به سمت وسط پیشانی پیش بروید و سپس به طرفین برگردید. این حرکت را در یک دقیقه انجام دهید .


4-ماساژ چشم ها

انگشتان دست خود را به آرامی گوشهای خود قرار داده و انگشتانتان را به آرامی زیر چشمان خود قرار دهید اکنون انگشتانتان را به سمت کنار طرف بینی و در کنار خطوط چهره خود برده و پوست این ناحیه را ماساژ دهید.این حرکت را برای یک دقیقه تکرار کنید.


5-ماساژ بینی

اگر تنش سینوسی دارید، ماساژ دادن بینی سبب تسکین این مشکل خواهد شد . بدین منظور به آرامی بالای بینی خود را به آرامی با ماساژ دهید و انگشتان دست خود را به سوراخهای بینی خود بکشید. این حرکت را برای یک دقیقه تکرار کنید.


درپایان مجددا یکبار دیگر این تمرینات را انجام دهید و شاهد شفافیت پوستتان با روغن خراطین ضد چروک باشید .به خوبی خواهید دید که پوستتان در مدتی بسیار کوتاه شفاف و جوان گشته است .بنابراین فرصت را از دست ندهید و به جای خرید کرم های گران قیمت خارجی محصولی اصل و با کیفیت را با دارا بودن اثرات تضمینی در جوانسازی پوست تهیه فرمایید .

تلفن تماس جهت خرید روغن خراطین ضد چروک جهت جوانسازی پوست

09129358752

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.