کرم کوچک کننده بینی گوشتی

دستگاه کوچک کننده بینی آیدان+بهترین دستگاه کوچک کننده بینی گوشتی

 

قویترین کرم کوچک کننده بینی دیجی کالا

قویترین کرم کوچک کننده بینی دیجی کالا

مژده به خریداران دستگاه کوچک کننده بینی آیدان با هر خرید یک اشانتیون از ما دریافت کنید.اگر شما فردی هستید که از شکل بینی خود ناراضی می باشید و به دنبال روش هایی برای کوچک کردن بینی خود می باشید به شما توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید .شما برای کوچک کردن بینی خود می توانید از روش های غیر جراحی نظیر ترفندهای آرایشی و برخی تمرینات بینی استفاده کنید تا به راحتی زیبایی را به چهره تان بازگردانید .قطعا شما با انجام این روش ها به راحتی و در مدت کوتاهی خواهید توانست بینی خود را کوچک کرده و صورتی جذاب و زیبا داشته باشید .پس فرصت را از دست ندهید و با مطالعه این مقاله سلامت وب به راحتی بینی خود را کوچک و زیبا نمایید .


شماره ارتباط با کارشناسان ما جهت مشاوره و خرید دستگاه کوچک کننده بینی آیدان و سیتوپلاسم و بهترین کرم و گیره بینی

کرم کوچک کننده بینی 2N و سرم کوچک بینی گوشتی بسیار قوی از بهترین مواد کاملا گیاهی ساخته شده است که آن را به یک کرم کوچک کننده و فرم دهنده بسیار عالی بینی تبدیل میکند.

نام محصول: سرم بینی کوچک کننده و فرم دهنده سریع 2n

شرکت eyemed درجه کیفی: درجه یک

کشور سازنده: korea

ارتباط با مشاورین ما

شرکت توزیع کننده در ایران: شرکت ایمد کره جنوبی

8753 915 0912

090 450 366 98

                     (به علت واردات مستقیم کمترین قیمت ارائه شده است)

قیمت محصول: 750000 تومان

قیمت فروش ویژه: 630 هزار تومان (به مدت محدود)

 

قیمت ارائه محصول در نمایندگی اصلی

سرم کوچک کننده بینی 2nبسیار قوی650 هزار تومان

کرم کوچک کننده بینی 2n قوی 468 هزار تومان

ژل اگوستا 385 هزار تومان

ژل لارا 228 هزار تومان

 

 

 

بسیاری از مردم ممکن است نسبت به محصولاتی که در بازار به عنوان دستگاه کوچک کننده بینی عرضه می شودآگاهی کافی نداشته باشند . اما باید بگوییم دستگاه هایی مانند کرم  و گیره کوچک کننده بینی در بازار وجود داردکه به عنوان دستگاه کوچک کننده بینی استخوانیو یا گوشتی به فروش می رسد .این محصولات کیفیت بالایی داشته

و هزینه مناسبی دارد و بهترین راه کوچک کردن بینی ،فرم دادن و بالا بردن بینی بدون آسیب و صدمه و عوارض ناشی از جراحی زیبایی می باشد .شاید می خواهید بدانید آیا دستگاه کوچک کننده بینی موثر است؟

در پاسختان باید بگوییم شما باید این دستگاه را از فروشگاه های معتبر و سایت های معتبر به صورت آنلاین خریداری نمایید و با توجه به دستورالعمل ذکر شده در بسته محصول از این وسیله استفاده نمایید .

در صورت استفاده مداوم از این دستگاه می توانید به نتیجه مورد نظر خود دست یابید .دستگاه کوچک کننده بینی آیدان دستگاهی مفید و سودمند در زمینه کوچک کردن بینی شما به شمار می آید .

 آیا واقعا کوچک کننده بینی آیدان خوبست ؟

نظرات درباره کوچک کننده بینی آیدان حاکی از رضایت مشتریان و مصرف کنندگان از این محصول می باشد و تاکنون شواهدی  مبنی بر عوارض کوچک کننده بینی آیدان دیده نشده است .

قیمت دستگاه کوچک کننده بینی اصل آیدان اصل 300,000 تومان می باشد .

دستگاه سیتوپلاسم نیز دستگاه دیگری برای کوچک کردن بینی می باشد .این دستگاه برای افرادی که دارای بینی بزرگ و گوشتی می باشند مناسب است و در صورتی که می خواهید بدانید دستگاه آیدان بهتر است یا سیتو پلاسم با مشاورین ما در ارتباط باشید .


شماره ارتباط با کارشناسان ما جهت مشاوره و خرید دستگاه کوچک کننده بینی آیدان و سیتوپلاسم و بهترین کرم و گیره بینی 09129358752


روشهای کوچک کردن بینی

1- کوتاه شدن بینی

این تمرین بهترین تمرین کوچک کننده بینی به شمار می آید  .این تمرین با شکل دادن به غضروف بینی از تخریب غضروف جلوگیری کرده و در کوتاه شدن بینی موثر است .به سادگی انگشت خود را بر روی نوک بینی خود بگذارید و آن را به آرامی فشار دهید و با فشار انگشتتان به سمت پایین بینی به راحتی بینی خود را کوچک کنید .شما می توانید روزانه این تمرین را چند بار تکرار نمایید .

تمرین های کوچک کننده بینی


2-شکل دادن به بینی

اگر همیشه از شکل بینی خود شکایت می کنید باید از این تمرین استفاده کنید .این تمرین موجب شکل دادن به بینی شده و از ضعیف شدن غضروف های بینی جلوگیری می کند . برای شکل دادن به بینی خود با انگشت سبابه دو طرف بینی خود را فشار دهید و با اعمال فشار بر پایین دو سوراخ بینی و بازدم این تمرین را به پایان برسانید . این تمرین را ده بار تکرار کنید .

نظرات درباره دستگاه آیدان


3-تکان دادن بینی

تمرین دیگری که کوچک کننده بینی به شمار می آید تکان بینی می باشد .این تمرین با عضله سازی و تقویت عضلات بینی موجب کوچک شدن بینی می شود .برای انجام این تمرین بی حرکت باشید و بینی خود را تکان دهید .برای کسب نتیجه مورد نظرتان این تمرین را در روز چند بار انجام دهید .


4-صاف شدن بینی

بهترین درمان کوچک کننده بینی لبخند زدن است .یک لبخند ساده سبب صاف شدن بینی شما شده و حالت مستقیم به بینی شما می دهد .بدین جهت لبخند بزنید و با انگشتان دستتان بینی خود را به سمت بالا پرتاب کنید تا ساختار فیزیکی بینی شما اصلاح شود .این تمرین را بیست تا سی مرتبه در روز انجام دهید .


شماره ارتباط با کارشناسان ما جهت مشاوره و خرید دستگاه کوچک کننده بینی آیدان و سیتوپلاسم و بهترین کرم و گیره بینی 09129358752


5-ماساژ بینی

این تمرین بهترین کوچک کننده بینی بوده و انجام این تمرین فوائد زیادی برای شما خواهد داشت .ماساژ بینی علاوه بر درمان هر گونه سردرد باعث شکل دادن و باریک شدن بینی می شود .کافیست پل و نوک بینی خود را به سادگی ماساژ دهید در این حالت انگشتان دستتان در یک محور به دور بینی شما می گردد .این تمرین را 5 بار در روز انجام دهید .


6-حذف خط لبخند

با افزایش سن خط لبخند شما عمیق تر می شود و در نتیجه باید به دنبال راهی برای حذف این خطوط باشید .به همین جهت دهان خود را از هوا پر کنید و پس از 5 ثانیه هوای انباشته شده در دهانتان را به بیرون انتشار دهید .این تمرین ساده را یکبار به صورت روزانه انجام دهید .


7-نفس بکشید

انجام تمرینات یوگا و تنفس در کوچک کردن بینی بسیار موثر است .این عمل مزایای بی شماری دارد و بهترین مزیت آن شکل دادن به بینی شماست .اگر می خواهید بدانید چگونه با تنفس می توانید بینی کوچکتری داشته باشید باید یکی از سوراخ های بینی خود را بگیرید و فقط با سوراخ دیگر بینی نفس بکشید .در این حالت 4 ثانیه نفس خود را نگهدارید و پس از آن این عمل را با سوراخ دیگر بینی انجام دهید .شما می توانید این حرکت را ده مرتبه در سه نوبت انجام دهید .

کرم کوچک کننده بینی


8-برجسته شدن بینی با آرایش صحیح بینی

برای این کار شما باید از یک کرم یا پودر استفاده کنید .استفاده از پودر برای افراد مبتدی بسیار آسان است و در صورتیکه مبتدی می باشید حتما از پودر استفاده کنید .برای سایه زدن بینی اطراف بینی خود را با سایه ای که دو تا سه درجه کمرنگ تر است سایه بزنید و برای هایلایت بینی از سایه ای سبک که دو تا سه درجه سبک تر از رنگ پوستتان است استفاده کنید .سپس با استفاده از یک برس زاویه دار پوست خود را تمیز کرده و سایه ها را با هم ترکیب کنید اگر قصد برجسته ساختن بینی خود را دارید سایه را به سمت بالای بینی بکشید .

دستگاه کوچک کننده بینی سیتو پلاسم کوچک کننده بینی


9-کوتاه شدن بینی با آرایش بینی

سایه زدن زیر نوک بینی در کوتاه نشان دادن بینی های بلند موثر است .به همین منظور سایه را در پایین هر طرف بینی بزنید و سایه ها را به سمت نوک بینی ببرید تا بینی بلند شما در نگاه ها کوچکتر دیده شود .


10-رژ گونه را فراموش نکنید

راه دیگری که کوچک کننده بینی محسوب می شود استفاده از رژ گونه و سرخ کردن گونه ها می باشد .شما می توانید با استفاده از رژ گونه هایی با طیف رنگی سرخ روشن بینی خود را کوچکتر نشان داده و با ایجاد خطای بصری در ذهن مخاطبتان توجه او را از بینی به سمت گونه های خود معطوف نمایید .

آیا دستگاه کوچک کننده بینی تاثیر دارد


11-از زنجبیل استفاده کنید

پودر زنجبیل درمان خانگی محبوبی برای کوچک کردن بینی به شمار می آید .برای کوچک تر کردن بینی خود کمی پودر زنجبیل را با آب مخلوط کنید و این خمیر را بر روی قسمتی از بینی خود که قصد کوچک کردنش را دارید قرار دهید .پس از گذشت 15 دقیقه پوستتان را بشویید .

قیمت آیدان


12-یخ درمانی کنید

قرار دادن تکه های بلورین یخ بر روی بینی روش دیگر کوچک کننده بینی محسوب می شود .برای رسیدن به هدف خود چند تکه یخ را درون پارچه تمیزی قرار دهید و آن را به مدت ده دقیقه بر روی بینی خود بگذارید .سرد شدن بینی در کاهش پف بینی موثر بوده و باعث می شود بینی شما کوچکتر نشان داده شود .

عوارص دستگاه کوچک کننده بینی


13-فشار دادن بینی

همیشه گفته اند نوزادان و کودکان شانس بهتری برای شکل دادن به بینی خود دارند چرا که هنوز غضروف بینیشان نرم است و به طور کامل شکل نگرفته است .با فشار دادن بینی کودکان و یا حتی بزرگسالان به راحتی می توان فرم بهتری به بینی داد .کافیست قسمت مورد نظر بینی خود را که قصد دارید کوچکتر شود حدود دو دقیقه نگهدارید و این عمل را برای کسب نتایج مورد نظرتان چندین بار در روز تکرار کنید .


14-از محصولات فرم دهنده و کوچک کننده بینی استفاده کنید

بسیاری از مردم ممکن است نسبت به محصولاتی که در بازار به عنوان کوچک کننده بینی عرضه می شود

آگاهی کافی نداشته باشند .

اما باید بگوییم دستگاه هایی مانند کرم کوچک کننده بینی و گیره کوچک کننده بینی در بازار وجود دارد

که به عنوان دستگاه کوچک کننده بینی استخوانی و یا گوشتی به فروش می رسد .

این محصولات کیفیت بالایی داشته

و هزینه مناسبی دارد و بهترین راه کوچک کردن بینی ،فرم دادن و بالا بردن بینی بدون آسیب و صدمه و عوارض ناشی از جراحی زیبایی می باشد .

شاید می خواهید بدانید آیا دستگاه کوچک کننده بینی موثر است؟

در پاسختان باید بگوییم شما باید این دستگاه را از فروشگاه های معتبر

و سایت های معتبر به صورت آنلاین خریداری نمایید

 • و با توجه به دستورالعمل ذکر شده در بسته محصول از این وسیله استفاده نمایید .
 • در صورت استفاده مداوم از این دستگاه می توانید به نتیجه مورد نظر خود دست یابید .
 • دستگاه کوچک کننده بینی آیدان وسیله ای مفیدو سودمند در زمینه کوچک کردن بینی شما به شمار می آید .
 • ممکن است بپرسید آیا واقعا کوچک کننده بینی آیدان خوبست ؟
 • نظرات و بررسی ها درباره کوچک کننده بینی آیدان حاکی از رضایت مشتریان
 • و مصرف کنندگان از این محصول می باشد
 • و تاکنون شواهدی  مبنی بر عوارض دستگاه کوچک کننده بینی آیدان دیده نشده است .
 • سیتوپلاسم نیز دستگاه دیگری برای کوچک کردن بینی می باشد .
 • این دستگاه برای افرادی که دارای بینی بزرگ و گوشتی می باشند مناسب است
 • و در چنانچه دوست دارید بدانید  آیدان بهتر است یا سیتو پلاسم با مشاورین ما در ارتباط باشید .

دستگاه کوچک کننده بینی آیدان

شماره ارتباط با کارشناسان ما جهت مشاوره و خرید دستگاه کوچک کننده بینی آیدان و سیتوپلاسم و بهترین کرم و گیره بینی 09129358752

15-میکاپ کنید

شما به وسیله آرایش و میکاپ نیز می توانید به راحتی بینی خود را کوچک کرده و به هر نوع بینی که می خواهید دست پیدا کنید .برای این کار به یک نشانگر و یک سایه تیره تر از رنگ پوست خود نیاز دارید تا به خوبی بینی خود را کانتورینگ و یا هایلایت نمایید .

دستگاه برای کوچک کردن بینی


16- استفاده از روغن های گیاهی

اگر دارای بینی بزرگی می باشید می توانید برای کوچک کردن بینی خود از روغن های گیاهی و یا اسانس های گیاهان مفید در این زمینه استفاده نمایید .مالیدن این ترکیبات به بینی یک روز در میان در کوچک کردن بینی موثر است .

روغن های گیاهی کوچک کننده بینی


17-جراحی زیبایی بینی

آخرین راهی که می توانید برای کوچک کردن بینی از آن استفاده نمایید جراحی زیبایی بینی می باشد .این روش دارای نتایج دائمی می باشد .تنها کاری که شما باید انجام دهید پیدا کردن پزشکی ماهر و زبر دست برای جراحی بینی و درخواست مرخصی از محل کارتان می باشد .پس از جراحی مدتی زخم و تورم را بر روی بینی خود شاهد خواهید بود که به مرور زمان این آثار کمتر شده و شما می توانید فرم جدید بینی خود را ببینید .جراحی زیبایی بینی یا راینو پلاستی ممکن است با عوارضی نیز همراه باشد که برای این که از عوارض این عمل جراحی در امان بمانید حتما با پزشکتان مشورت کنید و در صورت لزوم اقدام به انجام این عمل نمایید .

بهترین کوچک کننده بینی


پل ارتباطی ما با شما جهت مشاوره و خرید دستگاه کوچک کننده بینی آیدان  09129358752

اشتراک گذاری

35 یک نظر

 1. Farzane پاسخ

  وااااااقعا تاثیر داره؟؟؟مگه میشه اخه.اگه اینجور میشه دماغ و کوچیک کرد

 2. بهار پاسخ

  این دستگاه ایدان فقط تبلیغاته،،بخدا هیچ تاثیری نداره،منکه طبق دستور استفاده میکردم اما بینیم هیچ تغییری نکرد،کرم کوچک کننده کره ای گرفتم اولش یک کم دماغم پف کرد و لی بعد بینی ام کوچیک و قلمی شد.

  1. salamatweb نویسنده ارسال پاسخ

   خیر تزریق فقط برای پر کردن و اصلاح فرم بینی و پر کردن فرورفتگیها است

  2. Hany پاسخ

   نه عزیزم تزریق ژل برای فرم دادن هست و برای پر کردن گودی من توصیه نمی کنم قوز بالا قوز میشه . کرم 2ان بگیر من که راضی ام میخوام دوباره سفارش بدم تا به امید خدا دماغم کوچیکتر بشه.

 3. رضایی از سمنان پاسخ

  من بینی ام خیلی خوش فرم هست فقط یکم انحراف داره و کج به نظر میرسه البته از یک طرف دکتر گفته باید عمل کنم من از جراحی خیلی میترسم نمیدونم چیکار کنم کاش بدون بیهوشی انجام میدادن نمیخوام بخاطر دماغ بمیرم

 4. F.midani پاسخ

  اینجا نوشتید برای کوچیک شدن بینی از یخ استفاده کنید من که سینوزیت دارم جرات ندارم یخ روی بینی م بذارم

  1. ژولیت پاسخ

   خوب کرم بخر که حالت گرم کننده داره البته من اوایل یه کم بینیم می سوخت ولی وقتی دیدم بینيم جمع شده با کمال میل این سوزش رو بجان خریدم

 5. Mohseni پاسخ

  با سلام محسنی هستم از شیراز بابت ارسال سریع و هدیه ای که به همراه دستگاه کوچک کننده بینی آیدان فرستادید کمال تشکر را دارم به امید پیشرفت روز افزون شما

 6. Mj پاسخ

  با سلام و خسته نباشی من بینی ام قوز داره بنظرتون با دستگاع آیدان فرم بینی من اصلاح میشه؟

  1. salamatweb نویسنده ارسال پاسخ

   خیر به هیچ عنوان توصیه نمی شود تنها راه کوچک کردن بینی قوز دار عمل جراحی میباشد

 7. shima پاسخ

  با سلام و خسته نباشی من ساکن قشم هستم و میخوام از شما خرید کنم از چه طریقی میتونم خرید کنم با تشکر شیما حقی هستم از قشم

  1. salamatweb نویسنده ارسال پاسخ

   با سلام لطفا با شماره 09120685161 تماس بگیرید نحوه ثبت سفارش و ارسال رو براتون توضیح میدن

 8. سهیلا از تویسرکان پاسخ

  با سلام و خسته نباشید آیا دستگاه آبدان برای بینی های عمل شده را توصیه میکنید با تشکر

  1. sahar-seifi پاسخ

   کسی که بینی اش رو عمل کرده دیگه برای چی از دستگاه کوچک کننده بینی میخواد استفاده کنه

   1. موسوی از تهران پاسخ

    خیلی ها عمل که میکنند تا سالها بینی شون ورم داره ما بعضی هاشون هم یکطرفه باد میکنه که دیگه بدتر باعث کج نشون دادنش میشه

  1. محدثه پاسخ

   سلام بچه ها من یه مشکل بزرگ دارم و اونم اینه که ورتم و دماغم خیلی پهنه اگه بینیم رو کوچیک کنم توی صورتم مثل یه نخود میشه راهی هست که صورت رو لاغر و کشیده کرد??????

 9. زندی پاسخ

  با سلام وقتتون بخیر زندی هستم از تهران من دستگاه کوچک کننده بینی آیدان رو برای دخترم خریدم خدا رو شکر از انجام عمل جراحی پشیمان شده موفق و موید باشید

 10. ماندانا پاسخ

  با سلام وقتتون بخیر از دستگاه آیدان به همراه کرم کوچک کننده میشه استفاده کرد؟

 11. elham پاسخ

  با سلام و خسته نباشی من نظرات بسیار متناقضی درباره این دستگاه شنیدم اما با این وجود ریسک کردم و دستگاه آیدان را خریدم و الان دو ماهه که استفاده میکنم و از مصرف اون راضی ام میخواستم نظرم رو بگم نمیدونم برای همه تاثیر بذاره یا نه ولی برای من جواب داد و احساس میکنم بینی ام مثل قبل تو ذوق نمیزنه

 12. مهشید جلالی پاسخ

  با سلام من یه تجربه دارم لازم دونستم که اینجا مطرح کنم من بینیم گوشتی بود دوبار عمل کردم تا وقتیکه چسب میزدم خوب بود ولی وقتی چسب رو برمیداشتم بینی ام پف میکرد الان از آیدان استفاده میکنم دیگه بینی ام پف نمیکنه

 13. شیما پاسخ

  پرنیا جون من ایدان گرفتم تا زمانی که ازش استفاده میکنم پف بینی ام رو از بین میبره و بینی ام جمع و جور تر میشه کرم بینی 2N هم خیلی خوبه اگه البته گیر بیاد من یکی از دوستانم از خارج برام آورد عالی بود.

  1. مهناز س پاسخ

   بنظر من که دستگاه آیدان موثر تر از چیزهای دیگه است من خیلی چیزها امتحان کردم آخرش به این نتیجه رسیدم که آیدان از همه بهتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *