با سرکه سیب چربی های اضافه بدنتان را بسوزانید

انواع مختلف سرکه به علت دارا بودن اسید استیک نقش موثری در چربی سوزی و کاهش وزن دارند .سرکه سیب یکی از سرکه های مفید جهت کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام به شمار می آید که علاوه بر آن که کاملا گیاهی است عوارض جسمی خاصی را در بر ندارد .شما می توانید با مصرف سرکه سیب به راحتی وزن کم کنید و چربی بسوزانید برای این که بیشتر با سرکه سیب و خواص جادویی اش آشنا شوید این مقاله راهنمای شما خواهد بود .

سرکه سیب چیست؟

سرکه سیب از تخمیر میوه سیب به دست می آید. این سرکه منبع غنی از املاح معدنی مانند پتاسیم، کلر، سدیم، منیزیم، آهک، گوگرد، آهن، فلوئور و  سیلیسیوم  بوده که خواص درمانی بی شماری دارد .از سرکه سیب می توان جهت چربی سوزی و کاهش وزن استفاده نمود.

 

سرکه سیب و کاهش وزن

با مصرف سرکه سیب اشتهایتان را کاهش دهید

مصرف سرکه سیب قبل از صرف وعده های غذایی در کنترل اشتها و جلوگیری از پرخوری موثر است .سرکه سیب به علت  داشتن اسید استیک در ایجاد حس سیری و کاهش اشتها سودمند است .مثلا می توانید  برای کاهش اشتهایتان قبل از هر وعده غذایی 1 تا 3 قاشق غذا خوری از سرکه سیب را مصرف کنید تا با کاهش اشتها سریع تر لاغر شوید.

کنترل سطح قند خون با مصرف سرکه سیب

مصرف سرکه سیب از افزایش قند خون پس از صرف غذا جلوگیری کرده و از ایجاد ریزه خواری در بین روز جلوگیری می کند .در واقع سرکه سیب  از نوسانات قند خون جلوگیری کرده و در نتیجه به کاهش وزنتان کمک می کند .

چربی سوزی با مصرف سرکه سیب

مصرف سرکه سیب با افزایش سوخت و ساز بدن باعث سرعت بخشیدن به عمل هضم غذا و در نتیجه چربی سوزی می شود .اسیدهای موجود در سرکه سیب می توانند از تجمع چربی ها در بدن جلوگیری کرده و در کاهش سطح کلسترول بد خون موثر باشند.

روش مصرف سرکه سیب برای لاغری

چگونه از سرکه سیب برای کاهش وزن استفاده کنیم؟

  • در ابتدای امر باید بگوییم که استفاده از سرکه سیب طبیعی و خانگی بهتر از مصرف سرکه سیب های صنعتی می باشد چرا که حاوی مواد افزودنی نمی باشد
  • برای این که سرکه سیب را استفاده کنید سعی کنید با مصرف تدریجی آغاز کرده و کم کم بر میزان مصرفتان بیفزایید.
  • دو قاشق چای خوری سرکه سیب را به یک لیوان آب اضافه کرده و به صورت ناشتا قبل از وعده های غذایی از آن استفاده کنید.
  • برای این که مینای دندانتان آسیب نبیند حتما سزکه سیب را به همراه آب مصرف کنید.
  • شما می توانید از سرکه سیب در غذاهایتان ،سوپ ها و سالادتان استفاده کنید .

خواص درمانی سرکه سیب

سرکه سیب علاوه بر چربی سوزی و کاهش وزن می تواند در درمان بیماری هایی نظیر دیابت ،سرطان ،بیماری های قلبی ،مشکلات گوارشی و ….مفید واقع شود .

افزایش میزان اثر بخشی سرکه سیب در روند کاهش وزن

سرکه سیب می تواند به تدریج وزن شما را کاهش داده و شما را خوش اندام کند .برای این که با مصرف سرکه سیب زودتر به نتیجه دلخواهتان برسید باید از یک رژیم غذایی صحیح و اصولی پیروی کنید و ورزش و پیاده روی روزانه را فراموش نکنید .

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *