دستگاه شاک ویو چیست؟

برطرف کردن سلولیت با دستگاه شاک ویو

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در حیطه ابزار و تجهیزات پزشکی دستگاه های مختلفی برای درمان مشکلات ناشی از چاقی ساخته می شود که می تواند سلولیت و چاقی های موضعی را به خوبی درمان کند.شاک ویو یکی از همین دستگاه ها است که به خوبی می تواند سلولیت را درمان نماید.در این مقاله سلامت وب قصد داریم اطلاعات مفیدی را راجع به دستگاه شاک ویو ومکانیسم آن در اختیارتان قرار دهیم .

ژل لاغری 3روزه قویترین چربی سوز دنیا+طریقه مصرف ژل لاغری سه روزه

دستگاه شاک ویو چیست؟

دستگاه شاک ویو یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های لاغری و درمان سلولیت شناخته شده است.این دستگاه با دارا بودن استاندارد های لازم ساخت کشور سوئیس می باشد و به خوبی می تواند مشکلات ناشی از چاقی ماند سلولیت و نمای پوست پرتقالی پوست را درمان کرده و برطرف نماید.

مکانیسم عملکرد دستگاه شاک ویو

کاربرد های درمای دستگاه شاک ویو

  • رفع سلـولیـت
  • برطرف نمودن افتـادگـی پـوسـت
  • جـوانسـازی پـوسـت
  • برطرف نمودن اسکـارهـا
  • اصـلاح بد فرمی های پـوستـی
  • درمان استـریـا و استـرچ مـارک
  • بهبـود نـاهمـواری هـای پـس از لیپـوسـاکشـن

درمان سلولیت با شاک ویو

نحوه عملکرد دستگاه شاک ویو به چه صورت می باشد؟

دستگاه شاک ویو دارای اپلیکاتور قدرتمندیست که می تواند امواج را در سطح بدن به خوبی انتشار دهد و فاقد عوارض جانبی می باشد.پس از طی جلسه اول درمان قابلیت ارتجاعی پوست تا 75 درصد افزایش خواهد یافت که در طی یک پروسه 6 ماهه استفاده از این دستگاه  می توان نتیجه مورد انتظار را به خوبی مشاهده و دریافت نمود.پس از هر جلسه درمانی تغییرات پوستی کاملا قابل مشاهده بوده و در نهایت شما نتیجه دلخواهتان را کسب خواهید نمود و پوستتان از حالت پرتقالی در آمده و کاملا صاف و یکدست خواهد شد.

کاربرد های دستگاه شاک ویو

مدت جلسات درمان و زمان مورد نیاز برای استفاده از دستگاه شاک ویو چه میزان است؟

جلسات درمانی عموما دو بار در هفته انجام شده و به مدت 3 تا 6 هفته ادامه خواهد داشت. پس از اتمام  این جلسات استفاده از جلسات درمان نگهدارنده هر 6 تا 8 ماه یک بار توصیه می شود . مدت زمان  هر جلسه درمان سلولیت با دستگاه شاک ویو  15 تا 30 دقیقه است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *