نوشیدنی های گیاهی مفید در کاهش چربی های شکم

 

چاقی و اضافه وزن و افزایش قطر شکم  معضلی است که  باعث بروز بیماری های مختلفی از جمله دیابت ،فشار خون و بیماری های قلبی می شود . راهکارهای زیادی جهت کاهش وزن و افزایش متابولیسم وجود دارند که ما در این مقاله به یکی از این راه ها اشاره می کنیم .نوشیدنی هایی را می خواهیم به شما معرفی می کنیم که مصرف آن ها در طی روز می تواند چربی سوزی عالی محسوب شود و به خوبی چربی های شکمتان را آب کند .این نوشیدنی ها گیاهی بوده و به راحتی در دسترس می باشد.

 

1-چای سبز

چای سبز سرشار از فلاونوئید هاست که در افزایش متابولیسم بدن موثر است .این چای به علت داشتن کاتچین دارای خاصیت چربی سوزی می باشد .نوشیدن 4 الی 5 فنجان چای سبز در طی روز در آب کردن چربی های شکمی بسیار موثر است.

 

چای سبز کاهنده چربی

2- چای اولانگ

چای اولانگ یکی از چای های مفید در افزایش متابولیسم می باشد .این چای نیز همانند چای سبز سرشار از کاتچین بوده و در تسریع فرایند کاهش وزن و افزایش متابولیسم نوشیدنی مفیدی محسوب می شود .نوشیدن روزانه این چای به طور مداوم کاهنده سریع وزن می باشد.بنابراین برای آب کردن چربی هایتان چای اولانگ را فراموش نکنید.

 

چای اولانگ جهت لاغری

3- چای نعناع

چای نعناع به خوبی می تواند از افزایش اشتهایتان جلوگیری کند و از این طریق به کاهش وزن شما کمک می کند .یک قوری را از برگ های نعناع تازه پر کنید و مقداری آب درون آن بریزید و آن را بجوشانید و روزی چند فنجان از این چای مفید و خوشمزه جهت تناسب اندامتان استفاده کنید .نوشیدن این چای از نفخ هم جلوگیری کرده و از این طریق در کوچک کردن شکم شما موثر است.

 

چای نعناع و لاغری

4- چای سفید

چای سفید از ایجاد سلول های چربی جلوگیری می کند .چای سفید محتوی منابع آنتی اکسیدانی می باشد و  قادر است شکستن سلول های چربی یا لیپولیز  را افزایش داده و از آن طرف از تشکیل سلول های چربی جلوگیری می کند .

 

چای سفید و لاغری

5-چای رویبوس

این چای که متعلق به کیپ تاون آفریقای جنوبی می باشد دارای مزایای بی شماری می باشد  که اصلی ترین آن این است که  از بروز گرسنگی جلوگیری می کند . چای رویبوس حاوی فلاونوئید هایی به نام Aspalathin  بوده که از ترشح هورمون هایی که  باعث افزایش گرسنگی و ذخیره سازی چربی می‌شود جلوگیری می کند .نوشیدن این چای علاوه بر لاغری از ابتلا به فشار خون ،دیابت و بیماری های قلبی و عروقی جلوگیری می نماید.

 

چای رویبوس و کاهش چربی های شکمی

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *