اصلاح فرم بینی با میکاپ

اصلاح فرم بینی با میکاپ

راههای بسیاری برای کوچک تر نشان دادن بینی و اصلاح فرم بینی پیشنهاد میشود که برخی موثر و برخی دیگر ناکارآمد میباشد بهتر آرایش مناسب فرم بینی خود را یاد بگیرید تا بتوانید همیشه در هر زمان و مکانی از آن استفاده نمایید.
  1. روش ساده و طبیعی برای این که بینی، کج به نظر نیاید این است که با استفاده از کرم و به کار بردن رنگ‌های تیره و روشن، انحراف بینی را پنهان کنید و به قسمتی که خم شده یا برآمده است، رنگ تیره‌تری بزنید و در سمت مخالف آن رنگ روشن‌تر را استفاده کنید. برای آن که این کار نتیجه خوبی بدهد، باید رنگ‌ها به خوبی ترکیب شوند و خطوط مرز بین رنگ تیره و روشن با دقت و مستقیم ایجاد شوند تا شکل بینی متقارن شود.کوچک کردن بینی با آرایش
  2. روش دیگر این است که از زدن رژلب تیره خودداری کنید؛ چرا که این کار باعث می‌شود، نظر افرادی که چهره شما را می‌بینند، به مرکز صورت شما متمرکز شود.
  3. روش  دیگر نیز قرار دادن قسمتی از موهای جلوی سر روی یک طرف صورت است؛ به عنوان مثال، اگر بینی به سمت راست منحرف است، موها را در سمت چپ صورت بگذارید. همچنین می‌توانید از یک کرم روشن کننده روی تیغه بینی استفاده کنید تا نور از نقاط ناهموار بینی منعکس شود و روی برآمدگی بینی کرم تیره بزنید و سپس مرز این دو را در هم بیامیزید. هر چه از محل برآمدگی در بینی دور می‌شوید، سایه روشن‌تری استفاده کنید تا جایی که به پره‌های بینی برسید.

 

کرم کوچک کننده بینی 2N و سرم کوچک بینی گوشتی بسیار قوی از بهترین مواد کاملا گیاهی ساخته شده است که آن را به یک کرم کوچک کننده و فرم دهنده بسیار عالی بینی تبدیل میکند.

نام محصول: سرم بینی کوچک کننده و فرم دهنده سریع 2n

شرکت eyemed درجه کیفی: درجه یک

کشور سازنده: korea

ارتباط با مشاورین ما

شرکت توزیع کننده در ایران: شرکت ایمد کره جنوبی

8753 915 0912

090 450 366 98

                     (به علت واردات مستقیم کمترین قیمت ارائه شده است)

قیمت محصول: 750000 تومان

قیمت فروش ویژه: 630 هزار تومان (به مدت محدود)

 

قیمت ارائه محصول در نمایندگی اصلی

سرم کوچک کننده بینی 2nبسیار قوی650 هزار تومان

کرم کوچک کننده بینی 2n قوی 468 هزار تومان

ژل اگوستا 385 هزار تومان

ژل لارا 228 هزار تومان 

اصلاح فرم بینی با میکاپ


سفارش کرم کوچک کننده بینی از تنها نمایندگی اصلی و رسمی شرکت 2n در ایران

سریع ترین روش کوچک کردن بینی در خانه

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *