امروز:06/07/2022
روش های خانگی چربی سوزی

با دستورات زیر به راحتی چربی های شکمتان را بسوزانید

اگر از چربی های اضافه بدنتان خسته شده اید و دوست دارید هرچه سریع تر لاغر شوید و اندام متناسبی پیدا کنید اکنون دست به کار شوید .این مطلب را بخوانید و دستورات زیر را  جهت سوختن و از بین رفتن چربی های اضافه امتحان کنید.

1- کرم چربی سوز

برای تهیه این کرم به یک قاشق غذاخوری دارچین، یك قاشق‌ غذاخوری پودر  پاپریكا، یك قاشق‌ غذاخوری فلفل‌سیاه و  یك قاشق‌ غذاخوری روغن دارچین نیاز دارید .این مواد را به خوبی باهم مخلوط کرده تا حالت کرم پبدا کند .ترکیب این مواد باید غلظتی شبیه به ماست داشته باشد یعنی نه زیاد سفت و نه زیاد رقیق باشد .این کرم را دو بار در هفته  به مدت 4 الی 5 دقیقه بر روی شکم خود و یا سایر نواحی که مورد نظرتان است ماساژ دهید .سپس پوستتان را با آب سرد بشویید .

دستور تهیه کرم چربی سوز شکم

2- پودر چربی سوز

برای تهیه این پودر چربی سوز   30 گرم تخم کرفس ،سیاه دانه ۲۰گرم ،زیره سیاه. ۱۰گرم ، پودر لیمو عمانی۳۰گرم ،تخم کتان ۳۰گرم و  تخم شنبلیله ۲۰گرم را با هم آسیاب کنید و آن را درون ماست بریزید و میل نمایید .این پودر را دو بار در روز صبح و شب به مدت 40 روز استفاده کنید و در کنار مصرف این پودر ورزش و رعایت رژیم غذایی را فراموش نکنید .پس از گذشت چهل روز 10 روز مصرف این پودر را کنار بگذارید و مجددا پس از گذشت 10 روز شروع به مصرف این پودر به مدت  40 روز نمایید با مصرف این پودر چربی سوز شما در هر هفته کاهش وزنی معادل یک کیلو خواهید داشت.

پودر چربی سوز

3-لوبیا چیتی

لوبیا چیتی نیز نقش موثری در چربی سوزی و کاهش وزن دارد .

این ماده غنی از فیبر بوده و به خوبی می تواند حجم معده شما را پر کند

و از ریزه خواری شما در طی روز بکاهد .

پیشنهاد ما مصرف یک کاسه لوبیا چیتی کم نمک می باشد .

لوبیا چیتی خوراکی چربی سوز

4- دم نوش چربی سوز

برای تهیه این دم نوش به شش عدد میخک و هل ، دو عدد چوب دارچین ، دو حلقه زنجبیل ،دو پیمانه آب ،یک قاشق غذاخوری رازیانه ، دو پیمانه شیر و مقداری عسل برای طعم دار شدن این دم نوش نیاز دارید .

اکنون تمام مواد را با هم مخلوط کرده

و بر روی حرارت قرار دهید تا جوش آید .

سپس آن را درون لیوان بریزید و روزی دو لیوان از این دم نوش بنوشید .

این دم نوش به راحتی می تواند شما را از شر چربی های شکمی رها کند.

دم نوش چربی سوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.