خوراکی های لاغر کننده

با مواد غذایی زیر وزنتان را کاهش دهید

اگر با مشکل اضافه وزن روبرو هستید و از رژیم های غذایی استفاده می کنید بد نیست بدانید استفاده از برخی مواد غذایی به شما کمک می کند تا سریع تر وزنتان را کاهش دهید و از اضافه وزنتان خلاص شوید .این مواد غذایی که در زیر به آن ها اشاره شده است را حتما در وعده غذاییتان بگنجاید تا از معجزات آن بهره مند شوید.
  • جو

مصرف جو ،با پر کردن حجم معده اشتها و میل به خوردن غذا در طی روز را کاهش داده و از ریزه خواری شما در طی روز جلوگیری می کند.وجود فیبر فراوان در جو از افزایش کلسترول و قند خون جلوگیری کرده ونقش مهمی در بروز احساس سیری دارد.

جو و کاهش وزن

  • شیرکاکائو

مصرف شیرکاکائو باعث ساخت عضلات در بدنتان می شود و به علت داشتن مقادیر فراوانی پروتئین شما را در طی روز سیر نگه می دارد و می تواند سبب چربی سوزی شود .در هر فنجان شیر کاکائو کم چرب حدود ۸ گرم پروتئین وجود دارد و مصرف آن در وعده صبحانه نوشیدنی مفیدی جهت کاهش وزن محسوب می شود .

کاهش وزن با شیر کاکائو

  • کدوحلوایی

کدو حلوایی سبزی پاییزی می باشد که حاوی مقادیر بالایی از فیبر می باشد .مصرف کدو حلوایی با تامین فیبر و ویتامین ث مورد نیاز بدن در رفع چاقی و تسریع کاهش وزن و چربی سوزی موثر است.

با مواد غذایی زیر وزنتان را کاهش دهید

  • عدس

مصرف عدس نه تنها آهن مورد نیاز بدنتان را تامین می کند بلکه ماده مفیدی جهت کاهش وزن و چربی سوزی به شمار می آید.مصرف عدس در وعده صبحانه و شام سبب کاهش فشار خون و کلسترول بد خون شده و به کاهش وزنتان کمک می کند .

 

عدس و کاهش وزن

  • لوبیا سبز

لوبیا سبز منبع غنی از پروتئین و فیبر و ویتامین های مورد نیاز بدن می باشد.این ماده غذایی می تواند انرژی لازم برای ساخت عضلات را تامین کرده و سبب رشد ماهیچه ها شود .مصرف لوبیا سبز و افزودن آن به انواع سوپ و خوراک ها نقش موثری در کاهش وزنتان دارد.

با لوبیا سبزلاغر شوید

  • کینوا

گیاهی خوش طعم و سریع الهضم است که حاوی مقادیر فراوانی از پروتئین ،فیبر و ویتامین ب می باشد .این ماده غذایی با داشتن سطح بالایی از اسید های چرب امگا 3 در کاهش وزن موثر بوده و به راحتی چربی های اضافه بدنتان را آب می کند.

با مواد غذایی زیر وزنتان را کاهش دهید

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *