کارردهای دستگاه روبولکس

تجربه داشتن اندام دلخواه با دستگاه روبولکس

اگر می خواهید هم زمان با کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهتان دچار مشکلات پوستی ناشی از کاهش وزن نشوید ما استفاده از دستگاه روبولکس را برای لاغری و بهبود کیفیت پوستتان به شما پیشنهاد می کنیم . این تکنولوژی یکی از روش های غیر تهاجمی برای کاهش ضخامت چربی و لاغری موضعیست .برای آشنایی بیشتر با این دستگاه و کارایی آن با سلامت وب همراه شوید.
ژل لاغری 3روزه قویترین چربی سوز دنیا+طریقه مصرف ژل لاغری سه روزه

 دستگاه روبولکس چیست؟

دستگاه روبولکس یکی از روش های غیر جراحی و غیر تهاجمی برای لاغری موضعی و درمان سلولیت می باشد .این دستگاه پیشرفته با استفاده از سه مکانیسم رادیوفرکونسی ، لیزر و LPG به طور هم زمان  موجب کاهش ضخامت چربی و لاغری موضعی شده و با درمان چین و چروک ها در جوانسازی پوست نیز موثر است . استفاده از دستگاه روبولکس پس از لیپوساکشن برای لیفت پوست روشی بسیار کار آمد به شمار می آید .
تعداد جلسات درمان با دستگاه روبولکس

از دستگاه روبولکس در چه مواردی استفاده می شود؟

  1. رفع سلولیت
  2.  درمان  شلی و افتادگی پوست
  3. برطرف نمودن  چین و چروک
  4.  درمان منافذ باز پوستی
  5.  از بین بردن چربیهای موضعی
  6.  لیفت پوست پس از لیپوساکشن
  7.  فرم دهی به بدن

دستگاه روبولکس در چه اندام هایی از بدن قابل استفاده است؟

از این دستگاه می توان جهت از بین بردن چربی های موضعی نواحی مختلفی از بدن من جمله شکم، پهلوها، رانها و بازو استفاده کرد .

نحوه عمل دستگاه روبولکس

تعداد جلسات درمانی با دستگاه روبولکس

به طور میانگین برای درمان چاقی های موضعی و رفع سلولیت بین 4 تا 6 جلسه درمانی مورد نیاز است .مدت زمان هر جلسه در حدود ده دقیقه می باشد و اثرات درمانی بلافاصله پس از اتمام جلسه درمان قابل رویت می باشد . جلسات درمانی هر دو هفته یکبار انجام می شود و این دستگاه با تحریک کلاژن پوست اثرات نهایی خود را یک ماه پس از اتمام جلسات درمانی نشان خواهد داد. پس از حذف چربی های موضعی نه تنها پوست دچار افتادگی نمی شود بلکه شاهد افزایش خاصیت کشسانی و الاستیته پوست نیز خواهیم بود .

دستگاه روبولکس چیست؟

نحوه عملکرد دستگاه روبولکس به چه صورت می باشد؟

دستگاه روبولکس با استفاده هم زمان از تکنیک هایی نظیر  امواج رادیوفرکانسی، لیزر کم توان، اندرمولوژی و کویتیشن بهترین دستگاه پیشرفته در جهت تناسب اندام شناخته شده است .امواج رادیو فرکانسی موجب از بین رفتن چربی های موضعی بدن و درمان سلولیت می شوند. پروب های تعبیه شده در این دستگاه با وارد نمودن امواج رادیو فرکانسی به عمق پوست  و ایجاد فشار منفی پوست را به داخل خود کشیده و به لایه های چربی نفوذ پیدا می کنند .سپس با استفاده از اندرمولوژی موجب تحریک کلاژن در نواحی مبتلا به سلولیت شده  و در نهایت با از بین بردن چربی های موضعی  و برداشتن سلول های مرده از سطح پوست شما را خوش اندام  کرده و موجب جوانسازی پوست و نرمی پوست شما خواهد شد.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *