قرص پیوراریا میریفیکا بزرگ کننده سینه نی نی سایت

خواص کپسول پیوراریا میریفیکا +قیمت کپسول پیوراریا میریفیکا

پیوراریا میریفیکا ریشه غده ای گیاهی می آید که در تایلند و مالزی رشد می کند. در حالت خام، ریشه شبیه سیب زمینی است. ریشه خشک و پودر شده است و بیش از 100 سال است که به عنوان مکمل در طب سنتی تایلندی به دلیل “کیفیت جوان کننده” مورد استفاده قرار می گیرد. 

این مکمل که معمولاً در کپسول های پودری یا به عنوان کرم موضعی فروخته می شود، اکنون به طور گسترده در ایالات متحده در دسترس است. ترکیبات فعال در مکمل به عنوان فیتواستروژن شناخته می شود. در داخل بدن، آنها مشابه هورمون استروژن عمل می کنند و موجب تعدیل هورمونها و بزرگ شدن سینه ها میشود. 

مطالعات کوچک نشان می دهد که Pueraria mirifica ممکن است به کاهش برخی از علائم یائسگی از جمله گرگرفتگی، خشکی واژن، تحریک پذیری و پریودهای نامنظم کمک کند. اما بررسی های اخیر این مطالعات بی نتیجه بوده است. بنابراین، هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا این ادعاها واقعاً می توانند توسط پزشکان پشتیبانی شوند یا خیر.

کرم Pueraria Mirifica نویدهایی برای تسکین خشکی واژن و ارتقای سلامت واژن نشان داده است. اگرچه ممکن است برخی از انواع تحریکات واژن را بهبود بخشد، اما ثابت نشده است که موثرتر از ژل یا کرم استروژن سنتی است.

مطالعات حیوانی نشان داده است که Pueraria mirifica می تواند از دست دادن استخوان در دوران یائسگی را به حداقل برساند. سایر تحقیقات در حال ظهور نشان می دهد که مکمل ممکن است اثرات آنتی اکسیدانی داشته باشد. 

در حالی که برخی از شرکت ها ادعا می کنند که Pueraria mirifica می تواند اندازه سینه را افزایش دهد یا رشد سینه را افزایش دهد، این ادعا توسط علم یا متخصصان پزشکی پشتیبانی نمی شود.

معرفی برترین کپسول های پیوراریا میریفیکا در آمازون

   Pueraria Mirifica Alter

مکمل بسیار قوی از پوراریا میریفیکا خالص افزایش سایز سینه به صورت سریع و دائمی با مواد ارگانیک که در سایت آمازون موجود میباشد.

قرص پیوراریا میریفیکا نی نی سایت

کپسول پوراریا میریفیکا


Nature’s AnswerWildcrafted Pueraria Mirifica

محصول دیگر از گیاه پوراریا که هم اکنون در سایت آمازون به فروش میباشد و بعد از محصول Pueraria Mirifica Extract x5 جز برترین های آمازون هست.


گیاه پوراریامیریفیکا چیست؟

پوراریا میریفیکا چیست ؟ گیاه پوراریا میریفیکا ( Pueraria mirifica ) گنجینه ای طبیعی از مواد مغذی ،ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که در مناطق شمال تایلند و میانمار روییده و با نام  Kwao Krua  نیز شناخته شده است .این گیاه منحصر بفرد دارای خواص جادویی بی شماری است که استفاده از آن می تواند فواید بی شماری برای بدن ما داشته باشد .مهم ترین مزیت این گیاه  افزایش سایز سینه ها به روشی کاملا طبیعی و بدون جراحی می باشد .اگر علاقمندید تا در مورد این گیاه قدرتمند و کپسول پوراریا میریفیکا بیشتر بدانید به ادامه مقاله امروز توجه نمایید.


ترکیبات تغذیه ای موجود در کپسول پوراریا میریفیکا

کپسول پوراریا میریفیکا یا کپسول معجزه گر سرشار از هورمون های طبیعی شبه استروژن به نام فیتو استروژن ها می باشد .ترکیبات دیگری از قبیل میروسترول، دگسی میروسترول، دیدزین، جنیستین، سیتوسترول- بی و غیره نیز در این کپسول یافت می شود که با دارا بودن خصوصیاتی مشابه هورمون های طبیعی در توازن سطح هورمون های زنانه بسیار سودمند است.در واقع می توان به صراحت گفت مصرف روزانه کپسول های ژله ای  پوراریا میریفیکا راهی طبیعی ،مفید ،ایمن ،قدرتمند و موثر برای بهبود فرم سینه زنان و  رفع مشکلات یاد شده در این اندام زنانه و بازیابی از دست رفته زیبایی این اندام جنسی در زنان به شمار می آید . زنان در تایلند و سایر نقاط جهان با استفاده از قدرت ضد پیری و جوان سازی کپسول پوراریا میریفیکا توانسته اند زیبایی سینه های خود را حفظ نموده و فرم سینه هایشان را بهبود بخشند.


ترکیبات به کار رفته در مکمل غذایی مولتی پوراریا میریفیکا

مهم ترین ترکیبات تشکیل دهنده مکمل این گیاهی دارویی عصاره خود گیاه پوراریا میریفیکا،ایزوفلاون سویا،دانه گیاه شنبلیله،عصاره میوه نخل اره ای،عصاره ریشه شیرین بیان ، ژلاتین(کپسول)،آرد برنج،منیزیم،اسید آمینه ال تیروزین،آب سبزیجات و … می باشد.


افزایش رشد سینه ها با کپسول پوراریا میریفیکا

اگر شما نیز جزو زنانی هستید که از افتادگی و سایز کوچک سینه های خود رنج می برید و فرم سینه های شما مطلوب نیست می توانید به روشی کاملا طبیعی و کم هزینه فرم سینه های خود را بهبود بخشیده و سایز سینه های خود را افزایش دهید .تمامی مصرف کنندگان این محصول در طی بررسی های انجام شده نشانه های رشد سینه را در ظرف 30 الی 60 روز پس از مصرف این محصول شگفت انگیز مشاهده نموده و گزارش کرده اند .افزایش سایز سینه با استفاده از کپسول پوراریا میریفیکا کاملا دائمی و بدون عوارض بوده و علاوه بر آن بسیار چشمگیر خواهد بود .با استفاده از این محصول استثنایی فرم دهی سینه ها و تنظیم هورمون زنانه شما به راحتی و به سرعت انجام خواهد پذیرفت.بنابراین می توانیم بگوییم بهترین جایگزین عمل جراحی پروتز سینه جهت برجسته کردن سینه ها استفاده از روغن پوراریا میریفیکا یا سایر فرم های این محصول گیاهی می باشد.بنابراین فرصت را از دست نداده و به جای انجام روش های پر خطر جراحی و پرداخت هزینه های سرسام آور مربوط به آن ها و پذیرش ریسک ها و مخاطرات  عمل های زیبایی با یک تماس این محصول شگفت انگیز را سفارش دهید .

تلفن تماس جهت تهیه پکیج pueraria mirifica plantها و محصولات گیاهی افزایش سایز 

تلفن  ا کارش


مکانیسم عملکرد پیوراریا میریفیکا در افزایش سایز سینه ها

کپسول پوراریا میریفیکا با دارا بودن ترکیبات شبه استروژنی تاثیرات بسیار زیادی بر روی بافت سینه دارد .هورمون زنانه استروژن مسئول زیبایی و شادابی پوست ،تعیین سایز سینه ها و  خوش فرمی آن ها می باشد .در نتیجه هر گونه عدم تعادل در این هورمون ها و یا عدم توازن و کاهش آن در بدن سبب دفرمه شدن شکل سینه ها و افتادگی آن ها خواهد شد .با استفاده از این گیاه می توانید در مدت کوتاهی میزان این هورمون را در بدن متعادل کرده و در سطح مطلوب به تثبیت رسانده و تنها پس از چند هفته درمان شاهد سفت شدن و حجیم شدن سینه هایتان باشید.


مدت زمان اثر بخشی کپسول پوراریا میریفیکا

برای اثر بخشی مطلوب و بهینه کپسول پوراریا میریفیکا تنها کافیست پس از تهیه این محصول آن را به مدت سه ماه مداوم استفاده نمایید .با مداومت بر مصرف این مکمل جادویی به طور طبیعی می توان اندازه ی سینه ها را یک یا دو سایز افزایش داده و اثرات آن را در زیبایی پوست نیز به صورت کاملا ملموس مشاهده نمود .برای کسب نتیجه بهتر نیز می توان با تلفیق همزمان مصرف کپسول پوراریا میریفیکا با ورزش های بزرگ کننده سینه و استفاده از مواد غذایی مفید جهت رشد بافت سینه نتایج کاملا درخشان و مطلوبی را کسب نمود .نتایج حاصل از مصرف این محصول معجزه گر افزایش سایز سینه ها  تا حدود 80 درصد می باشد.


عوارض جانبی احتمالی پس از مصرف کپسول پوراریا میریفیکا

این محصول به علت دارا بودن منشاء گیاهی کاملا طبیعی و بدون عارضه خواهد بود .بر اساس تحقیقات و بررسی های میدانی انجام شده در میان مصرف کنندگان این محصول تاکنون شواهدی دال بر عوارض کپسول پوراریا میریفیکا پس از مصرف این محصول گزارش نشده است اما به صورت بسیار نادر عوارض پوراریا میریفیکا می تواند شامل موارد زیر باشد که به ندرت ممکن است در میان مصرف کنندگان اتفاق افتد:

 1. سردرد
 2. سرگیجه
 3. حالت تهوع
 4. خستگی
 5. نفخ
 6. اشتیاق فراوان به مصرف قند
 7. دوره های قاعدگی دیر یا غیر منظم
 8. اسهال و استفراغ
 9. مشکلات خلق و خوی
 10. آکنه

البته فراموش نکنید این عوارض کاملا نادر بوده و تنها در صورت مصرف محصول غیر استاندارد یا بی کیفیت و غیر اورجینال و یا زیاده روی در مصرف آن به علت عدم استفاده از یک الگوی منظم اتفاق افتد .در صورت احساس سرگیجه تنها کافی است با مصرف ماده شیرین واکنش هیپوگلیسمی ایجاد شده را از بین برده و دوز مصرف این دارو را کاهش دهید .


سایر مزایای استفاده از مکمل غذایی پوراریا میریفیکا

اگر چه این محصول قدرتمند تنها به عنوان تقویت کننده بافت سینه و افزایش دهنده سایز سینه شناخته شده است اما این محصول جادویی و استثنایی خواص درمانی دیگری نیز دارد که در ادامه خدمتتان معرفی می گردد .این مزایای شگفت انگیز عبارتند از:

 •  ضد پیری
 • درمان کننده موهای سفید
 • افزایش رشد مو
 • افزایش دهنده سطح انرژی
 • گردش خون را افزایش می دهد.
 • افزایش اشتها
 • بهبود تن، ظاهر و رنگ پوست
 • ایجاد عضلات قوی تر
 • کاهش استرس
 • جوانسازی پوست
 • درمان مشکلات یائسگی در زنان
 • درمان مشکلات مربوط به پروسات در مردان
 • بازسازی سلول های پوستی بدن و بافت سینه
 • سلامت موها
 • دمان شوره سر و ریزش موها
 • تقویت ناخن ها و درمان شکنندگی آن ها
 • درمان استرچ مارک ها
 • بهبود روابط جنسی میان همسران

چگونه از کپسول پیوراریا میریفیکا استفاده کنیم؟

گیاه پیوراریا میریفیکا در اشکال مختلفی در دسترس می باشد .قرص ها ،عصاره ها ، لوسیون ،سرم ، روغن ، صابون و کپسول این گیاه از رایج ترین فرم های در دسترس این گیاه می باشند .اما متداول ترین نمونه این گیاه فرم کپسول مانند آن می باشد .کپسول پوراریا میریفیکا برای افزایش اثر بخشی می بایست همراه با غذا یا نوشیدنی ها مصرف شود تا قدرت جذب آن در بدن افزایش یابد .مصرف این فراورده گیاهی همراه با مواد غذایی سرشاز از ماده معدنی کلسیم مانند شیر، محصولات لبنی ،پنیر، کنجد یا بادام در افزایش جذب ترکیبات اصلی این مکمل گیاهی که همان فیتواستروژن ها می باشد بسیار سودمند است .


گیاه پیوراریا میریفیکا را از کجا تهیه کنیم؟

مطمئنا اکنون با توجه به مزایای بی شمار کرم پوراریا میریفیکا یا کپسول پوراریا میریفیکا این سوال برایتان پیش امده است که این محصولات و یا خود گیاه پوراریا میریفیکا را از کجا تهیه کنیم؟در پاسخ به سوال شما عزیزان باید گفت این محصولات با ارزش و استثنایی را می توان از فروشگاه های معتبر اینترنتی و یا داروخانه های معتبر در سراسر کشور تهیه فرمایید .قرص پوراریا میریفیکا در داروخانه های معتبر سطح شهر موجود می باشد .اما در صورت عدم دسترسی و یا ناموجود بودن این محصول در مراکز ذکر شده کپسول پوراریا میریفیکا را از کجا تهیه کنیم؟ نگران نباشید شما می توانید جهت خرید اینترنتی قرص پوراریا میریفیکا از سایت آمازون اقدام نمایید .

خرید مکمل غذایی مولتی پیوراریا میریفیکا را به راحتی از آمازون امکان پذیر میباشد. amazon.com

تلفن تماس جهت ثبت سفارش محصولات افزایش دهنده سایز سینه


قیمت کپسول پیوراریا میریفیکا

قیمت کپسول پیوراریا میریفیکا با توجه به کارایی گسترده آن در زمینه برجسته سازی سینه های کوچک و جوانسازی پوست و سایر موارد ذکر شده در بالا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد .قیمت کپسول میریفیکا عرضه شده توسط فروشگاه آنلاین ما کاملا مناسب و با توجه به اصل بودن محصول ارائه شده کاملا اقتصادی می باشد

تلفن تماس جهت ثبت سفارش محصولات افزایش سایز سینه:


شرایط نگه داری کپسول های مولتی پوراریا میریفیکا

این مکمل گیاهی را در دمای 20-25 درجه سانتی گراد اتاق در مکانی به دور از گرما، رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری کنید. این کپسول ها را دور از دسترس کودکان قرار داده و پس از مصرف کپسول حتما درب قوطی آن را دوباره ببندید.


کلام آخر

حال که با فواید پیوراریا میریفیکا بر روی سلامتی و زیبایی سینه ها آشنا شدید توصیه می کنیم از این محصول به راحتی نگذرید و حتما خرید آن را در اولویت قرار دهید .آمار بالای فروش میریفیکا   نشانه رضایت مشتری از  اصل بودن محصول ارائه شده و واقعی بودن مزایای درمانی و بهداشتی محصول مورد نظر ماست .بر اساس نظر سنجی های صورت گرفته در میان خریداران این محصول و مصرف کنندگان آن تمامی افرادی که به منظور برجسته شدن سینه های خود به روش غیر جراحی این محصول را خریداری نموده اند از انتخاب خود راضی و خوشنود بوده اند .و انتخاب این محصول را روشی کاملا معقولانه ،ایمن ،موثر ،مقرون به صرفه به عنوان جایگزین تکنیک های پر خطری مانند جراحی پروتز سینه یا تزریق چربی و یا ژل دانسته اند .تنها نکته قابل توجه در مورد مصرف این محصول با توجه به ایمن بودن این ماده موثر گیاهی مصرف آن در زنان باردار و شیرده می باشد .با توجه به اهمیت این دو دوران در طول زندگی هر بانوی ایرانی توصیه می کنیم از مصرف این مکمل ارزشمند در این دوران های طلایی خودداری نمایید چرا که هنوز تاثیر این مکمل در این دو دوره بررسی و آزمایش نشده است .فلذا برای احتیاط و با توجه به آسیب پذیر بودن جنین و یا نوزاد توصیه می کنیم این مکمل گیاهی شگفت انگیز در این دو دوره استفاده نشود .

یکی از گیاهان با ارزش گیاهی به نام پوراریا می باشد .این گیاه حاوی مواد مغذی و ترکیبات بسیار سودمندی است که می تواند در زمینه سلامتی و زیبایی نقش بسزایی داشته باشد .پس از تحقیقات بسیار و مطالعات گسترده مشخص شد از خواص درمانی این گیاه می توان در جهت افزایش سایز سینه و درمان افتادگی سینه ها استفاده نمود .لذا در لابراتوارهای مجهز و پیشرفته داروسازی مکمل غذایی حاوی این گیاه به نام کپسول پوراریا میریفیکا تهیه و به بازار عرضه شد .با استفاده از این مکمل جادویی می توانید زیبایی از دست رفته سینه هایتان را بازگردانده و علاوه بر افزایش سایز سینه از سایر مزایا و خواص درمانی این کپسول استثنایی بهره مند گردید.

در مطلب قصد معرفی بهترین قرص پیوراریا میریفیکا را داریم و در این سایت این داروها موجود نمیباشد 
جهت سایر محصولات نظیر گن ها این مطلب جهت اطلاع رسانی هست و محصولی برای فروش موجود نیست.

معرفی برترین کپسول های پوراریا میریفیکا

 

اشتراک گذاری

134 یک نظر

 1. محبوبی پاسخ

  کپسول پیورا چندین مدل داره من مدل پیوراریامیرفیکا اصل هم مدل التر و هم مدل ارگانیک گرفتم خوب بود عالی بود

 2. اسی پاسخ

  سلام دوستان.
  بنده میفروشم.
  این کپسول به صورت 4 کد میباسد
  یکی برای سینه
  یکی برای صورت
  یکی برای افتادگی زیر ران
  یکی برای چاقی ران و باسن
  درضمن دوستان ایرانی هم داره
  نمیگم خوب نیست ولی دیرتر عمل میکنه

 3. ساجده پاسخ

  سلام من پیوراریا میرفیگا از خارجی التر گرفتم دوره اول جواب نداد دوره دوم خیلی عالی جواب گرفتم

 4. صفیه پاسخ

  سلام لطفاً بگین قیمت قرص پوراریا چنده ؟هنوزم موجود هست ؟چطور میشه اصلش رو سفارش بدم لطفاً جوابم رو در ایمیلم بدین

 5. سیدی پاسخ

  من با دوره اول ایرانی گرفتم خیلی جواب نگرفتم ولی دوره دوم رو که خارجی استفاده کردم خیلی بهتر شد الان میخوام یه دوره دیگه بگیرم واقعا ارزشش رو داره روی اعتماد بنفسم خیلی تاثیر گذاشته امیدوارم که همه نتیجه بگیرند 🙏

  1. parisa پاسخ

   جهت مشاوره و ثبت سفارش لطفا با شماره تلفن ۰۹۳۷۰۹۲۲۸۴۷تماس حاصل فرمائید.

 6. مهسا پاسخ

  میریفیکا خارجی خیلی بهتره من اشتباه کردم اولش چند دوره آرال گرفتم از همون اول تایلندیش رو بگیرید و خودتون رو خلاص کنید

 7. Samaneh پاسخ

  دوستم خریده و راضیه ولی واقعا هزینه اش برای من سنگینه اگه کسی میتونه بیاد با هم بخریم واقعا ثواب داره …

 8. سمیه طهماسبی پاسخ

  سلام و وقت بخیر میخواستم تفاوت قرص های شینگایا رو با پوراریامیریفیکا رو بدونم ممنون میشم برام توضیح بدین سپاااااس

  1. salamatweb نویسنده ارسال پاسخ

   کپسول پیوراریا میریفیکا فقط یک ترکیب گیاهیست اما شینگایا علاوه بر ترکیبات گیاهی حاوی یک سری ویتامینها و مینرالهاست

 9. مرسل پاسخ

  سلام من از افغانستان به شما پیام میدم
  من خودم یک ماما هستم و مریضام زیاد شکایت دارن از بابت سینه میشه بگین قیمتش چند هست و چجوری میتونم بخرم و بیارم افغانستان ممنون میشم اگه جوابمو بدین

 10. سارا پاسخ

  بعد لطفا بگين تو هر بست چن كپسول هست؟ كسي هست كه تاثير گرفته باشه كه معرفيش كنين به ما بگه؟؟؟ممنون ميشم جواب بدين.

 11. سارا پاسخ

  ميشه نحوه مصرفشو بگين؟هنوز اين كپسولو دارين؟گروه سني هم داره؟چند ماه بايد مصرف كنيم؟بعد از چن سال برميگرده؟

 12. محدثه پاسخ

  سلام دوستان من هم یک دوره این کپسول رو مصرف کردم خیلی راضی بودم تایلندی بود با نوشته های صورتی ولی این دفعه ایرانیش رو گرفتم اصلا خوب نبود

  1. Zahra پاسخ

   خارجیشو از کجا میتونم بخرم؟ اونایی ک من تو پیج های اینستا بودن همشون رو بسته هاشون نوشته بود آرال

 13. عسل پاسخ

  من دو روزه سینه مو با روغن زیتون ماساژ میدم هر بار 15 دقیقه . ولی الان سینه ام درد میکنه و بعد که ماساژ میدم اول سینه ام دردناکه بعد آروم آروم دردش کم میشه . این درد طیبعی و از ماساژه؟ داره بزرگ میشه که درد میکنه یا دیگه ادامه ندم و ماساژ ندم؟؟؟؟

 14. عسل پاسخ

  من دو روزه سینه مو با روغن زیتون ماساژ میدم هر بار 15 دقیقه . ولی الان سینه ام درد میکنه و بعد که ماساژ میدم اول سینه ام دردناکه بعد آروم آروم دردش کم میشه . این درد طیبعی و از ماساژه؟ داره بزرگ میشه که درد میکنه یا دیگه ادامه ندم و ماساژ ندم؟؟؟؟

 15. مریم پاسخ

  قرصش رو هم باید روزی یکی استفاده کرد؟ و اینکه تو دوران پریود یا قبلش نباید قطعش کرد؟

  1. آناهیتا پاسخ

   سلام عزیزم. دو دوره هر روز چند تا قرص مصرف کردی؟ من 1دوره با کرم مصرف کردم ولی 1سایز اضافه کردم که اونم بخاطر کرم هست. اگر قطع کنم باز بر میگرده. شما کرم هم استفاده کردی؟ بعد از دو دوره چند سایز اضافه کردی؟ دو دوره 3ماهه منظورتونه؟

 16. مریم.تهران پاسخ

  سلام.وقت به خیر.میخواستم خواهش کنم ازتون اگه کسی استفاده کرده وعارضه ای داشته نطربده.چون منم خیلی وقته ازوکیوم یاژلهابه تنهایی استفاده کردم ونتیجه ای نگرفتم.
  واینکه اصلشوازکجامیشه تهیه کرد وقیمتش؟
  چون توهرسایت وکانالی یه چیزمیگن .نمیدونم کی درست میگه

 17. tahoora پاسخ

  سلام دوست عزیز….قیمت این قرص مالزی چقدره به پول ایران،واینکه میتونی هنوزم بفرستی؟

 18. Maryam پاسخ

  سلام وقتتون بخیر.میخواستم قیمت کپسول پوراریا میریفیکا و دستگاه وکیوم رو برام ایمیل کنین،من واقعا احتیاج دارم.
  آیا دستگاه و کپسول ب تنهایی کافیه واسه بزرگ شدن سینه یا باید از چیزای دیگه هم استفاده کرد؟
  میشه بجای کپسول و سرم از روغن خراطین استفاده کرد؟
  تاثیر کدومشون بیشتره همراه دستگاه؟
  لطفا جواب بدین
  باتشکر💖

 19. هستی پاسخ

  سلام
  منم استفاده کردم خییییلی مفیده واقعا همه این فواید رو داره
  عااااالیه

 20. رویا پاسخ

  سلام.
  میشه آدرس یکی از دفاتر پستی توی شهرمون رو بدم که به اونجا پست کنید؟

  1. Mahsssssa پاسخ

   من چهار ماه پیش خریدم تاثیرش هنوز مونده ولی دوست دارم حجمش باز بیشتر بشه چون قدم بلنده ولی پول ندارم 😔

   1. Fariha پاسخ

    سلام میشه به ای دی تلگرامم پیاج پیام بدین من در مورد این دارو ازتون سوال دارم ممنون میشم @book1376

 21. الهام پاسخ

  سلام. من مجارستان پزشكي ميخونم. دنبال به محصول خوب برا بزرگ كردن سينه ام ولي نميدونم چجوري بخرم؟اينجا دارو خونه ها دارن؟

 22. ... پاسخ

  سلام دوستان قیمتش چنده و روزی چندبار باید استفاده بشه و هر دوره یعنی هر یکماه باید استفاده بشه و دائمیه؟آخه یکجا خوندم گفته بود برای اینکه نتیجه ثابت بمونه باید دوزش رو به مرور زمان کم کرد مثلا از روزی یکبار به ۲ ۳ روز در هفته الا آخر واقعا اینطوریه؟؟؟!!!

 23. گلی پاسخ

  روزی یک عدد مصرف کن مشاور به من گفت دو دوره ولی من با یکدوره دوسایز سینه هام بزرگ شد

 24. سارا پاسخ

  واقعا نتیجه گرفتید؟به چه شکل باید استفاده بشه تا چند وقت و ایا مشاوره داره؟

  1. الیکا پاسخ

   من از سایت خرید کردم بعد از ۲۰ روز سینه هام پر شد و خط انداخت البته می خوام یکدوره دیگه هم بگیرم اینجوری بهتر میشه

 25. مهشيد پاسخ

  سلام 🌹
  از كجا و كدام داروخانه مي تونم كپسول پيوراريا ميريفيكا را تهيه و خريداري كنم ؟
  ممنون 🌺

 26. مهشيد پاسخ

  سلام 🌹
  چي جوري مي شه كپسول پيوراريا ميريفيكا را از جاي مطمئن تهيه كرد ؟

 27. مريم پاسخ

  من مالزي هستم هر كسي ميخواد من مي تونم تهيه كنم وتل يك ماه ديگه كه مادرم مياد ميتونم بفرستم .

  1. سنایی پاسخ

   سلام کدوم شهر میان مادرتون ؟ میتونن برا من بیارن لطفا؟؟قیمتش چنده؟

  2. مینا پاسخ

   مبلغش چنده؟ و چطور میتونم با شما برای خرید هماهنگ بشم؟
   خودتون استفاده کردید ؟ راضی بودین؟

  1. roya پاسخ

   من شنیدم برای پوست هم خوبه واقعیت داره؟
   من سینه هام شله روی سفت شدن تاثیر داره؟

  2. مهسا پاسخ

   دوستان سلام میخواستم خدمتتون عرض کنم که توی مصرف پوراریا زیاده روی نکنید من دو دوره استفاده کردم بعد از شش ماه سینه هام خیلی بزرگ شد زیادیش هم خوب نیست

   1. fariha پاسخ

    میشه ب ای دی تلگرامم پیام بدین منم میخام تهیه کنم راهنماییم کنین ممنون میشم @book1376

 28. اعتصام پاسخ

  با سلام تماس گرفتم فرمدید تمام شده لطفا در صورت موجود شدن به مشتریها اطلاع رسانی کنید.

 29. shabnam پاسخ

  من زنگ زدم میگه تموم شده کی براتون میرسه حداقل یه جارو معرفی کنیدکه داشته باشه.

 30. p پاسخ

  من سینه هام تخته می خوام پروتز کنم ولی مشکلم جای بخیه هاش بنظرتون خوبه بگیرم

  1. خانم محمودی پاسخ

   عزیزم من گرفتم البته پک کاملش رو گرفتم یکم گرون شد ولی واقعا ارزش داره کپسول با دستگاه و روغن رو 80 روز استفاده کردم از 70 به 85 رسیدم☺

   1. بتول پاسخ

    سلام. واقعا نتیجه گرفتید؟ عوارض نداشت؟ من نمیتونم بخرم راستش دانشجوام و این پول واسم زیاده

   2. نیکا پاسخ

    من ماه دومه دارم استفاده میکنم حتما و حتما خارجیش رو بگیرید
    شما از کجا خریدید و شکل بسته بندیش چه شکلی بود؟

 31. مهسا پاسخ

  با سلام و درود من مشتری سال قبلتون هستم مهسا هستم از رشت
  من بخاطر اعتماد بنفس پایین و داشتن سینه هایی که هیچ جور رشد نمیکرد با نامزدم روزهای سختی رو گذروندم و دو ماه قبل عروسی این مکمل رو مصرف کردم خدا رو شکر خیلی تغییر کردم من همیشه دعا گوتون هستم و محصولتون رو همه جا تبلیغ میکنم ممنونم

  1. salamatweb نویسنده ارسال پاسخ

   سلام بسیار خرسندیم که به نتیجه دلخواه رسیدید. موفق و پایدار باشید.

   1. پریسا پاسخ

    سلام.خسته نباشید.قرص اصلی و خارجی را دارید؟میخام سفارش بدم.برای سفارش باید چیکارکنم.لطفاراهنماییم کنید

  2. زهرا پاسخ

   سلام ،واقعا براتون مفید بوده؟؟؟؟من خیلی دو دلم برای خرید چیکار کنم اخه😢تو رو خدا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *