افزایش خجم سینه ها با مصرف پروتئین

6 راه جهت افزایش حجم سینه ها

اندازه و فرم سینه ها نقش مهمی در زیبایی زنان دارد. اگر سینه های کوچکی دارید و طالب بزرگ شدن سینه هایتان هستید ما در این مقاله روش هایی را به شما پیشنهاد می کنیم که  سایز سینه هایتان را افزایش دهید.

1- ورزش

انجام تمرینات ورزشی  می توانند در افزایش سایز سینه ها موثر باشد .ورزش هایی مانند شنا سوئدی حرکات با دمبل سبب تقویت عضلات سینه می شود .پس با انجام این حرکات حجم سینه هایتان را افزایش دهید.

2-نوشیدن شیر

مصرف شیر در زنان می تواند بسیار مفید باشد چرا که از پوکی استخوان در آن  ها جلوگیری می کند .همراه کردن  شیر با موز به رشد سینه ها کمک می کند .استفاده از موز در سالادها و اسموتی ها نقش موثری در افزایش حجم سینه ها دارد.

3- کرم های افزایش دهنده حجم سینه

کرم های افزایش دهنده حجم سینه با تقویت عضلات سینه سبب افزایش حجم سینه ها می شود .البته باید حواستان باشد که از کرم هایی استفاده کنید که دارای برند معتبر بوده و حاوی مواد طبیعی  هستند و کرم های گیاهی بهترین نوع کرم های حجم دهنده می باشد.

 

افزایش حجم سینه با تخم کتان

4- تخم کتان

تخم کتان حاوی ماده ای به نام فیتو استروژن بوده که سبب افزایش حجم سینه ها می شود.شما می توانید به عنوان مکمل از تخم کتان جهت بزرگ شدن سینه هایتان استفاده کنید . اثر این دانه ها در  رشد بافت سینه تدریجی بوده و در درازمدت می توانید شاهد افزایش حجم سینه هایتان باشید.

5- قرص های ضد بارداری

قرص  ضد بارداری علاوه بر جلوگیری از بارداری و تنظیم پریود می تواند سبب درشت شدن سینه ها شود .این قرص ها حاوی استروژن بوده که محرک مناسبی جهت افزایش سایز سینه ها می باشد.البته یادتان باشد که این قرص ها را تحت نظر پزشک مصرف کنید.

6- پروتئین

استفاده از مواد حاوی پروتئین مانند گردو، شیر، تخم مرغ، ماهی، کره بادام زمینی، مرغ، تخم کدو حلوایی می توانند با تقویت بافت عضلات سینه سبب افزایش حجم سینه ها می شوند.

⇐⇐⇐رپورتاژ اگهی ⇐⇐⇐

دستگاه پروتز سینه سفت کننده و حجم سینه 

خرید کرم حجم دهنده و بزرگ کننده سینه 

کرم سفت کننده سینه

دستگاه وکیوم زنانه بزرگ کننده سینه

شماره تماس جهت مشاوره با کارشناسان

09120685161

 

اشتراک گذاری

2 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *