پیکرتراشی با دستگاه لیپوست+مزایا،معایب و هزینه لیپوست

دستگاه لیپوست به عنوان نسل جدید دستگاه های لاغری از پیشرفته ترین و مطمئن ترین دستگاه های ساکشن چربی در جهان است که توسط شرکتی آلمانی به نام مولر طراحی و ساخته شده و به دنیا عرضه شده است .این دستگاه دارای کلیه ی استانداردهای بین المللی بوده و مجوزها و تاییدیه های رسمی و لازم را نیز از وزارت بهداشت و درمان نیز کسب نموده است .در مقاله سلامت وب امروز می توانید با این متد پیکرتراشی و مزایای آن بیشتر آشنا شده و اطلاعات کاملی را در مورد این روش کسب نمایید .

ژل لاغری سریعدستگاه لیپوست معرفی

دستگاه لیپوست LIPOSAT یکی از جدیدترین ،ایمن ترین و بی نظیرترین دستگاه های پیکرتراشی و لاغری روز دنیاست که با استفاده از آن به راحتی می توان سایز خود را در کمترین زمان ممکن کاهش داده و با تکیه بر معجزه ی این تکنولوژی خوش اندامی را در مدتی بسیار کوتاه با کسب نتایجی دائمی و ماندگار تجربه نمود .این فناوری پیشرفته به عنوان بهترین و موثرترین روش پیکر تراشی به صورت هم زمان دارای مزایای درمانی و زیبایی زیر می باشد:

مزایای دستگاه لیپوست


مزایای استفاده از دستگاه لیپوست

مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه لیپوست را می توان موارد زیر برشمرد:

  • روشی کاملا امن و بی خطر
  • عدم نیاز به بیهوشی
  • تخلیه ی یکنواخت چربی از ناحیه ی مورد نظر
  • تخلیه ی سالم چربی ها و امکان استفاده و تزریق مجدد آن در سایر نقاط بدن 
  • عدم نیاز به دستگاه های جانبی هم چون پمپ هوا،ساکشن و پمپ تزریق 
  • کم بودن درد و گوتاه بودن دوران نقاهت این روش نسبت به سایر روش های پیکرتراشی 
  • عدم شلی و افتادگی پوست پس از کاهش سایز
  • پایین بودن زمان استفاده از گن مخصوص  به نسسبت سایر روش ها

هدف از انجام لیپوست چیست؟

هدف از انجام لیپوست فرم دهی به اندام ها و تخلیه ی چربی های انباشته شده در اندام های مختلف بدن می باشد.با استفاده از این دستگاه پزشک به راحتی می تواند بدون آسیب دیدن سایر بافت های اطراف چربی موضع مورد نظر را استخراج کرده و از آن جهت جوانسازی و حجیم نمودن سایر مناطق بدن از جمله صورت،سینه،باسن ،دست و …. استفاده نماید.


نحوه عملکرد دستگاه لیپوست

این دستگاه با استفاده از یک میکروموتور پیشرفته با  ایجاد وایبرشن در کانولا بافت چربی را جدا کرده و هم زمان از موضع ساکشن می نماید .در واقع این دستگاه با تکیه بر تکنیک  T.L.A  و ویبریشن به صورت هم زمان با کمک مکش میکروسکوپی و حرکات رفت و برگشتی چربی را به صورت زنده و  همگن از موضع استحراج کرده و کمترین لرزش و فشار را به کف دست پزشک در هنگام استفاده از دستگاه وارد می نماید .چربی های استخراج شده توسط لیپوست زنده بوده و نیازی به شست و شو و سانتریفیوژ آن برای تزریق مجدد به سایر اندام ها نمی باشد.


کاندیدای مناسب پیکرتراشی با دستگاه لیپوست

چنان چه از وجود چربی های اضافه در مناطقی از بدن از قبیل سینه،ران،شکم،پهلوها،بازوها،باسن،کمر و پشت کمر،غبغب و …. رنج می برید کاندیدای مناسبی برای انجام پیکرتراشی با لیپوست می باشید .

لیپوست بهتره یا لیپوماتیک


اقدامات لازم قبل از انجام پیکرتراشی با دستگاه لیپوست

برای رهایی از شر چربی های موضعی با جدیدترین و ایمن ترین تکنولوژی پیکرتراشی (لیپوست) و کسب نتایج ایده آل به بهترین و با تجربه ترین پزشک شهر خود مراجعه کنید .در جلسه مشاوره در مورد اهداف و انتظارات خود از این روش با پزشکتان صحبت کرده و با او مشورت نمایید و از نمونه کارهای وی نیز دیدن نمایید .قبل از انجام لیپوست آزمایشات مربوطه که توسط پزشک درخواست می شود را انجام داده و جواب آن ها را به پزشک تحویل دهید .در صورت ابتلا به بیماری های زمینه ای یا خاص و مصرف دارو پزشک خود را مطلع کرده و یک هفته قبل از پیکرتراشی از استعمال دخانیات،مصرف داروهای رقیق کننده خون و …. خودداری نموده و در روز  تعیین شده برای عمل حداقل 8 ساعت ناشتا باشید .


مراقبت های لازم پس از انجام لیپوست

این روش عموما از طریق بی حسی موضعی و یا بی حسی اسپاینال انجام می شود .لذا روشی سرپایی بوده و نیازی به بستری پس از انجام این روش نمی باشد .پس از لیپوست داروهای تجویز شده را طبق دستور پزشک مصرف کرده و از گن مخصوص به طور مرتب استفاده کنید .با رعایت شیوه تغذیه ای مناسب و عدم استعمال دخانیات و خودداری از مصرف داروهای رقیق کننده خون می توانید بهترین نتیجه را پس از انجام این روش کسب نمایید.


تفاوت پیکرتراشی با لیپوست با سایر روش های پیکرتراشی

مهم ترین تفاوت لیپوست با لیپوماتیک در میزان استخراج چربی می باشد .قدرت دستگاه لیپوست در برابر لیپوماتیک بیشتر بوده و علاوه بر تخلیه چربی بیشتر توسط این دستگاه میزان درد و کبودی در این روش پایین تر بوده و لیفت پوست نیز بهتر و سریع تر انجام می گردد .مهم ترین تفاوت لیپوست با لیپولیز نیز امکان استفاده مجدد از چربی های استخراج شده در روش لیپوست بوده که در روش لیپولیز امکان استفاده از چربی های تخلیه شده وجود ندارد.


تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای انجام لیپوست

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای لیپوست وابسته به میزان حجم چربی های موجود در منطقه تحت درمان و سایر اقدامات زیبایی هم چون حجیم نمودن سایر اندام ها بوده و در نتیجه تعداد جلسات برای هر فرد متغیر می باشد.


هزینه لیپوست چگونه محاسبه می شود؟

هزینه لیپوست بر اساس منطقه تحت درمان ،میزان چربی استخراج شده ،تعداد جلسات درمانی ،نوع بی حسی،ابزار و لوازم استفاده شده،دستمزد جراح و سایر هزینه های کلینیکی محاسبه شده و از همین رو قیمت لیپوست بر اساس پارامترهای نامبرده تعیین می گردد .

هزینه لیپوست


عوارض لیپوست

با توجه به این که این روش بدون بیهوشی کامل انجام می شود لذا احتمال بروز عوارض لیپوست بسیار پایین و در حد صفر می باشد.خطر ابتلا به آمبولی،عفونت و خون ریزی در این روش بسیار ناچیز بوده و پس از 48 ساعت فرد می تواند زندگی عادی خود را از سر گیرد .

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *