از بین بردن موهای زائد بدن با دستگاه ایلایت

امروزه روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که هر کدام با شیوه های مختلفی می توانند سبب زیبایی پوست شما و حذف موهای زائد شوند.دستگاه ایلایت با تمرکز بر روی انواع پوست قادر است  به روش غیر تهاجمی تا موهای زائد بدن را برداشته و موجب جوانی پوست و  از بین بردن مشکلات پوستی شود .اگر علاقمندید در مورد دستگاه ایلایت و عملکرد آن بیشتر بدانید با این مقاله سلامت وب همراه باشد و اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

دستگاه ایلایت چیست؟

دستگاه ایلایت E_Light  با استفاده از فلش لامپ های زنون و تولید انوار چند طول موجی و تولید نور شدید پالسی می تواند موجب حذف موهای زائد بدن شده و با جوانسازی پوست سایر مشکلات پوستی نظیر آکنه و کک و مک را نیز از بین برد . این دستگاه  مدرن ترین نوع دستگاه  IPL  می باشد.دستگاه ایلایت تنها دستگاهیست که در آن انرژی نور IPL با آراف RF دو قطبی ترکیب شده است .

نمای کلی دستگاه ایلایت

دستگاه ایلایت چه کاربردی دارد؟

 1.  حذف دایمی موهای زائد
 2. جوانسازی پوست
 3. درمان آکنه های ملتهب و قرمز
 4. درمان کک ومک
 5. درمان افتادگی پوست

مکانیسم عمل دستگاه ایلایت

نحوه عملکرد دستگاه ایلایت به چه صورت می باشد؟

این دستگاه  با  ترکیب سیستم نوری و ترکیب آن با سیستم  رادیو فرکانسی می تواند موهای زائد بدن را از بین برد .با تابش نور به سطح پوست گرمایی عمقی در 4 یا 5 میلی متری پوست اتفاق می افتد که امواج رادیویی توسط ساقه مو جذب شده و با افزایش گرما در این ناحیه رنگدانه های پوست موجب تبدیل انرژی نورانی به حرارتی می شود .انرژی حرارتی تولید شده در نهایت موجب تخریب پیاز مو می شود.  اشعه های تابیده به پوست ممکن است سبب احساس سوزش کمی در ناحیه پوست شوند . اثرات درمانی ناشی از استفاده از این دستگاه  عموما ماندگاری بالایی داشته و نیاز به یک جلسه درمان نگهدارنده در طول سال می باشد .

کاربرهای دستگاه ایلایت

تعداد جلسات مورد نیاز با دستگاه ایلایت

برای حذف کلی موهای زائد بین 4 تا 6 جلسه درمانی مورد نیاز می باشد که تعداد جلسات درمانی در  افرادی که دارای پوست تیره یا موهای روشن هستند افزایش می یابد .در انتهای هر جلسه درمان  مقدار موهای زائد به میزان 50-100%کاهش می یابد.

دستگاه ایلایت چیست؟

قبل  و بعد از استفاده از دستگاه ایلایت رعایت چه نکاتی ضروریست؟

 1. عدم استفاده از کرم های برنزه کننده
 2. عدم برنزه کردن پوست
 3. عدم اصلاح کردن موها تا 3 روز پس از درمان
 4. استفاده از کرم های ضد آفتاب پس از درمان
 5. عدم استفاده از لیف پس از درمان
 6. انجام آزمایش خون مبنی بر عدم ابتلا به اختلالات هورمونی
 7. انجام سونوگرافی مبنی بر عدم ابتلا به کیست تخمدان

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *