اصلاح فرم بینی با میکاپ

راههای بسیاری برای کوچک تر نشان دادن بینی و اصلاح فرم بینی پیشنهاد میشود که برخی موثر و برخی دیگر ناکارآمد میباشد بهتر آرایش مناسب فرم بینی خود را یاد بگیرید تا بتوانید همیشه در هر زمان و مکانی از آن استفاده نمایید.
  1. روش ساده و طبیعی برای این که بینی، کج به نظر نیاید این است که با استفاده از کرم و به کار بردن رنگ‌های تیره و روشن، انحراف بینی را پنهان کنید و به قسمتی که خم شده یا برآمده است، رنگ تیره‌تری بزنید و در سمت مخالف آن رنگ روشن‌تر را استفاده کنید. برای آن که این کار نتیجه خوبی بدهد، باید رنگ‌ها به خوبی ترکیب شوند و خطوط مرز بین رنگ تیره و روشن با دقت و مستقیم ایجاد شوند تا شکل بینی متقارن شود.کوچک کردن بینی با آرایش
  2. روش دیگر این است که از زدن رژلب تیره خودداری کنید؛ چرا که این کار باعث می‌شود، نظر افرادی که چهره شما را می‌بینند، به مرکز صورت شما متمرکز شود.
  3. روش  دیگر نیز قرار دادن قسمتی از موهای جلوی سر روی یک طرف صورت است؛ به عنوان مثال، اگر بینی به سمت راست منحرف است، موها را در سمت چپ صورت بگذارید. همچنین می‌توانید از یک کرم روشن کننده روی تیغه بینی استفاده کنید تا نور از نقاط ناهموار بینی منعکس شود و روی برآمدگی بینی کرم تیره بزنید و سپس مرز این دو را در هم بیامیزید. هر چه از محل برآمدگی در بینی دور می‌شوید، سایه روشن‌تری استفاده کنید تا جایی که به پره‌های بینی برسید.
  4. اصلاح فرم بینی با میکاپ

سفارش کرم کوچک کننده بینی از تنها نمایندگی اصلی و رسمی شرکت 2n در ایران

سریع ترین روش کوچک کردن بینی در خانه

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *