جراحی بینی برای چه افرادی مناسب است؟

در این مطلب قصد داریم  اطلاعات مفیدی را پیرامون عمل جراحی بینی  وانتخاب یک جراح خوب را به شما ارائه کنیم قبل از پرداختن به موضوعِ عنوان شده می بایست یک تعریف مناسب از بینی زیبا ارائه شود . وسپس به این که جراحی بینی برای چه افرادی مناسب است می پردازیم:

 

بینی زیبا چه خصوصیتی دارد ؟

پاسخ به این سوال بسته به سلیقه هر شخص متفاوت است ، اما باید به این نکته توجه داشت که یک نوع بینی ممکن است با صورت فرد خاصی هماهنگ باشد و بسیار زیبا به نظر بیاید اما همان بینی در صورت شخص دیگری کاملا ناهماهنگ و نازیبا باشد به همین دلیل هماهنگ بودن اندازه و شکل بینی با سایر اجزای صورت ، موجب زیبایی هر چه بیشتر بینی خواهد شد .

عوامل موثر بر جراحی بینی موفق و بی نقص چیست؟

  1. مهارت و تجربه در جراحی بینی ، به تنهایی پی آمدِ یک عمل جراحی را تضمین نمی کند . نوع بافت بینی و نحوه پاسخگویی بدن به درمان نیز از عوامل تاثیر گذار در یک عمل موفقیت آمیز به حساب می آیند . یک ژن نامناسب و یا حتی یک پوست نامناسب می تواند قوی ترین مهارت های به کار گرفته شده در جراحی را از بین ببرد به خصوص اینکه علاوه بر پوست نامناسب ، غضروف ها نیز ضعیف بوده و استحکام کافی را نداشته باشند .
  2. یک فرد جوان با یک غضروفِ بینیِ محکم و پوستی با ضخامت متوسط و بدن سالم ، یک کاندید خوب برا ی عمل جراحی بینی به حساب می آید .

چگونه جراحی بینی موفقیت آمیزی داشته باشیم؟

نحوه انتخاب جراح بینی ماهر 

 

رینو پلاستی یکی از مشکلترین عمل های جراحی به شمار می آید ، یک عمل جراحی ضعیف و ناشیانه می تواند منجر به بد فرم شدن بینی شود که امکان دارد اصلاح آن بسیار مشکل و یا حتی برگشت ناپذیر باشد به همین منظور انتخاب یک جراح مناسب و با تجربه ، اولین قدم به سوی یک عمل جراحی موفقیت آمیز به شمار می آید .نتیجه ی هیچ یک از عمل های جراحی کاملا عالی و  بدون ایراد نخواهد شد اما یک جراح بینی خوب و متعهد و با تجربه به خصوص در زمینه جراحی بینی ، تا حد زیادی در رسیدن به نتایج عالی تلاش خواهد کرد به همین منظور علاوه بر تجربه و تخصص ، میزان وفاداری و تعهد یک جراح نیز می تواند بر روی عمل های جراحی تاثیر بسزایی داشته باشد .از دیگر توصیه هایی که می تواند در انتخاب جراح به شما کمک کند این است که سعی کنید جراحی را پیدا کنید که عمل ترمیمی یا رویژن را نیز انجام می دهد حتی اگر به جراحی مجدد فکر هم نمی کنید .امروزه نتایج عمل های جراحی بینی نسبت به گذشته ، قابل پیش بینی تر ، موثر تر و دقیق تر شده است به طوری که مهارت کافی در جراحی به همراه بافت مناسب بینی و به کار گیری فنون جراحی می تواند یک بینی زیبا و متناسب را به وجود آورد .

منبع : وب سایت دکتر طاهریان

ویرایش و گردآوری سلامت وب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *