امروز:12/08/2022
کاربردهای پلکسر

درمان افتادگی پوست با استفاده از تکنیک نوین پلکسر

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی تکنیک های جدیدی ابداع می شود که در زیبایی پوست نقش بسزایی دارند.در این نوشته سلامت وب قصد داریم تا شما را با تکنیک جدیدی به نام  پلکسر آشنا نماییم .این تکینک بهترین روش درمان افتادگی پوست محسوب شده و تکنیکی ایتالیایی است.برای آشنایی بیشتر با این تکنیک با سلامت وب همراه باشید.

پلکسر  PLEXR چیست؟

پلکسر تکنیکی نوین ،غیر تهاجمی و ایمن در زمینه درمان افتادگی پوست و مشکلات ناشی از آن به شمار می آید که توسط شرکت GMV ایتالیا ابداع  و ثبت بین المللی شده است. دستگاه پلکسر یک ژنراتور انرژی پلاسما می باشد .این دستگاه بسیار مدرن تر از لیزر و دستگاه های رادیو فرکانسی بوده و مزیت آن عدم نفوذ به لایه های عمیق پوست در طی انجام درمان می باشد. بنابراین هنگام استفاده از تکنولوژی پلکسر عوارضی نظیر التهاب و قرمزی طولانی مدت ، گوشت اضافه، تیرگی بعداز درمان و ….را تجربه نخواهید کرد.

پلکسر چیست؟

پلاسما چیست؟

حالات طبیعی ماده در طبیعت به صورت جامد ؛ مایع و گاز می باشد .پلاسما حالت چهارم مواد در علم فیزیک است که حالتی شبیه گاز و مایع می باشد.پلاسما گازی یونیزه است که از یون ها و الکترون های بسیار فرار تشکیل شده است . وجود تفاوت های الکترومغناطیسی در نوک این وسیله و بدن انسان و وجود گرمای شدید در سطح پوست کلاژن تحریک شده و بازسازی و نوسازی سلولی اتفاق می افتد.

مکانیسم عمل پلکسر به چه صورتی می باشد؟

در طی درمان پوست دچار سوختگی سطحی می شود و در نقاط دچار سوختگی لخته تشکیل شده که پس از گذشت یک هفته از سطح پوست جدا می شود و در نتیجه هیچ اثری مانند کبودی یا اسکار بر روی سطح پوست بر جای نمی گذارد.استفاده از پلکسر روشی ایمن برای درمان افتادگی پوست محسوب شده و لایه های زیرین پوست در این تکنیک دچار آسیب دیدگی نمی شوند.

مزایای استفاده از پلکسر

پلکسر چه کاربردهایی در زمینه زیبایی پوست دارد؟

 • درمان ترک های پوستی
 • بلفاروپلاستی غیرجراحی (ترمیم مشکلات پلک ها )
 • درمان هایپرپیگمنتیشن یا از بین بردن تجمع رنگدانه های پوست مانند کک ومک ،لک
 • برطرف نمودن زگیل
 • رفع خال های مسطح و برجسته
 • اسکار  (جای زخم و جراحی و سوختگی رو پوست )
 • آنژیوماهای روبی  (خال های مویرگی)
 • تاتو
 • لابیاپلاستی (ترمیم بخش بیرونی دستگاه تناسلی)
 • اکتروپیون و انتروپیون (چرخش پلک ها به داخل یا بیرون)
 • لیفت صورت و گردن و بدن

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز پلکسر برای زیبایی پوست

تعدادجلسات درمان بسته به نوع مشکل پوستی متغیر است اما عموما یک جلسه درمانی کافیست .برای رفع افتادگی پلک به صورت خفیف یک جلسه درمانی کافی بوده و در درجات متوسط و شدید نیاز به دو تا سه جلسه درمانی خواهید داشت.نتایج درمان غالبا پایدار و طولانی مدت بوده و گذرا و موقتی نمی باشد .زخم سطحی ایجاد شده بر روی سطح پوست بین یک الی دو هفته بهبود یافته و کمی قرمزی ممکن است در منطقه تحت درمان دیده شود.

مکانیسم انجام و درمان پلکسر

هزینه درمانی پلکسر

 هزینه های درمانی ناشی از استفاده از تکنیک پلکسر بسیار پایین بوده و بسیار پایین تر از جراحی پلاستیک می باشد.این روش علاوه بر کم هزینه تر بودن نسبت به روش های مشابه و جراحی مزایایی هم چون سرعت کار، عدم جای زخم  یا بخیه، بهبودی سریع ،عدم نیاز به بیهوشی و قابلیت تکرار را نیز داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.