امروز:03/07/2022
راه های افزایش سایز سینه

موثرترین روشهای افزایش سایز سینه بدون جراحی

بسیاری از زنان از کوچکی سایز سینه های خود ناراضی بوده و به دنبال روش هایی برای افزایش سایز سینه های خود هستند انجام عمل جراحی پروتز سینه یکی از راه های افزایش سایز سینه ها می باشد اما ممکن است شما تمایلی به انجام  اعمال جراحی جهت بزرگ شدن سایز سینه نداشته باشید .چرا که هر عمل جراحی خطرات و عوارض مخصوص به خود را داشته و ریسک انجام عمل جراحی بسیار بالاست . بنابراین بهترین روش افزایش سایز سینه استفاده از روش های غیر جراحیست که سلامت وب  در نوشته امروز خود موثر ترین روش های سایز سینه بدون جراحی را به شما معرفی می کند .شما با مطالعه این مقاله کاربردی می توانید از موثر ترین روش های افزایش سایز سینه استفاده کنید و بدون خطر و عارضه جانبی سینه هایتان راحجیم نمایید .

1-ورزش کنید

اگر از شلی و کوچکی سایز سینه های خود رنج می برید

حتما باید زمانی را در روز به ورزش اختصاص دهید .

انجام ورزش هایی که با ایجاد فشار در ناحیه سینه سبب تقویت عضلات ناحیه سینه می شود

روشی موثر برای افزایش سایز سینه به شمار می آید .

پرس سینه  ،فشار یو پی اس

و استفاده از دمبل نمونه هایی از ورزش های مفید برای تغییر سایز سینه می باشند .

کافیست مطابق شکل روی شکم بخوابید

و زانوهای خود را خم کنید .

قوزک های پایتان در این حالت باید به صورت ضربدری بر روی هم قرار بگیرند

حال آرنج هایتان را خم کنید و کف دست های خود را در اطراف بدن بگذارید .دست ها زا صاف کنید و سعی کنید بدن خود را از زمین بلند کنید و وزن خود را بروی زانو ها و کف دست خود بیندازید .شکم را سفت کرده و پس از خم کردن مجدد آرنج کل بدن را با سرعت پایین بیاورید به نحوی که بازوهایتان با زمین در حالت موازی قرار بگیرد این حرکت را که به شنا کردن نیز معروف است  در دو یا سه ست و ده مرتبه انجام دهید .

راه های موثر برای افزایش سایز سینه

2- دمبل بزنید

دمبل زدن یکی از راه های مفید و موثر برای افزایش سایز سینه می باشد .به راحتی بر روی یک صندلی بشینید و دمبل را در هر دوست خود بگیرید اکنون سعی کنید دمبل ها را بالا ببرید به نحوی که بالاتر از شانه تان قرار گیرد دستتان را در این حالت کمی تکان بدهید، مدتی در این وضعیت بمانید و مجددا دستتان را پایین بیاورید .تکرار این حرکت سبب تقویت عضلات سینه و حجیم شدن سینه هایتان می شود .

دمبل زدن برای افزایش سایز سینه

3- پرس وزنه

برای پرس وزنه به پشت بخوابید و پاهایتان را صاف کنید در هر دست خود یک وزنه بگیرید و وزنه ها را بالا ببیرد تا دستا هایتان بالا تر از شانه تان باشد اکنون عضلات شکم را به داخل کشیده چانه را به سمت سینه بیاورید و سپس وزنه را پایین بیاورید .اکنون دست هایتان را از هم باز کرده و وزنه را در این حالت در دستتان تکتن دهید و سپس دوباره وزنه ها را بالا برده و حرکت قبلی را تکرار کنید در این نرمش فراموش نکنید که به هیچ عنوان نباید شانه هایتان را از زمین بلند کنید .
ورزش های افزایش سایز سینه

4- فشار وارد کردن به دیوار

مقابل یک دیوار قرا بگیرید یک پای خود را جلوتر از پای دیگری قرار دهید اکنون هر دو دست خود را به دیوار بزنید و دیوار را همانند فرایند هل دادن تا جاییکه می توانید فشار دهید پس از چند دقیقه پاهایتان را عوض کنید و این حرکت را با پای مخالف انجام دهید .این نرمش سبب تقویت عضلات بانو وعضلات سینه ای فوقانی می شود .

تقویت عضلات برای افزایش سایز سینه

5- دراز و نشست

دراز و نشست یکی دیگر از ورزش های مفید برای افزایش سایز سینه می باشد .به پشت بخوابید و دست هایتان را بر زیر سرتان قرار دهید زانوهایتان را خم کنید و کف پایتان را بر روی زمین قرار دهید شکمتان را به سمت داخل بکشید و بدون اینکه پایتان تکان بخورد سعی کنید کمر و شانه های خود را از زمین بلند کنید و مجددا به حالت قبل باز گردید .این حرکت را ده بار در روز انجام دهید .

دراز و نشست برای افزایش سایز سینه

6-وزنتان را افزایش دهید

اگر تمایل به افزایش ساز سینه های خود دارید باید کمی وزنتان را افزایش دهید تا با این عمل سینه هایتان پر و حجیم شده و سایزشان افزایش یابد .از مواد غذایی مغذی و مفید جهت افزایش وزنتان استفاده کنید و از مصرف مواد غذایی بی ارزش و دارای کالری بالا خودداری کنید .

افزایش وزن و افزایش سایز سینه

7- مصرف مواد غذایی حاوی استروژن را افزایش دهید

استروژن یکی از هورمون های زنانه موثر در حجیم شدن سینه و افزایش سایز آن می باشد .شما می توانید از مواد غذایی حاوی این هورمون نظیر عدس ، نخود ،پنیر ، ماست ، شنبلیله ،مریم گلی ،شبدر کوهی ،سیب، گیلاس، آلو ، چغندر، هویج، خیار ، جو، گندم و برنج استفاده نمایید .

مصرف مواد حاوی استروژن

8- مصرف مواد غذایی حاوی فیتو استروژن

مصرف مواد غذایی حاوی فیتو استروژن نظیر پسته ،گردو ،کدو سبز ،لوبیا سبز ،هلو و توت فرنگی می تواند با افزایش سطح استروژن خون در بدن شما سبب افزایش سایز سینه و بزرگ و حجیم شدن سینه ها در شما گردد .

مصرف مواد حاوی فیتو استروژن و افزایش سایز سینه

9- از مصرف قرص های حاوی استروژن خودداری کنید

اگر چه بالا رفتن میزان هورمون استروژن در سطح خون یکی از عوامل موثر در افزایش سایز سینه به شمار می آید اما بد نیست بدانید که شما مجاز به مصرف خودسرانه این قرص برای افزایش این هورمون در بدنتان نیستید و تنها می توانید این هورمون را از طریق مصرف مواد غذایی افزایش دهید .مصرف داروهای حاوی استروژن بدون نظر پزشک منجر به بروز عوارضی نظیر ابتلا به سرطان سینه ،لخته خون و سایر بیماری ها می شود .

مصرف قرص های جلوگیری از بارداری و افزایش سایز سینه

10 – از سوتین مناسب و اندازه استفاده کنید

برای این که سینه هایتان را بزرگ کنید باید بدانید از سوتین مناسب استفاده کنید .سایز کاپ های سینه بند شما باید متناسب با سینه تان بوده و از پوشیدن سینه بند های بسیار گشاد و یا تنگ ، قرار دادن دستمال یا پد در سینه بند خود جدا خودداری کنید .

انتخاب سوتین مناسب برای افزایش سایز سینه

11- به وسیله آرایش زیبایی و حجیم شدن را به سینه هایتان ارزانی کنید

اگر از لباس های جلو باز استفاده می کنید باید سینه خود را آرایش کنید .بنابراین اگر میخواهید خط سینه شما کاملا مشخص شود قسمت بالای سینه را به صورت نیم دایره تیره نمایید و سپس آن را محو کنید و خط وسط را توسط یک کرم پودر بسیار روشن روشن کرده و در نهایت آن را توسط پودر براق کنید .

آرای سینه

12-بدنتان را در وضعیت صحیح قرار دهید

برای اینکه سایز سینه هایتان را افزایش دهید در زمان مناسب و پس از بلوغ حتما از سینه بند استفاده کنید از قوز کردن پرهیز کرده و ستون فقراتتان را در وضعیت مناسب قرار دهید .همیشه صاف و محکم قدم بردارید و قفسه سینه خود را به سمت بیرون نگهدارید .

 

13-از ترفندهای زیر استفاده کنید

برای بزرگ نشان دادن سینه های خود از لباس های تنگ استفاده نکنید و استفاده از لباس های گشاد ،آویزان کردن گردنبند بلندی که در خط سینه شما قرار بگیرد و پوشیدن لباس های راه راه و یا توردار در سینه می تواند روش های کارآمدی برای بزرگ جلوه دادن سینه شما به شمار آید .

انتخاب لباس مناسب برای نشان دادن افزایش سایز سینه

14-استفاده از قرص های ضد بارداری

مصرف قرص های ضد بارداری یکی دیگر از راه های افزایش سایز سینه می باشد

که باید از مصرف خودسرانه آن ها به علت داشتن عوارض فراوان خودداری نمایید .

شما در صورتی می توانید از قرص های ضد بارداری برای افزایش سایز سینه خود استفاده کنید

که متاهل باشید

و  تحت نظر پزشک  بخواهید از بارداری های ناخواسته خود جلوگیری کنید .

مکمل های افزایش دهنده سایز سینه

15-برای افزایش سایز سینه تان عجله نکنید

ممکن است شما تازگی به بلوغ رسیده باشید

و دختر نوجوانی باشید

و استفاده از روش های برای افزایش سایز سینه

در شما ضروری نمی باشد .

شما باید صبر کنید

و مطمئن باشید پس از طی دوران بلوغ

و افزایش سنتان سینه هایتان بزرگتر

و حجیم تر خواهد شد .

16-مراقب کلاهبرداران باشید

فراموش نکنید که برخی از سایت ها

و یا شبکه های تلویزیونی با تبلیغ مکمل های افزایش دهنده حجم

و سایز سینه قصد کلاهبرداری دارند

فریب این تبلیغات را نخورید

و با تایید پزشک

از مکمل های افزایش دهنده سایز سینه استفاده کنید .

17- بوتاکس نکنید

برای افزایش سایز سینه خود از بوتاکس استفاده نکنید

چرا که خطرات و عوارض ناشی از این روش هنوز اثبات نشده

و روش مورد تایید پزشکان نمی باشد .

تزریق بوتاکس برای افزایش سایز سینه

این مقاله اختصاص سلامت وب بوده و کپی برداری از آن بدون لینک ممنوع میباشد

2 یک نظر

 1. A پاسخ

  با سلام خدمت دوستان عزیز
  جهت بزرگ کردن سایز سینه در بانوان مصرف گیاه قاصدک بسیار مفیده
  اما با توجه به اینکه ریشه قاصدک و مخصوصا دمنوش آن بسیار تلخ هستند، می تونید کپسول ریشه رو تهیه و به راحتی مصرف کنید
  طبق اصول علمی مصرف پودر ریشه بسیار موثر تر از عصاره یا دمنوش است.
  می توانید کپسول ریشه قاصدک رو از شرکت نیک داروی شفاساز امیران با قیمت مناسب تهیه کنید
  بسیار با کیفیته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.