درمان خشکی لب ها با استفاده از بالم لب

خشک شدن پوست لب ها مشکلی است که محدود به فصول سرد سال نمی باشد و در هر زمانی ممکن است بروز پیدا کند.اگر از خشکی پوست لب های خود رنج می برید می توانید از بالم لب استفاده کنید .این ماده بهترین مرطوب کننده و برطرف کننده خشکی پوست لب ها بوده و به خوبی آن را مرطوب می کند.اگر می خواهید در مورد بالم لب بیشتر بدانید با سلامت وب همراه باشید.

بالم لب چیست؟

بالم لب نوعی پماد برای درمان خشکی لب ها به شمار می آید که با آبرسانی به سطح پوست لب موجب مرطوب شدن و برطرف شدن خشکی لب می شود.بالم لب محصولی آرایشی است که جهت زیبا نمودن پوست لب از آن استفاده می نماییم.

بالم لب چیست؟

 بالم لب چه کاربردهایی دارد؟

از این محصول  جهت مرطوب نمودن لب ها کاربرد دارد و در برخی مواقع می تواند جایگزین مناسبی برای رژ لب به حساب آید .بالم  با دارا بودن ترکیبات بی نظیر با آبرسانی به لب ها موجب زیبایی و خوشبو شدن لبان شما می شود.

آیا ترکیبات بالم لب زیان بار است؟

بالم اصولا از مواد طبیعی ساخته می شود اما وجود موادی نظیر جوهر نعناع که از گیاه نعناع گرفته می شود در ترکیبات بالم موجب خشکی پوست می شود.اسید سالسیلیک موجود در بالم لنیز برای افراد دارای لبان حساس مضر می باشد .اما در کل می توان گفت بالم ها ترکیبات سالمی دارند و موجب زیبایی لبان شما می شوند.

آیا از بالم لب می توان به طور دائم استفاده نمود؟

استفاده از این محصول  در فصول سرد سال جهت جلوگیری از خشک شدن پوست لب ها ضروریست اما استفاده مداوم از آن  ممکن است سبب خشکی پوست لب ها شده و از زیبایی لبان شما بکاهند.

زیبایی لب ها با بالم لب

روش تهیه بالم لب به صورت خانگی به چه صورت می باشد؟

اگر می خواهید خودتان این محصول را  بسازید

باید از انواع روغن های گیاهی به همراه عسل و موم آن استفاده نمایید.

نسبت موم به روغن ها به نسبت یک به سه می باشد.

تمامی مواد را بر روی حرارت قرار داده

و باهم به خوبی ترکیب کنید

و در نهایت یک قاشق چایخوری عسل به مواد اضافه کنید

و در نهایت از این ماده دست ساز  برای برطرف نمودن خشکی لبان خود استفاده نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *