اصلاح فرم بینی با تزریق

بسیاری از افرادی که بینی بزرگی دارند و یا بینی آنها دارای اشکالاتی هست به دنبال یک روش غیر جراحی هستند.اصلاح ظاهر بینی بدون عمل جراحی یک انتخاب منحصر به فرد برای افرادی است که  بینی آن ها کمی مشکل دارد. برای مثال در این زمینه می توان از برآمدگی، افتادگی سر بینی، انحراف بینی یا بینی های قوز دار نام برد. این روش همچنین یک راهکار عالی برای کسانی است که قبلاً از عمل جراحی رینوپلاستی قدیمی استفاده کرده اند، اما هم اکنون از نتایج حاصل از این درمان بطور کامل راضی نیستند.

آیا با تزریق ژل میتوان بینی را کوچک کرد؟

خیر ، این روش اغلب می تواند اشکالات ظاهری بینی و علائم زخم و جراحت باقی مانده از جراحی های قبلی را درمان کند و برای این کار نیازی به قرار گرفتن بیمار در معرض ریسک انجام عمل جراحی رینوپلاستی اصلاحی نیست.رینوپلاستی یکی از رایج ترین روش های درمانی زیبایی است، اما بسیاری از بیماران درباره عوارض جانبی و نتایج زیبایی غیر موفقیت آمیز آن نگران هستند. به هر حال رینوپلاستی  یا زیبایی بینی بدون عمل جراحی یک روش درمانی بی خطر و غیر تهاجمی جایگزین برای رینوپلاستی قدیمی می باشد.

قبل و بعد از تزریق ژل بینیگاهی اوقات این روش درمانی فقط به 15 دقیقه زمان نیاز دارد، زیرا در این حالت فقط از تزریق پر کننده های پوستی برای تغییر ظاهر بینی استفاده می شود.

 تزریق ژل های ماندگار برای دستیابی به ظاهری زیبا و نتایج بلند مدت در ارتباط با اصلاح ظاهر بینی بیمار میباشد.

روش تزریق ژل بینی مناسب چه افرادی هست؟

  1. اشخاصی که بینی آنها کمی انحراف داشته باشد
  2. اشخاص دارای بینی کوچک که ظاهر بینی آنها نیاز به اصلاح دارد
  3. افرادی با بینی های قلاب مانند که نیاز به صاف شدن دارند
  4. اشخاصی که بر روی بینی آنها برآمدگی کم وجود دارد
  5. مواردی که افتادگی ملایم یا خفیف روی سر بینی وجود دارد
  6. کسانی که بینی آنها پس از جراحی رینوپلاستی نیاز به اصلاح دارد
  7. همچنین مواردی که به ارتفاع، ساختار و سر بینی بزرگتری نسبت به بینی خود نیاز دارند.

اصلاح فرم بینی با تزریق

مراحل اصلاح بینی با تزریق

ابتدا از مواد بی حسی موضعی بر روی بینی 15 تا 30 دقیقه قبل از شروع درمان استفاده می شود.

سپس مقداری از پر کننده های پوستی به محل تزریق شده و موقعیت آنها بطور دقیق در زیر پوست تنظیم می شود. به این ترتیب می توان کنترل کامل بر ظاهر و زیبایی ایجاد شده در طول درمان داشت. پزشک در ادامه محل تزریق را ماساژ می دهد تا به این ترتیب بتواند ظاهر بینی شما را با توجه به نیازهای درمانی اصلاح نماید. در طول درمان، شما کاملاً بیدار و هوشیار هستید. در این زمان معمولاً یک آینه در اختیار شما قرار داده می شود تا با استفاده از آن شما بتوانید درمان انجام شده را مشاهده کرده و کنترل نمایید.

توجه داشته باشید پس از درمان لازم است از دست زدن یا بکار بردن مواد آرایشی بر روی ناحیه درمان شده تا 6 ساعت خودداری کنید تا به این ترتیب بتوان از ایجاد عفونت در محل درمان جلوگیری کرد. در این مرحله لازم است توصیه های پزشک بطور کامل رعایت شود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *