برای کاهش وزن از تمرینات ورزشی زیر غافل نشوید

اگر قصد دارید تا در کنار برنامه غذایی خود از ورزش های مفیدی استفاده کنید تا سریع تر وزنتان را کاهش دهید این مقاله سلامت وب کمک شایانی به شما خواهد نمود.انجام ورزش های زیر سبب چربی سوزی بیشتر و خوش اندام شدن شما در زمان کوتاهی خواهد بود.

1- طناب زدن

یکی از تمرینات آسان ،کم هزینه و مفید برای کاهش وزن طناب زدن است.

طناب زدن با افزایش میزان کالری سوزی سبب تسریع روند کاهش وزنتان شده

و در سلامت قلب و عروقتان مفید محسوب می شود.این تمرین سبب تقویت عضلات پاهایتان شده

و خطر ابتلا به پوکی استخوان را نیز کاهش می دهد.

 

2-اسکوات

اسکوات تمرینی ترکیبی است که سبب افزایش میزان کالری سوزی و افزایش قدرت بدنیتان شده

و عضلات سرینی و رانتان را خوش فرم می کند.

این تمرین با تقویت قدرت عضلات بدنی یک نوع ورزش هوازی محسوب می شود

که یاعث بهبود سلامت فیزیکی و جسمیتان شده و در تسریع چربی سوزی و کاهش وزن شما نقش چشمگیری دارد.

کاهش وزن با اسکوات

3-شنا سوئدی

شنا سوئدی تمرینی سخت ولی شگفت انگیز است که اثرات مثبت ومفید آن را در کاهش وزن نمی توان از نظر دور نگهداشت.انجام این تمرین باعث تقویت عضلات مختلف کمربند شانه ای و بازوشده و در فرم گرفتن اعضای بدن و کاهش دور بازوها موثر است.با انجام این تمرین قلب و اندامی سالم خواهید داشت و در مدت کوتاهی به راحتی می توانید خوش اندام شوید.

شناسوئدی و کاهش وزن

4-لانچ

اگر خواهان زیبایی و خوش فرمی عضلات پاهایتان هستید و تمایل به داشتن پاهایی خوش تراش دارید ما تمرین لانچ را به شما پیشنهاد می کنیم.تمرین لانچ باعث تقویت قدرت عضلات پا و خوش فرمی آن شده و انجام  ۳ ست ده دقیقه ای در روز جهت شکل گیری عضلات و کاهش وزن سودمند است.

تمرینات لانچ و کاهش وزن

5-شنا

شنا یک نوع ورزش هوازیست که باعث تغییرات اساسی در اندام شما شده و با افزایش میزان کالری سوزی در کاهش وزن و تناسب اندام شما تاثیر دارد.انجام این ورزش علاوه بر کاهش وزن و زیبایی پوستتان در کاهش فشارخون، افزایش قدرت عضله قلب و بهبود تنفستان موثر است.

شنا و کاهش وزن

6-دوچرخه سواری

دوچرخه سواری به عنوان ورزشی مفید در راستای کاهش وزن و تناسب اندام شناخته شده است .این ورزش با افزایش میزان کالری سوزی و تقویت عضلات قلبی و پاها ورزش خوبی برای سلامتی جسم و روح می باشد.استفاده از دوچرخه های ثابت در منزل نیز همان قابلیت های دوچرخه سواری را دارد و ورزشی مفید برای کاهش وزن شما خواهد بود.

دوچرخه سواری و کاهش وزن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *