چگونه سموم بدنمان را دفع کنیم؟

با دم نوش های زیر بدنتان را پاکسازی کنید

دفع سموم  در بدن عموما توسط کلیه ها صورت می گیرد اما دم نوش هایی نیز وجود دارند که در صورت استفاده از آن ها  سموم بدنتان به راحتی دفع شده و بدنتان به خوبی از مواد زائد پاکسازی می شود .این مقاله این دم نوش ها را به شما معرفی می کند.
  •  دم نوش بابا آدم

استفاده از گیاه بابا آدم در تصفیه خون و کبد از سموم  سودمند است .مصرف دم نوش این گیاه باعث بهبود عملکرد کبد و کلیه ها شده و به راحتی سموم را از بدنتان دفع کرده و بدنتان را پاکسازی می کند .نوشیدن یک فنجان دم نوش بابا آدم به صورت روزانه  در روند پاکسازی بدن از سموم بسیار موثر است .

سم زدایی بدن با دمنوش بابا آدم

  • دم نوش فلفل قرمز

فلفل قرمز خون را تصفیه کرده و در دفع سموم از بدن موثر است .شما می توانید مقداری از این ادویه را درون یک فنجان آب جوش بریزید و بر روی فنجان درپوشی قرار دهید پس از 5 دقیقه در پوش فنجان را بردارید و این دم نوش را جهت پاکسازی بدنتان نوش جان کنید.

سم زدایی از بدن با دم نوش فلفل قرمز

  • دم نوش کاسنی

این گیاه نقش مهمی در دفع سموم از بدن و  افزایش سوخت و ساز بدن دارد .دم نوش  این گیاه با اثر گذاری بر سیستم هاضمه بدن را سم زدایی کرده و باعث تقویت عملکرد کلیه ها در دفع سموم از بدن می شود .

سم زدایی از بدن با دم نوش کاسنی

  • دم نوش  گشنیز

این سبزی خوشبو و معطر عملکردی مشابه با کاسنی در دفع سموم از بدن دارد . دم نوش این گیاه دارای خواص سم زدایی بوده و خونتان را تصفیه می کند .مصرف روزانه دم نوش گشنیز به خوبی بدنتان را از وجود انواع سموم پاکسازی می کند .

سم زدایی از بدن با دم نوش گشنیز

  • دم نوش شنبلیله

این دم نوش حاوی مواد سم زدا بوده و در از بین بردن مواد مضر بدن کارایی بالایی دارد.این دم نوش با رفع مشکلات مربوط به دستگاه گوارش مانند نفخ و یبوست سبب دفع سموم از بدن شده و باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش در دفع مواد زائد از بدن می شود .

سم زدایی از بدن با دم نوش شنبلیله

  • دم نوش سیر

سیر سبزی  پر خاصیتی است که خواص بی شماری در تامین سلامتی بدن دارد .مصرف دم نوش سیر علاوه بر تصفیه خون و دفع سموم و مواد زائد از بدن در کاهش  وزن نیز موثر است.

دم نوش سیر سم زدایی از بدن

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *