با مواد غذایی زیر به جنگ چربی های شکمتان بروید

داشتن شکم بزرگ دیگر نشانه ای از تمول و ثروتمندی به حساب نمی آید بلکه از حکایت از شیوه تغذیه غلط و مصرف مواد پرکالری و عدم تحرک شما دارد .برای این که از چربی های شکمتان خلاص شوید باید شیوه های تغذیه خود را اصلاح کرده و همراه با رعایت رژیم غذایی میزان فعالیت های بدنیان را افزایش دهید .از موادی استفاده کنید که در چربی سوزی موثر بوده و به شما در کاهش وزنتان کمک کنند .این مقاله به معرفی خوراکی هایی می پردازد که با مصرف آن ها می توانید به جنگ چربی های شکمتان بروید.
  • روغن کانولا

روغن کانولا بهترین روغن جهت پخت و پز مواد غذایی در افراد چاق و افراد لاغر محسوب می شود .مصرف این روغن علاوه بر تامین سلامتی قلب نقش موثری در از بین بردن چربی های اضافه بدن و علی الخصوص شکم دارد .روغن کانولا ،منبع غنی از اسید های چرب  امگا 3بوده که سبب کاهش انسولین و جلوگیری از ذخیره چربی در اندام تحتانی بدن می شود .

چربی سوزی با روغن کانولا

  • لوبیا

مصرف پروتئین های گیاهی نقش موثری در چربی سوزی و کاهش وزن افراد چاق دارد.استفاده از لوبیا چیتی باعث بهبود عملکرد قلب شما شده و به خوبی وزنتان را کنترل می کند .با مصرف لوبیا به جنگ چربی های شکمتان بروید و به راحتی کالری سوزی کرده و اندام متناسبی داشته باشید.

چربی سوزی با لوبیا

  • شیر کم چرب

مصرف شیر کم چرب نه تنها استخوان هایتان را تقویت می کند بلکه در خوش اندام شدن شما نیز نقش دارد. نوشیدن چند  فنجان شیر کم چرب در طی روز  به علت داشتن اسید آمینه لیوسین در افرادی که شکمی پر از چربی دارند سبب سوختن و از بین بردن چربی های شکمی می شود .

چربی سوزی با شیر کم چرب

  • برنج قهوه ای

برنج قهوه ای ،منبع ویتامین های مفید و عناصر معدنی نظیر سلنیوم ،فسفر و منیزیم بوده و به علت برخورداری از سطح بالایی از فیبر در ذوب کردن چربی های شکم ماده مفیدی به شمار می آید .منیزیم موجود در برنج قهوه ای با افزایش سوخت و ساز بدن به کنترل وزن و چربی سوزی بیشتر کمک می کند.

چربی سوزی با برنج قهوه ای

  • هلو

هلو میوه مفیدی در درمان چاقی و آب کردن چربی های شکمی می باشد .این میوه به علت بهره مندی از ترکیبات فنولی می‌تواند با عدم تعادل متابولیسم بدن مبارزه کرده و به راحتی چربی های شکم را از بین برده و شکمتان را کوچک کند.

چربی سوزی با هلو

  • روغن نارگیل

خوردن روغن نارگيل ،به علت داشتن چربي‌ هاي مفيد محلول در آب برای کاهش وزن بسیار مفیداست.

مصرف این روغن در کاهش تجمع خطرناک چربی در شکم  موثر بوده

و سبب افزایش میزان سوخت و ساز بدن می شود .

روغن نارگیل وچربی سوزی

 

  • فلفل قرمز

فلفل قرمز منبع غنی از آنتی اکسیدان هایی نظیر  بتاکاروتن و لیکوپن ها بوده

و از  ذخیره سازی چربی در شکم جلوگیری می کند .

ویتامین ث موجود در فلفل قرمز  به خوبی چربی های شکمتان را می سوزاند

و از بین می برد .

چربی سوزی با فلفل قرمز

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *