امروز:27/03/2023
خوراکی های لاغر کننده

با مواد غذایی زیر وزنتان را کاهش دهید

اگر با مشکل اضافه وزن روبرو هستید و از رژیم های غذایی استفاده می کنید بد نیست بدانید استفاده از برخی مواد غذایی به شما کمک می کند تا سریع تر وزنتان را کاهش دهید و از اضافه وزنتان خلاص شوید .این مواد غذایی که در زیر به آن ها اشاره شده است را حتما در وعده غذاییتان بگنجاید تا از معجزات آن بهره مند شوید.
  • جو

مصرف جو ،با پر کردن حجم معده اشتها و میل به خوردن غذا در طی روز را کاهش داده و از ریزه خواری شما در طی روز جلوگیری می کند.وجود فیبر فراوان در جو از افزایش کلسترول و قند خون جلوگیری کرده ونقش مهمی در بروز احساس سیری دارد.

جو و کاهش وزن

  • شیرکاکائو

مصرف شیرکاکائو باعث ساخت عضلات در بدنتان می شود و به علت داشتن مقادیر فراوانی پروتئین شما را در طی روز سیر نگه می دارد و می تواند سبب چربی سوزی شود .در هر فنجان شیر کاکائو کم چرب حدود ۸ گرم پروتئین وجود دارد و مصرف آن در وعده صبحانه نوشیدنی مفیدی جهت کاهش وزن محسوب می شود .

کاهش وزن با شیر کاکائو

  • کدوحلوایی

کدو حلوایی سبزی پاییزی می باشد که حاوی مقادیر بالایی از فیبر می باشد .مصرف کدو حلوایی با تامین فیبر و ویتامین ث مورد نیاز بدن در رفع چاقی و تسریع کاهش وزن و چربی سوزی موثر است.

با مواد غذایی زیر وزنتان را کاهش دهید

  • عدس

مصرف عدس نه تنها آهن مورد نیاز بدنتان را تامین می کند بلکه ماده مفیدی جهت کاهش وزن و چربی سوزی به شمار می آید.مصرف عدس در وعده صبحانه و شام سبب کاهش فشار خون و کلسترول بد خون شده و به کاهش وزنتان کمک می کند .

 

عدس و کاهش وزن

  • لوبیا سبز

لوبیا سبز منبع غنی از پروتئین و فیبر و ویتامین های مورد نیاز بدن می باشد.این ماده غذایی می تواند انرژی لازم برای ساخت عضلات را تامین کرده و سبب رشد ماهیچه ها شود .مصرف لوبیا سبز و افزودن آن به انواع سوپ و خوراک ها نقش موثری در کاهش وزنتان دارد.

با لوبیا سبزلاغر شوید

  • کینوا

گیاهی خوش طعم و سریع الهضم است که حاوی مقادیر فراوانی از پروتئین ،فیبر و ویتامین ب می باشد .این ماده غذایی با داشتن سطح بالایی از اسید های چرب امگا 3 در کاهش وزن موثر بوده و به راحتی چربی های اضافه بدنتان را آب می کند.

با مواد غذایی زیر وزنتان را کاهش دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.