چگونه پاهای چاقی داشته باشیم+راههای چاق کردن ران ها و پا

اگر دارای پاهای لاغری هستید و از لاغری پاهایتان رنج می برید نگران نباشید خبر خوشی برایتان داریم .شما می توانید با انجام برخی از تمرینات ورزشی و افزایش میزان کالری دریافتی خود پاهایتان را به راحتی چاق کنید .ترفندهای ارائه شده در این نوشته سلامت وب به شما کمک می کند تا بدانید چگونه پاهای چاقی داشته باشیم و با عمل کردن به این ترفندها راه های چاق کردن ران ها و پاها را به راحتی فراخواهید گرفت . آمارها بیانگر آنست که افرادی که از این ترفندها استفاده نموده اند توانسته اند در مدت بسیار کوتاهی به نتیجه مطلوب خود دست پیدا کنند

1- بیشتر بخورید

اگر علاقمندید تا پاهای چاقی داشته باشید باید بیشتر بخورید و میزان کالری دریافتی خود در طی روز را افزایش دهید .با استفاده از مواد غذایی مفید و مغذی می توانید موجب عضله سازی پاهیتان شده و پاهای خود را به راحتی چاق کنید .شما باید از مواد غذایی با کیفیت نظیر مواد پروتئینی ( گوشت گاو و بره ،مرغ و ماهی )استفاده کنید .همچنین از مصرف حبوبات و تخم مرغ غافل نشوید .شما برای ساخت عضله در پاهایتان لازم است تا از مصرف مواد پر کالری بی ارزش نظیر قندها ،چیپس ،پفک شیرینی و کیک ها خودداری کنید.در نهایت استفاده از مکل های حاوی کراتین با دوز مناسب در رشد عضلانی پاها تاثیر بسزایی خواهد داشت .

2-انجام ورزش های هوازی را کاهش دهید

برای اینکه عضله سازی را در پاهایتان افزایش دهید و پاهای چاقی داشته باشید باید انجام تمرینات هوازی مانند شنا ،پیاده روی و ….را متوقف کرده و انرژی خود را صرف تمریناتی نمایید که بر عضله سازی پاها تمرکز می کنند .❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

دستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129358752

شماره دفتر فروش

021-28428608

دستگاه ورزشی بزرگ کننده باسن دستگاه حجم دهنده باسن,وکیوم باسن


3-از تمرینات خاص استفاده کنید

بهتر است برای عضله سازی پاهایتان بر روی تمرینات عضله ساز پا تمرکز کنید .انجام تمرینات قدرتی در ناحیه پاها در چاق شدن پاهایتان موثر خواهد بود .

4-تمرینات شدید مشگل گشاست

پاهای شما اندامی هستند

که وزن بدن شما را تحمل می کنند

و در هنگاه راه رفتن ،پیاده روی و ….همراه شما هستند .

اگر قصد دارید پاهای چاقی داشته باشید

باید از تمرینات شدتی برای رشد عضلات پاهایتان استفاده کنید .

بلند کردن وزنه با فرم صحیح  10 یا 15 مرتبه

با شدت بالا می تواند شما را به مقصودتان برساند .

5-از ورزش های مناسب استفاده کنید

انجام تمریناتی نظیر لانگز ،دد لیفت ،اسکات

و  پیلاتس با تمرکز بر روی گروه عضلات پاها موجب چاق شدن پاهایتان می شود .شما هم زمان با انجام این تمرینات باید وزن خود را به سرعت افزایش دهید تا سریعتر به خواسته خود برسید .


سفارش و خرید بهترین کرم بزرگ کننده ران و باسن

مشاوره و ارتباط با کارشناسان واحد فروش 09129358752

ژل سفت کننده ظاهری بدن


 MARILOU BIO


شماره بهداشتي : ۱۴۵۱۵۸۴۴۲۹۹۲۳۲۵۱


6-شلوارهای گشاد بپوشید

اگر می خواهید پاهایتان را به راحتی چاق کنید از پوشیدن شلوارهای جذب و چسبان و ساپورت خودداری کنید .در این صورتبا کمی استعداد و مهارت  پاهای شما چاق تر نشان داده می شود .

7-از پوشیدن شلوار جین خودداری کنید

استفاده از شلوار مناسب نقش مهمی در چاق نشان دادن پاهای شما خواهد داشت .از پوشیدن شلوار های جین به جهت لاغر نشان دادن پاها خودداری کنید .استفاده از شلوارهای برش دارد در ناحیه زانو و ران در چاق و بزرگ نشان دادن ساق پاهایتان موثر است .

8-از پارچه های طزح دار برای دوخت شلوارتان استفاده کنید

یکی دیگر از ترفندهای مفید برای چاق نشان دادن پاهایتان استفاده از پارچه های طرحدار برای دوخت شلوار می باشد .پارچه هایی با طرح هایی نظیر گل گلی ،راه راه و خالدار با اثر گذاری بر حس بصری مخاطب موجب  چاق به نظر رسیدن پاهایتان می شود .از پوشیدن شلوارهای رنگ تیره نیز پرهیز کنید چرا که پاهایتان را نازک و چوب کبریتی نشان خواهد داد .

9-چکمه های زانو بلند بپوشید

اگر پاهای لاغری دارید و قصد دارید تا پاهای چاقی داشته باشید از چکمه های بلند که تا زیر زانویتان می آید استفاده کنید .پوشیدن چکمه ها بلند به همراه شلوار جین علاوه بر شیک پوشی شما در چاق به نظر رسیدن پاهایتان موثر است .

10- بلیز  و دامن مناسب بپوشید

استفاده از بیز و دامن شل و مواج در لاغر به نظر رسیدن پاهای شما موثر است اما برای داشتن پاهایی چاق از بلیز و دامنی استفاده کنید که بلند بوده و پاهایتان را بپوشاند .استفاده از دامن هایی که تا زیر زانویتان می آید کنتراست بهتری بین پاها و پارچه برقرار می کند.

11-تمرینات اسکات را انجام دهید

تمرینات اسکات بهترین تمرینات جهت عضله سازی در پاها بوده و موجب داشتن پاهای چاقی در شما می شود .تمریناتی مانند چمباتمه زدن و بالا بردن وزنه می تواند در این زمینه موثر باشد .شما می توانید تمرین زیر را 10 الی 12 بار در سه ست  انجام دهید تا نتایج مطلوبی در زمینه پاق شدن پاهایتان به دست آورید .برای انجام این تمرین کافیست  بایستید و پاهایتان را به عرض شانه باز کنید .دست هایتان را در مقابلتان قرار دهید اکنون خم شوید و چمباتمه بزنید و پس از موازی شدن ران هایتان با زمین کمی مکث کرده و مجددا به حالت قبل باز گردید .

پاهای چاقی داشته باشید با تمرینات شدید


سفارش و خرید بهترین کرم چاق کننده ران و باسن

مشاوره و ارتباط با کارشناسان واحد فروش 09129358752

ژل سفت کننده ظاهری بدن


 MARILOU BIO


شماره بهداشتي : ۱۴۵۱۵۸۴۴۲۹۹۲۳۲۵۱


12-تمرینات لانگز را انجام دهید

انجام تمرینات لانگز با تقویت عضلات چهار سر ران و همسترینگ به شما در عضله سازی پاهایتان کمک می نماید .بدین منظور مطابق شکل بایستید اکنون یک پایتان را جلوتر از پای دیگر قرار دهید و قدم بزرگی را بردارید در این حالت مطابق شکل بدن شما باید در حالت عمود با زمین باشد .اکنون به وضعیت قبلی خود بازگشته و این حرکت را با پای دیگر تکرار نمایید .

حرکات لانگز یرا داشتن پاهای چاقی

13-بپرید

در سرجایتان بایستید و در روبروی خود جعبه ای  بگذارید و سعی کنید از روی آن بپرید هرچه ارتفاع این جعبه بیشتر باشد قدرت عضلات پاهایتان افزایش یافته و پاهایتان سریعتر چاق می شود .اگر پاهای چاق می خواهید می توانید در حالت چمباتمه زدن بنشینید و سپس سریعا بلند شده و با حاتی انفجاری به سمت جلو تا جاییکه توان دارید بپرید و به سمت زمین فرود آیید .

14-از دستگاه های بدنسازی استفاده کنید

برای داشتن پاهای حجیم و چاق می توانید از دستگاه های بدنسازی استفاده کنید .به باشگاه بروید و ببینید کدام دستگاه می تواند به خوبی علاوه بر افزایش قطر پاهایتان موجب عضله سازی پاهایتان شود .دستگاه پرس پا یکی از بهترین دستگاه ها برای چاق کردن پا می باشد که با انجام 10 تا 15 حرکت در سه ست می توانید پاهای چاقی داشته باشید .

15-ورزش با سیمکشی

برای تقویت عضلات پاهایتان می توانید از طناب سیمکشی استفاده کنید کافیست سیمکشی را به مچ پاهایتان بنندید و سر دیگر آن را در دستتان بگیرید اکنون تا جاییکه برایتان ممکن است پاهایتان را از زانو تا زده و به سمت عقب ببرید و سپس به حالت اول بازگردید .این حرکت را در سه نوبت و هر بار 10 الی 12 بار تکرار کنید .سپس این حرکت را با پای دیگرتان تکرار کنید .

16-ددلیفت پا را از یاد نبرید

آخرین ترفند ارائه شده در این نوشته سلامت وب استفاده از حرکات ددلیفت است

که در داشتن پاهای چاق موثر است .

این حرکت را باید 10 بار پشت سرهم

و بدون توقف انجام دهید .

شما باید پاهایتان را به عرض شانه باز کنید

و دو  وزنه در دستتان بگیرید

و دست ها را در طرفینتان قرار دهید .

اکنون با وزنه ها به سمت پایین بروید

و در حالت چمباتمه زدن قرار گیرید

و پس از کمی مکث مجددا به سمت بالا بازگردید .

این حرکت را در سه ست تکرار نمایید .

پاهای چاقی داشته باشید با حرکات دد لیفت


سفارش و خرید بهترین کرم چاقی پایین تنه ,بزرگ کننده ران و باسن


❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

دستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129358752

شماره دفتر فروش

021-28428608

 


 

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

 1. نفس گفت:

  مرسی واقعا عالی بودممنون از مقالتون

 2. ویان گفت:

  آیا تا حال کسی بوده ازین روش نتیجه گرفته باشه؟؟

  • ملیسا گفت:

   سلام، من کلاس یازدهم خیلی لاغر بودم ولی الان نزدیک سه سالی میشه که ورزش می‌کنم و خیلی خیلی بهتر شدم‌ (دوستام همش از هیکلم تعریف می‌کنن و میگن چیکار کردی اینجوری شدی ملیسا؟)

   پس آره، بدنسازی برای من جواب داد :))))))

 3. محدثه گفت:

  با تشکر مطلب بسیار مفیدی بود خیلی وقت بود دنبال جواب سئوالم بودم استفاده کردم بهتون پنج ستاره دادم?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *