پماد آلفا چیست؟+مزایای درمانی پماد آلفا چیست؟

پماد آلفا یکی از محصولات بسیار استثنایی و فوق العاده برای ترمیم زخم های پوستی و کاهش التهابات ناشی از آن می باشد .با کمک این محصول ترمیم کننده بسیار قوی به راحتی می توانید تمامی مشکلات پوستی خود را درمان کرده و زیبایی از دست رفته پوست خود را به راحتی بازیابی نمایید .برای آشنایی بیشتر با پماد آلفا و مزایای درمانی آن به ادامه سلامت وب امروز توجه بفرمایید .

پماد آلفا چیست؟

پماد آلفا یکی از محصولات بسیار فوق العاده ایست که برای درمان زخم ها و مشکلات پوستی کاربرد گسترده ای دارد .این ترمیم کننده استثنایی و قدرتمند به صورت کاملا طبیعی تمامی زخم های پوستی و سوختگی ها را درمان نموده والتهاب ناشی از آن ها را به راحتی از بین می برد .با استفاده از پماد آلفا به راحتی و بدون تحمل هیچ عارضه ای می توانید پوست خود را بازسازی نموده و مشکلات موجود بر روی آن را بهبود بخشید.

 پماد آلفا خارجی


ترکیبات موثره موجود در پماد آلفا

 1.  عصاره برگ گیاه حنا
 2. عصاره ریزوم گیاه زردچوبه
 3. تربانتین
 4. مشتقات نفتالن به ویژه لاوسونو اسیدهای چرب غیر اشباع
 5. تانن
 6. روغن های فرار(نظیر آلفا وبتا تومرون)
 7. کورکومینوئیدها (نظیر کورکومین و زینجیبرون)
 8. ویتامین ای و ویتامین ث

مزایای درمانی پماد آلفا

این پماد به عنوان یک داروی پوستی مزایای درمانی بی شماری دارد که در ادامه به صورت خلاصه به ارائه آن می پردازیم:

مشابه پماد آلفا


1-تسکین دهنده التهابات پوستی

التهابات پوستی می توانند در افزایش درد و کاهش فعالیت های روزانه فرد نقش بسیار مهمی داشته باشند .بنابراین با استفاده از پماد آلفا می توانید التهابات پوستی را کاهش داده و درد خود را به سادگی تسکین دهید .


2-عدم تجویز آنتی‌بیوتیک پروفیلاکتیک

در صورت استفاده از این پماد به علت دارا بودن خواص آنتی باکتریال نیازی به استفاده از داروهای آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت زخم باز و فعال خود نخواهید داشت .


3- بهترین مرطوب کننده پوستی

خواص هیدراتاسیون این پماد باعث افزایش میزان رطوبت در پوست می شود و از این طریق به پاکسازی لایه های مرده از سطح پوست کمک می کند .در نتیجه میزان عفونت بر روی زخم به حداقل رسیده و نیازی به برداشتن لایه‌ های مرده پوست از طریق تراشیدن (دبریدمان) نخواهد شد.


4-تسریع روند بهبودی

با استفاده از پماد الفا می توانید به راحتی زخم خود را درمان نموده و با مرطوب نمودن زخم و کاشه سریع التهاب روند بهبودی خود را تسریع نمایید .در واقع کاهش زمان درمان توسط آلفا به علت وجود عصاره‌ی گیاه Lawsonia inermis (ماده موثره‌ی آلفا) می باشد.


5- کاهش هزینه های درمانی

تمامی مزایای ذکر شده تاکنون سبب بهبودی سریعتر مشکلات پوستی و کسب نتیجه مطلوب در زمان کوتاهتری خواهند شد .بنابراین با استفاده از این محصول می توانید به راحتی در هزینه های درمان خود صرفه جویی نمایید .


6- ترمیم دهنده قوی زخم ها

با استفاده از این پماد نیازی به دبریدمان های مکرر و  استفاده از آنتی بیوتیک های موضعی نخواهید داشت و به آسانی و به صورت معجزه آسا زخمتان ترمیم خواهد شد .


7- کاهنده درد

با استفاده از این پماد به علت دارا بودن عصاره گیاه Lawsonia inermis (ماده موثره‌ی آلفا) درد های ناشی از زخم های پوستی و سوختگی ها در زمان بسیار کوتاهی فروکش خواهد نمود.


کاربردهای درمانی پماد آلفا

 1. درمان کننده انواع زخم ها و آسیب های پوستی
 2. زخم ناشی از حجامت
 3. بریدگی، ها
 4. خراش های پوستی و ساییدگی ها
 5. سوختگی های پوستی
 6. زخم بستر
 7. زخم های دیابتی
 8. ادرار سوختگی نوزادان و عرق سوز شدن
 9. التهاب ناشی از لیزر
 10. حساسیت‌های پوستی
 11. اگزما
 12. پسوریازیس

روش استفاده از پماد آلفا به چه صورت می باشد؟

روش استفاده از پماد آلفا بسیار ساده و آسان می باشد . با استفاده از آب ولرم، پارچه نخی تمیز و پوشش پلی‌اتیلنی می توانید به راحتی زخم مورد نظر خود را با این پماد پانسمان نموده و این عمل را حتی در منزل نیز انجام دهید . کافیست پس از شست و شوی زخم مورد نظر با استفاده از سرم شست و شو و خشک نمودن آن با گاز استریل  با پماد آلفا چندین مرتبه زخم خود را چرب نمایید .بدین منظور لایه نازکی از پماد را بر روی زخم پخش کرده و با قرار دادن یک قطعه گاز وازلینه بر روی آن موضع مورد نظر را باند پیچی نمایید .هر 24 ساعت یکبار می توانید و با تکرار مراحل نامبرده مجددا زخم خود را پانسمان نمایید .این عمل را تا وقتى که زخم به طور کامل ترمیم شود تکرار کنید.

جایگزین پماد آلفا


تذکرات لازم در زمان استفاده از پماد آلفا

 • از تماس لباس های خود با موضع تحت درمان جلوگیری نمایید .
 • شست و شو و خشک نمودن موضع را قبل از استفاده از پماد فراموش نکنید .
 • در صورت وجود خارش استفاده هم زمان از این پماد به همراه کرم رژودرم بلامانع است.
 • در صورت تغییر رنگ پوست ترمیم شده جهت جلوگیری از ایجاد اسکار  از کرم اِسکار رژودرم استفاده نمایید.
 • حداقل تا  3 ماه موضع را در برابر آفتاب محافظت نمایید.
 • در صورت سوختگی صورت از ورود پماد آلفا به چشم خودداری نمایید .
 • در سوختگی های عمیق و شدید استفاده از این پماد بدون دستور پزشک مجاز نمی باشد .
 • استفاده از مشابه پماد آلفا به هیچ عنوان توصیه نمی شود .بنابراین برای کسب نتیجه مطلوب به هیچ عنوان از جایگزین پماد آلفا  و یا پماد آلفا خارجی استفاده نفرمایید .

 


عوارض جانبی پماد آلفا

بر طبق مطالعات انجام شده بر روی مصرف کنندگان این محصول تاکنون شواهدی دال بر بروز عارضه جانبی پس از مصرف این دارو گزارش نشده است .به علت بهره مندی از ترکیبات گیاهی و طبیعی مصرف این محصول در بارداری، شیردهی و اطفال بلامانع است .


نتیجه گیری

پماد آلفا ترمیم کننده ای قوی و بی نظیر برای تمامی زخم ها و مشکلات پوستی است که با دارا بودن ترکیبات بی نظیر و موثر سبب کاهش التهابات پوستی و ترمیم زخم در زمان کوتاهتر خواهد شد .خرید پماد آلفا از تمامی داروخانه های معتبر سطح کشور به راحتی امکان پذیر بوده و قیمت پماد آلفا در داروخانه بر حسب قیمت گذاری وزارت بهداشت و درمان تعیین می گردد .قیمت پماد آلفا در مقایسه با کاربردهای گسترده این محوصل بسیار مناسب و استثنایی می باشد .شما با استفاده از این فراورده کاملا گیاهی به راحتی می توانید بدون هیچ عوارضی پوست خود را به طور طبیعی بازسازی نموده و مشکلات پوستی خود را درمان نمایید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *