داشتن لب هایی حجیم و زیبا با جراحی زیبایی لب

داشتن لب هایی زیبا و برجسته دیگر آرزوی محالی نیست چرا که با پیشرفت علم در حوزه زیبایی و گسترش آن اشخاصی که دارای لب های نازکی می باشند می توانند از روش های مختلفی نظیر پروتز لب ، لیفت لب و روش های جراحی برای حجیم کردن لب ها استفاده کرده و زیبایی لب هایشان را تامین نمایند .در این نوشته سلامت وب شما را با یکی از جراحی های زیبایی به نام جراحی لب آشنا می کنیم.

جراحی زیبایی لب چیست؟

جراحی زیبایی لب یکی از روش های دائمی حجیم کردن لب ها می باشد .پزشک در جراحی زیبایی لب با ایجاد برش هایی در داخل دهان لب ها را به جلو می کشد و سپس با استفاده از گرافت پوستی و چربی های به دست آمده از لایه عمیق پوستتان لب های شما را حجیم و برجسته می نماید.

نحوه انجام جراحی زیبایی لب

چه افرادی کاندید مناسبی برای انجام جراحی زیبایی لب می باشند؟

  • افراد دارای لبان باریک
  • افراد خواهان پرتر نمودن لب ها
  • افراد دارای لبان بسیار بزرگ برای کوچک نمودن لب ها

اقدامات مفید قبل از جراحی زیبایی لب

  • استعمال دخانیات را 6 هفته قبل از عمل ترک نمایید.
  • استفاده از داروهای ضد التهابی و آسپرین قبل از عمل برای افزایش میزان خونریزی ممنوع است.

نحوه انجام جراحی زیبایی لب به چه صورت می باشد؟

عمل جراحی زیبایی لب در مراکز معتبر پزشکی و توسط افراد متخص انجام شده و به صورت سرپایی می باشد.مدت زمان انجام این عمل  به زمانی در حدود 30 دقیقه الی 2 ساعت نیاز دارد .این جراحی تحت بی حسی عمومی انجام شده و طبق انتخاب شما مبنی بر تزریق چربی،تزریق در لب‌ ها انجام می شود. محل برش با بخیه های موقت بسته شده و پس از مشاهده نتیجه و احساس رضایت بیمار برش های ایجاد شده بطور کامل بخیه زده می شوند. پس از اتمام عمل پس از مدت کوتاهی بیمار مرخص شده و به منزل باز می گردد.

کاندید های مناسب برای جراحی زیبایی لب

مراقبت های لازم پس از جراحی لب

پس از انجام جراحی زیبایی لب ممکن است تا دو روز کبودی و ورم در ناحیه لب ها دیده شود که با استفاده از کمپرس سرد می توانید این مشکل را برطرف نمایید .پس از عمل باید تا دوروز  از مایعات استفاده کنید و فعالیت های خود را محدود کنید.

جراحی زیبایی لب چیست؟

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *