خوراکی های مفید جهت دختر دار شدن

مصرف مواد غذایی زیر سبب دختر دار شدن می شود

امروزه نقش تغذیه را در تعیین جنسیت فرزند نباید نادیده گرفت .مصرف مواد غذایی که حاوی کلسیم و منیزیم بالایی هستند در دختر شدن جنین موثر است .برای دختر دار شدن محیط واژن باید اسیدی باشد به همین جهت توصیه می شود  سه روز قبل از تخمک گذاری اقدام به نزدیکی نمایید .مصرف مواد غذایی که در زیر معرفی شده است دو تا سه ماه قبل از اقدام به بارداری در دختر شدن فرزندتان موثر است.
  • توت ها

مصرف انواع مختلف توت مانند توت فرنگی ،شاتوت و  توت سفید با تنظیم pH واژن زنان سبب اسیدی شدن محیط واژن شده و کمک می کند تا تخمک کروموزوم ایکس اسپرم مرد را به خود جذب نماید .البته فراموش نکنید توت ها حاوی مواد قندی می باشند و جهت پیشگیری از دیابت در مصرفشان زیاده روی نکنید.

انواع توت به دختر شدن جنین کمک می کند

  •  غلات سبوس دار

غلات سبوس دار مانند برنج قهوه ای، جو دوسر،ذرت، گندم کامل  و غلات جوانه زده سرشار از منیزیم و سلنیوم می باشند .این دو ماده معدنی نقش مهمی در دختر شدن فرزندتان داشته و احتمال حامله شدن نوزاد دختر را افزایش می دهند.نیاز روزانه به منیزیم  در حدود 310 میلی گرم است اما اگر قصد بارداری و دختر شدن فرزندتان را دارید باید 400 میلی گرم منیزیم را در روز مصرف کنید .

غلات سبوس دار و افزایش شانس دختر آوری

  •  حبوبات

انواع مختلف حبوبات مانندانواع  لوبیا، عدس، لپه و نخود  به علت داشتن مقادیر بالایی از منیزیم و فیبر برای دختر شدن جنین موجود در رحم مواد مفید و موثری به شمار می آیند .

حبوبات با داشتن منیزیم در دختر شدن جنین موثر است

  •  شیر

شیر حاوی مقادیر بالایی از کلسیم می باشد .این ماده مفید غذایی به علت داشتن اسید لاکتیک در اسیدی کردن محیط واژن زنان موثر بوده و سبب جذب اسپرم های حاوی کروموزوم زنانه توسط تخمک می شوند . اگر معده شما توان هضم شیر را ندارد می توانید از سه فنجان ماست طبیعی بجای شیر استفاده کنید .

شیر با داشتن کلسیم در دختر شدن جنین موثر است

  • آجیل

آجیل منبع خوبی برای دریافت املاح منیزیم و کلسیم  محسوب می شود .مصرف آجیل به علت داشتن منیزیم و کلسیم و اسید های چرب اولئیک محیط واپن را اسیدی کرده و شرایط را برای دختر شدن فرزندتان مهیا می کند.

مصرف آجیل احتمال دختر شدن جنین را افزایش می دهد

  •  انجیر

انجیر میوه خوشمزه ایست که منبع غنی از اسید کلروژنیک و ویتامین های K، A، B و Eمی باشد .مصرف انجیر با اسیدی کردن واژن زنان شانس دختر دار شدن را افزایش می دهد .

انجیر میوه مفیدی جهت دختر شدن جنین

  • شکلات

مصرف شکلات با افزایش میزان اسیدیته محیط واژن شرایط رحم را برای زنده ماندن کروموزوم x یا همان کروموزوم به وجود آورنده دختر مهیا کرده و شانس دختر شدن جنینتان را افزایش می دهد.

با مصرف شکلات دختر دار شوید

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *