مصرف مواد غذایی زیر موجب پسر دار شدن می شود

امروزه با پیشرفت علم و فن آوری می توانید با روش های مختلف آزمایشگاهی جنسیت جنین خود را نیز تعیین کنید .اگر چه فرزند سالم میوه زندگی است اما برخی از زوج ها تمایل به پسر دار شدن دارند .جنسیت جنین توسط کروموزوم y و فرد حامل این کروموزوم یعنی پدر تعیین می شود اما اگر می خواهید با اصلاح شیوه تغذیه خود درصد احتمال پسر بودن جنینتان را افزایش دهید توصیه می کنیم از مواد غذایی که در ذیل این مطلب به معرفیشان پرداخته ایم استفاده کنید .
  •  موز

برای اینکه جنینتان پسر شود می بایست مصرف کلسیم را کاهش داده و پتاسیم بیشتری مصرف کنید .موز یکی از میوه های غنی از پتاسیم است .این میوه بسیار مقوی در پسر شدن جنین نقش موثری دارد .یون پتاسیم به تقویت اسپرم مردان و افزایش طول عمر آن در رحم زنان کمک بسیاری می کند در نتیجه اسپرم زمان بیشتری را برای ترکیب با تخمک و عمل موفقیت آمیز لقاح خواهد داشت .مصرف روزانه دو عددد موز احتمال پسر شدن جنین را افزایش می دهد.

موز و افزایش شانس پسر دار شدن

  • قارچ

قارچ یکی از گیاهان مفید برای داشتن فرزند پسر است .این پروتئین گیاهی حاوی مقادیر بالایی از پتاسیم و ویتامین دی بوده و نقش کلیدی در تقویت و سلامت اسپرم آقایان دارد .مصرف فراوان قارچ در  برنامه غذایی شانس پسردار شدن را بالا می برد.

قارچ با داشتن ویتامین دی در پسر آوری موثر است

  • مرکبات

ویتامین ث یکی دیگر از مواد موثر در حفظ سلامت و تقویت  اسپرم مردان  محسوب می شود .این ویتامین نقش مهمی را در تقویت سیستم ایمنی بدن و قلیایی نمودن محیط رحم ایفا می کند .قلیایی شدن محیط رحم بستر مناسبی برای کروموزوم مردانه y وپسر شدن جنین به شمار می آید .مرکبات مانند پرتقال ،لیموشیرین ،نارنگی و گریپ فروت حاوی مقادیر بالایی از ویتامین ث بوده و مصرفشان در پسر شدن جنینتان بسیار مفید است .

مرکبات با دارا بودن ویتامین ث در پسر شدن جنین نقش دارند

  • ترشیجات

استفاده از ترشیجات به علت دارا بودن مقادیر بالایی از نمک در پسر شدن جنینتان موثر است .نمک موجود در ترشی از درصد بالایی  سدیم و پتاسیم تشکیل شده و سبب تقویت اسپرم و قدرت باروری می شود .با مصرف ترشیجات شانس پسردارشدنتان را افزایش دهید.

ترشی به علت داشتن نمک در پسر دار شدن موثر است

  • تخمه کدو

تخمه کدو تنبل منبع غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و روی بوده و شانس پسر شدن فرزندتان را افزایش می دهد.مصرف کدو تنبل موجب اسپرم سالم و فراوان در آقایان شده و با مساعد کردن محیط رحم سبب بقای اسپرم به مدت طولانی و لقاح آن با تخمک و پسر دار شدن می شود .این ماده غذایی به علت داشتن روی می تواند در بالا بردن شانس فرد برای داشتن جنین پسر بسیار موثر واقع شود .

تخمه کدو تنبل و پسر دار شدن

  • ماهی

مصرف انواع ماهی های چرب به علت برخورداری از ماده معدنی روی و ویتامین دی به  پسر دار شدن شما کمک می کنند .با مصرف این ماده غذایی پر ارزش تعداد اسپرم ها افزایش یافته و شانس والدین  در پسر شدن جنین  بالا خواهد رفت.

ماهی به علت داشتن روی و ویتامین دی در پسر شدن جنین موثر است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *