چال گونه چیست؟

چال گونه دو فرو رفتگی کوچک بر روی گونه و در انتهای خط لبخند است که در اثر یک نقص عضلانی پوست بالای عضله به بافت همبند زیرین آن چسبیده و سبب ایجاد چال در گونه می شود. این چال یکی از صفات ژنتیکی است که از طریق والدین ممکن است به فرزندانشان منتقل شود.
جراحی چال گونه چیست؟

نحوه انجام جراحی چال گونه به چه صورتی می باشد؟

این جراحی روش ساده ای بوده و به صورت سر پایی و تحت بی حسی موضعی انجام می شود.این تکنیک زیبایی می تواند سبب خلق چال بر روی گونه هایتان به دست جراح زیبایی شود.پزشک با ایجاد برش در امتداد بخش داخلی گونه بدون ایجاد زخم و یا اسکار پوست این ناحیه را به منطقه ایجاد چال در گونه بخیه می زند .این بخیه در حقیقت تبدیل به چال در گونه خواهد شد بدون این که در صورت اثری از زخم و یا بخیه دیده شود.

مزایای انجام جراحی چال گونه

مراقبت های لازم پس از انجام جراحی چال گونه

پس از انجام این جراحی نیاز به استراحت طولانی مدت ندارید و عموما دوره نقاهت پس از این عمل بسیار کوتاه است و بلافاصله پس از عمل می توانید به منزلتان بازگردید.وجود کمی تورم در ناحیه گونه ها طبیعی بوده که پس از مدت کوتاهی برطرف خواهد شد.چال در گونه های شما از همان ابتدا مشخص بوده و پس از گذشت چند روز با تثبیت در جای خود ظاهر بهتر و زیباتری گرفته و زیبایی گونه هایتان را به نمایش می گذارند.از آن جایی که این عمل بدون ایجاد زخم و اسکار بر روی صورتتان انجام می شود چال های گونه شما جلوه بسیار طبیعی خواهد داشت.

نحوه انجام جراحی چال گونه

مزایای انجام این جراحی کدامست؟

  • سبب جذابیت لبخند و چهره‌ی شما می شود.
  • جراحی سرپایی با دوران نقاهت کوتاه و بدون درد و خونریزی
  • جراحی زیبایی کاملا بی خطر
  •  بروز تورم و کبودی بسیار کم پس از عمل
  • عدم ابتلا به عفونت
  • دارای نتایج قابل بازگشت