چاق کردن پاها و باسن

چه بخوریم تا باسنمان بزرگ شود+تمرینات چاق کردن پاها و باسن در سه هفته

ایا میدانید چه باید بخوریم تا باسنی بزرگ و زیبا داشته باشید؟ داشتن اندامی خوش فرم و جذاب یکی از رازهای زیباییست  که معمولا به وسیله تناسب اندام میسر می شود .اگر جزو افرادی هستید که  از لاغری عضلات ران و باسنتان رنج می برید این نوشته سلامت وب مختص شماست .در این نوشته سلامت وب قصد داریم تا بهترین مواد غذایی و تمرینات موثر را جهت چاق کردن پاها و باسن به شما معرفی نماییم .شما با مطالعه این مقاله می توانید به راحتی و ظرف تنها سه هفته اندامی زیبا و پایین تنه ای خوش فرم و ایده آل داشته باشید .

چاق کردن پاها و باسن چگونه امکانپذیر است؟

چاق کردن پاها و باسن وابسته به عواملی نظیر تغذیه و ژنتیک می باشد .شما برای چاق شدن پاها و باسن می بایست از مواد غذایی مفید و پرکالری استفاده کنید و تمریناتی که باعث تقویت عضلات سرینی می شوند را با جدیت دنبال نمایید .بدین منظور از انجام تمرینات ورزشی که بر عضلات شکم و ران تمرکز دارند غافل نشوید .شما می توانید برای رسیدن به هدفتان و کسب اطلاعات مهم در این زمینه ادامه مقاله زیر را دنبال کنید .

مکمل بزرگ کننده ران و باسن

استفاده از قرص تقویت کننده ران و باسن روش دیگری برای برجسته سازی باسن و چاق کردن پاها و باسن می باشد .این کپسولها حاوی گیاهان حجم دهنده باسن و املاح معدنی مورد نیاز بدن می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن و بدون هیچ عارضه ای می تواند رویای حجی شدن پایین تنه را برایتان محقق سازد .این کپسول ها بر پایه بر تکنولوژی روز دنیا تهیه شده و کاملا بدون عوارض  می باشد .


1- از مواد غذایی سالم و مغذی استفاده کنید

برای اینکه بتوانید با حفظ تناسب اندامتان و پیشگیری از تجمع چربی در باسن و ران ها به راحتی حجم باسن و رانتان را افزایش دهید توصیه می کنیم از مواد غذایی نظیر دانه های کامل ،آجیل ها و مغزها ،میوه ها ، سبزیجات تازه ،محصولات حاوی پروتئین نظیر گوشت مرغ و ماهی استفاده نمایید .تعداد وعده های غذاییتان را افزایش دهید و وعده های بیشتر با حجم کمتر و مغذی تری در طی روز مصرف کنید بهتر است مصرف شکر و نمک را کاهش داده و به جای آن آب بیشتری در طی روز بنوشید .به جای مصرف مواد غذایی پرکالری مانند مواد نشاسته ای و فست فودها از چربی های سالم استفاده کنید و فکر مصرف بستنی ،پیتزا ،سیب زمینی سرخ شده ، شیرینی جات ،نوشابه ها و آب میوه های صنعتی را  را از سرخود بیرون کنید . برای استفاده از منابع غذایی حاوی چربی های سالم می توانید از زیتون ،انواع ماهی ها ،آووکادو و کنجد استفاده کنید .غذاهایتان را با استفاده از روغن زیتون طبخ نمایید و معده تان را اصلا گرسنه نگه ندارید.

چی بخورم باسنم بزرگ شه


❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

بهترین کرم باسن هیپ لیفت اپ hip lift up

دستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129158753

شماره دفتر فروش

021-28423388

دستگاه برقی باسن ساز


2- تمرینات لانگز را انجام دهید

هنگامی که قصد پوشیدن شلوارتان را دارید با تکیه بر عضلات سرینی می توانید یک پایتان را درون شلوار ببرید و سپس با فرو بردن پای دیگر در شلوارتان ان را بپوشید این تمرین ساده ترین تمرین برای روشن نمودن حرکات لانگز می باشد . این تمرینات باعث برجسته سازی و افزایش حجم ران و باسن می شوند .کافیست این تمرینات را به مدت 20 دقیقه به صورت منظم و روزانه انجام دهید تا در کمتر از سه هفته شاهد حجیم شدن و چاق کردن پاها و باسن خود باشید .انجام این تمرینات علاوه بر فوائد ذکر شده در آب کردن چربی های شکم و خوش فرم شدن ساق پا نیز موثر است .برای انجام این تمرین صاف بایستید و پاهایتان را جفت کنید . اکنون یک قدم بزرگ به سمت جلو بردارید و بدون خم کردن کمرتان بالاتنه خود را بدون اینکه زانویتان با زمین تماس پیدا کند به زمین نزدیک کنید .در این حالت زانوها باید در زاویه قائمه یا 90 درجه قرار گیرند .این تمرین را برای هر پا به طور جداگانه در سه ست  انجام دهید .

چاق کردن ساق پا


3- تمرینات اسکات را جدی بگیرید

یکی دیگر از تمرینات موثر جهت بزرگ كردن ران ها انجام تمرینات اسکات می باشد .این تمرینات با تمرکز بر روی ماهیچه های سرینی در حجیم شدن و بزرگ شدن باسن نقش بسزایی دارند.بریا انجام این تمرین کافیست صاف بایستید و پاهایتان را به عرض شانه هایتان باز کنید اکنون باسن خود را به آرامی به سمت پایین ببرید مانند زمانی که قصد نشستن بر روی صندلی را دارید و کمرتان را صاف و کشیده نگهدارید.چند ثانیه مکث کنید و مجددا به حالت اولیه خود بازگردید .انجام این تمرینات در سه ست و هر ست 15 مرتبه می تواند برایتان اثرات خوبی به همراه داشته باشد .

چاق کننده پاها


4- از پله ها بالا بروید

اگر قصد حجیم سازی ران و باسنتان را دارید توصیه می کنیم پله نوردی کنید .به جای استفاده از آسانسور از پله ها بالا بروید تا عضلات ران و باسنتان را تقویت کنید و بدین طریق  موجب چاق کردن پاها و باسن خود شوید .


5-نقش لباس را در برجسته نشان دادن باسن و پاهایتان دست کم نگیرید

پوشیدن شلوارهای جینی که جیب های بزرگی در پشت دارند ساده ترین راه برای برجسته نشان دادن باسن می باشد .پوشیدن کمربندهای ضخیم و پهن نیز می تواند در پهن تر نشان دادن باسنتان نقش چشمگیری داشته باشد .

چاق شدن پاها و باسن


6-مانند آونگ ساعت شوید

بایستید وپاهایتان را به عرض شانه از هم باز کنید اکنون دستانتان را در پشت سرتان قرار دهید و پای چپ را ثابت نگهداشته و پای راستتان را از سمت ران از پای چپ دور کرده و تا جاییکه می توانید آن را از پای چپتان دور کنید .سپس به وضعیت قبل برگردید و اینبار پایتان را به سمت جلوببرید و از سمت ران به سمت بالا ببرید در این حالت پایتان کاملا باید کشیده باشد .این تمرینات را برای هر پا در سه ست و هر ست 25 مرتبه تکرار نمایید .

بزرگ كردن ران ها


7-انجام تمرین زیر را از یاد نبرید

یکی دیگر از راههای پر شدن و حجیم کردن پایین تنه انجام تمرین زیر است .این تمرین بدین صورت انجام می شود که شما باید صاف بایستید و دستانتان را در پشت سرتان قرار دهید اکنون پای راست را به به صورت کشیده و بدون خم شدن زانو به سمت عقب بکشید در این حالت کف پای چپ باید بر روی زمین باشد کمی مکث کنید و سپس به حالت قبل بازگردید .اکنون این حرکت را با پای مخالف انجام دهید .شما می توانید برای چاق کردن پاها صاف بایستید و دستانتان را در پشت سرتان قرار دهید اکنون پاهایتان را به عرض شانه از هم باز کنید اکنون پای چپ را کمی عقب ببرید و نوک پنجه هایتان را بر روی زمین بگذارید و در این حالت بدون اینکه کمرتان را خم کنید به سمت پایین بروید .عکس زیر به خوبی می تواند شما را با روند انجام این تمرین آشنا کند .انجام این تمرین در سه ست و هر ست 25 مرتبه یکی دیگر از راه های چاق کردن پاها و باسن می باشد .

قرص تقویت کننده کننده ران و باسن


8- تمرین زیر می تواند برایتان سودمند باشد

برای انجام این تمرین به پهلو دراز بکشید کف دست راستتان را بر روی زمین بگذارید و در این حالت پهلویتان را از زمین بلند کنید در خالیکه زانوی راستتان زاویه راستی را تشکیل داده است پای چپتان را به صورت کشیده تا جاییکه برایتان ممکن است بکشید و سپس به صورت زاویه 90 درجه در آورده و مجددا پایتان را صاف کنید.این حرکت را در سه ست برای پای مخالفتان نیز انجام دهید.

چاق کردن پاها و باسن


9-تمرین زیر باعث حجیم سازی پاهایتان می شود

برای انجام این تمرین مطابق شکل به شکم بر روی زمین بخوابید سپس زانوهای خود را به زمین زده و نوک پنجه پاهایتان را بر روی زمین قرار دهید در این حالت یکی از پاهایتان را از سمت زانو به بالا ببرید و در این وضعیت کمی مکث کنید و به حالت قبل خود بازگردید این حرکت را مطابق تصویر با پای دیگر تکرار نمایید .

برجسته سازی و افزایش حجم ران وباسن


10-پل بسازید

برای انجام این تمرین بر روی زمین دراز بکشید و دستانتان را در مقابلتان قرار دهید مطابق شکل پاهایتان را قرار دهید و تکنون سعی کنید باسنتان را از زمین جدا کرده و پل بسازید .چند ثانیه در این وضعیت بمانید و مجددا به حالت قبل برگردید .این حرکت را نیز در سه ست 25 تایی انجام دهید .

راههای پر شدن و حجیم کردن پایین تنه


11-تمرین قورباغه را انجام دهید

برای انجام این تمرین به شکم دراز بکشید و سرتان را بر روی دستانتان بگذارید اکنون پاهایتان را مطابق شکل قرار دهید اکنون پاهایتان را از سمت ران از هم باز کنید و مجددا به حالت قبل برگردید تکرار این تمرین در سه ست می تواند در چاق کردن ساق پا نقش موثری داشته باشد .

چگونه باسنی سفت و برجسته داشته باشیم


❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

کرم بزرگ کننده باسن دکتر جیمز

دستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129358752

شماره دفتر فروش

021-28423388


12-آمپول حجم دهنده ران و باسن

اگر می خواهید بدانید چگونه باسنی سفت و برجسته داشته باشیم توصیه می کنیم آمپول حجم دهنده ران و باسن را امتحان کنید .در این روش به وسیله تزریق چربی به باسن عضلات باسن حجیم و برجسته می شود .این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود .در این تکنیک جراح با ایجاد برشی بسیار کوچک در ناحیه شکم و وارد نمودن میله ای در این محدوده چربی های شکم را به وسیله امواج اولتراسوند مایع می کند و پس از آن به وسیله ساکشن چربی از شکم استخراج می شود .پس از آماده سازی چربی استخراج شده از بدنتان به وسیله سرنگ کوچکی به باسنتان تزریق می شود .این تکنیک بهترین ،کم تهاجمی ترین روش برجسته سازی باسن بدون جراحی می باشد .استفاده از این تکنیک بدون عارضه بوده و نتایج درخشانی به همراه خواهد داشت .

آمپول حجم دهنده ران وباسن


13-قرص تقویت کننده ران و باسن

استفاده از قرص تقویت کننده ران و باسن روش دیگری برای برجسته سازی باسن و چاق کردن پاها و باسن می باشد .این قرص ها حاوی گیاهان حجم دهنده باسن و املاح معدنی مورد نیاز بدن می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن و بدون هیچ عارضه ای می تواند رویای حجی شدن پایین تنه را برایتان محقق سازد .این کپسول ها بر پایه بر تکنولوژی روز دنیا تهیه شده و کاملا بدون عوارض  می باشد .


نتیجه گیری

با جمع بندی مطالب ذکر شده در بالا این مقاله را به پایان می بریم .همانطور که خواندید بهترین روش ها برای برجسته سازی باسن و ران استفاده هم زمان از تمرینات معرفی شده در این نوشته به اضافه مصرف مواد غذایی مفید و مغذی می باشد .شما می توانید به راحتی با افزایش کالری دریافیتان باسنتان راحجیم کرده و پاهایتان را چاق نمایید .اگر می خواهید بدانید چه بخورید تا باسنتان بزرگ شود پروتئین و مواد غذایی حاوی ان را فراموش نکنید .شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله خوراکیهای مفید برای بزرگ کردن باسن +ورزشهای بزرگ کننده ران و باسن مراجعه کنید .مطالعه هم زمان این دو مقاله بهترین و موثرترین روش های چاق کردن پاها و باسن در سه هفته را در اختیارتان قرار می دهد.

اشتراک گذاری

5 یک نظر

  1. مهسا پاسخ

    سلام ممنون از مطالب مفید..خاستم بگم برای افزایش باسن چند روز در هفته و چند دقیقه ورزش باسن را انجام دهیم..وهمچنین قرص برای افزایش باسن میشه اسم معتبر از قرص بگید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *