معجزه خوراکی ها در داشتن شکمی صاف

شاید شما هم از داشتن شکمی بزرگ و پر از چربی سخت در عذابید و به هر راهی متوسل می شوید تا سریعتر از دست این مشکل رهایی یابید .داشتن شکم تخت و صاف مستلزم انجام ورزش های شکمی و رعایت نکات تغذیه ای ظریفی است که در این مقاله به آن پرداخته شده است .شاید ندانید که خوراکی هایی هستند که در کوچک کردن قطر شکمتان تثیر بسزایی دارند و با مصرف آن ها می توانید به راحتی  شکمتان را کوچک کنید . در این نوشته سلامت وب  به شما خوراکی هایی را معرفی می کنیم که در صاف شدن شکمتان موثر بوده و معجزه ای برای داشتن شکمی تخت و فلت به شمار می روند .با سلامت وب امروز همراه شوید تا سریعتر شکمتان را کوچک کنید .

1- روغن نارگیل

روغن نارگیل یکی از روغن های گیاهی مفید در زمینه لاغری شکم می باشد .مصرف این روغن به صورت خوراکی به علت داشتن ترکیبی به نام اسید لوریک (Lauric Acid)در داشتن شکمی صاف تاثیر بسزایی دارد.این ترکیب نوعی اسید چرب اشباع است که از تجمع چربی ها در بدن جلوگیری کرده و با دارا بودن خاصیت چربی سوزی نقش مهمی در لاغری شکم شما خواهد داشت .

مصرف روغن نارگیل برای داشتن شکمی صاف

2-غلات کامل

 تحقیقات و پژوهشها نشان داده است افرادی که از غلات کامل استفاده می نمایند شکم کوچکتری دارند .این گروه از مواد غذایی با اثر گذاری بر هورمون‌ های کنترل اشتهادر بروز احساس سیری در شما نقش موثری دارند .فیبر موجود در غلات کامل با کاهش چربی های شکمی از بزرگ شدن شکمتان جلوگیری می کند .
غلات کامل برای داشتن شکمی صاف

3-حبوبات

 مصرف انواع حبوبات در داشتن شکمی تخت موثر است .این مواد حاوی فیبر بسیار بالایی بوده که از تجمع چربی در شکم جلوگیری کرده و با کاهش ابتلا به یبوست در کوچک کردن شکم نقش دارند .شما می توانید حبوبات به برنامه غذاییتان اضافه کنید و علاوه بر داشتن شکمی صاف پروتئین مورد نیاز بدنتان را نیز تامین نمایید .
مصرف حبوبات برای داشتن شکمی صاف

4-دانه کتان

دانه کتان یکی از دانه های گیاهی مفید در این راستا می باشد که در حذف چربی های شکمی اثر سودمندی دارد .این دانه حاوی فیبر و اسید های چرب فراوانیست که از تجمع چربی در ناحیه شکم جلوگیری کرده و سبب داشتن شکمی صاف می شود .شما می توانید این دانه را به سالاد یا ماستتان اضافه کنید و از معجزه آن در لاغری شکمتان بهره مند شوید.

تخم کتان برای داشتن شکمی صاف

5-دارچین

 دارچین ادویه خوشبو و معطریست که طبع گرمی دارد و به نوعی دشمن سرسخت چربی ها به شمار می رود .این ادویه در نابودی چربی های شکمی نقش داشته و از بزرگ شدن شکمتان جلوگیری می کند .کافیست این ادویه را دست کم نگیرید و از آن در طبخ غذاها استفاده کرده و یا آن را به نوشیدنی هایتان برای داشتن شکمی صاف اضافه کنید .
نقش دارچین در داشتن شکمی صاف

6- شکلات تلخ

 آخرین ماده موثر در از بین بردن چربی های شکمی
معرفی شده در این نوشته سلامت وب
شکلات تلخ می باشد .
این نوع از شکلات حاوی سطح بالایی از ترکیباتی به نام فلاونوئید هاست
که در داشتن شکمی صاف تاثیر بسزایی دارد .
مصرف شکلات های تلخ با اثر بر روی هورمون انسولین
و کورتیزول از ذخیره چربی در شکم جلوگیری می کند .
کافیست برای رسیدن به این مطلوب  شکلات تلخ را به برنامه غذایی روزانه تان اضافه کرده
و از آن به عنوان جایگزینی برای مواد شیرین و مضر استفاده کنید .
مصرف شکلات تلخ برای داشتن شکمی صاف

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *