سیاهی زیر چشم را چگونه درمان کنیم؟

سیاهی دور چشم  مساله مهمی است که زیبایی شما را دچار مخاطره می کند.عوامل بسیاری در بروز این مشکل پوستی دخیل هستند و در این مورد نقش وراثت را نمی توان از نظر  دور نگه داشت .برای اینکه با این مشکل پوستی بیشتر آشنا شوید و راه درمان آن را بیابید این نوشته می تواند کمک شایانی به شما  کند.

سیاهی زیر چشم چیست؟

این حالت  به علت تجمع خون در زیر چشم ها به وجود می آید و در افرادی که دارای پوست روشنی هستن وضوح بیشتری دارد .این مشکل پوستی در بین زنان و مردان به طور یکسان دیده می شود و عوامل زیادی در بروز این مشکل موثر است که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم.

روش های درمان سیاهی زیر چشم

عوامل ایجاد کننده سیاهی زیر چشم

  1. ژنتیک
  2. حساسیت های فصلی
  3. تغذیه غلط
  4. کمبود پروتئین کلاژن در پوست
  5. پر فشاری خون
  6. دیابت
  7. مشکلات مربوط به غدد تیروئید
  8. بیماری های قلبی

روش های درمان سیاهی زیر چشم کدامست؟

1- لایه برداری پوست

لایه برداری پوست به وسیله کرم های لایه بردار حاوی هیالورونیک اسید و ویتامین کا التهاب زیر چشم را کاهش داده و با بهبود گردش خون در این منطقه باعث کاهش ورم و از بین بردن نقاط تیره پوستی شده و پوست شفاف تر و سالم تری را برای شما ارائه می کند.

لایه برداری پوست

2- لیزر درمانی

یکی دیگر از روش های موثر برای درمان سیاهی دور چشم لیزر است .این  تکنیک سبب می شود  تیرگی زیر چشم و پوست کاهش یافته و  چروک دور چشم  از بین رفته و با تحریک کلاژن  پوست این ناحیه صاف و بدون لک می شود .

3-لیزر فرکشنال

یکی دیگر از راه های از بین بردن سیاهی زیر چشم استفاده از لیزر فرکشنال می باشد .در این روش سیاهی دور چشم و چین و چروک های اطرافش از بین رفته و با تحریک کلاژن سازی پوستتان جوان می شود .

4- جراحی

یکی از روش های از بین بردن سیاهی  زیر چشم استفاده از اعمال جراحی می باشد پزشکان زیبایی در این روش ناهنجاری هایی که سبب تیرگی این منطقه شده را از بین برده و با اصلاحات پوستی سیاهی زیر چشمتان را درمان می کنند .این روش  بسیار دقیق بوده  و تحت نیمه بی هوشی صورت می گیرد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *