امروز:16/08/2022
راه های داشتن باسنی خوش فرم

چگونه باسنی خوش فرم داشته باشیم+روشهای خوش فرم کردن ران و باسن

برای داشتن تناسب اندام و جذابیت زنانه خود لازم است تعادلی میان اندام  بالا تنه و پایین تنه تان برقرار باشد .اگر در اندیشه داشتن باسنی خوش فرم می باشید می توانید از این مقاله سلامت وب استفاده نمایید .در این مقاله 17 روش کاربردی برای خوش فرم کردن ران و باسن به شما ارائه می شود که استفاده از این روش ها می تواند باسن و ران شما را خوش فرم کرده و سبب سفتی ،برجستگی و حذف چربی های انباشته شده در این دو موضع شود .

1- از پله ها بالا بروید

بالا رفتن از پله های یک ورزش مناسب برای عضله سازی و تقویت عضلات باسن بوده و در داشتن باسنی خوش فرم بسیار موثر است .اگر قصد دارید تا ران خود را خوش فرم نمایید پایی آمدن از پله ها گزینه مناسبی برای شما محسوب می شود .پله هایی را انتخاب کنید که حداقل سی عدد باشد و از این پله ها سریع بالا بروید و سریع پایین بیایید این ورزش ساده ترین ورزش هوازی برای کالری سوزی و تناسب اندام در دو ناحیه ذکر شده می باشد .

باسنی خوش فرم با بالا رفتن از پله ها

2-از اسکات غافل نشوید

یکی دیگر از راه های داشتن باسنی خوش فرم انجام حرکت اسکات می باشد .این تمرین با وارد کردن فشار به عضلات باسن سبب تقویت و رشد آن ها شده و موجب زیبایی ،برجسته شدن و خوش فرم شدن باسن  می شود .کافیست جهت انجام این تمرین پاهایتان را به عرض شانه باز کنید و پشتتان را به یک دیوار تکیه دهید اکنون به آرامی به پایین بروید و در حالت چمباتمه زدن قرار گیرید در این حالت زاویه زانوهای شما با زمین 90 درجه  می باشد .اکنون از حالت چمباتمه زدن به حالت اولیه باز گردید .این تمرین  را 15 بار تکرار کنید .

اسکات برای داشتن باسنی خوش فرم❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

بزرگ کردن ران و باسندستگاه ورزشی بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129358752

شماره دفتر فروش

021-28428608

ژل سفت کننده ظاهری بدن باسن


 MARILOU BIO


شماره بهداشتي : ۱۴۵۱۵۸۴۴۲۹۹۲۳۲۵۱


3-از تمرین زیر استفاده کنید

برای انجام این تمرین مانند حیوانات چهار پا بر روی زمین قرار بگیرید به طوریکه کف دو دست و زانو های شما بر روی زمین باشد و زانوهای شما در حالت 90 درجه قرار گیرد اکنون پای راست خود را به صورت زاویه 90 درجه از زمین بلند کرده و چند ثانیه نگهدارید سپس پایتان را پایین بیاورید و این حرکت را با پای مخالف انجام دهید .

تمرینات مفید برای داشتن باسنی خوش فرم

4 – مطابق شکل زیر این تمرین را انجام دهید

کافیست در این تمرین مانند زمان کودکیتان باشید و مانند آن زمان برای دسترسی به اجسامی که در بالاترین سطح قرار دارند بر روی نوک پنجه هایتان بایستید و به قول معروف پا بلندی کنید .برای چند ثانیه در این وضعیت بمانید و سپس کف پایتان را بر روی زمین قرار دهید انجام سی بار از این تمرین با تقویت عضلات ران شما در خوش فرم شدن ران های شما مفید و موثر است.

باسنی خوش فرم با ورزش

5 -تمرین مفید برای تقویت عضلات پا

برای انجام این تمرین بایستید پاهایتان را به عرض شانه باز کنید دست هایتان را به کمرتان بزنید و سپس پای راست را تا جاییکه برایتان مقدور است از پای چپ خود دور کنید ده شماره بشمارید سپس پای خود را به حالت اولیه بازگردانید و این حرکت را با پای چپ انجام دهید .

تمرین مفید برای باسنی خوش فرم

6-حرکت ددلیفت را انجام دهید

حرکت دد لیفت یکی از برترین روش های داشتن باسنی خوش فرم و تقویت عضلات ران و سرینی بزرگ محسوب می شود .برای انجام حرکت لیفت کمی خم شوید پشتتان را صاف نگهدارید و زانوانتان را کمی خم کنید با هر دست یک دمبل بردارید و سعی کنید تا جاییکه برایتان میسر است بدون اینکه کمرتان خم شود دمبل ها را به مچ پاهایتان نزدیک کنید این حرکت را 20 بار تکرار کنید .

حرکت دد لیفت برای داشتن باسنی خوش فرم

7 – از حرکات لانگز استفاده کنید

اگر می خواهید باسنی خوش فرم داشته باشید حرکات لانگز برایتان گزینه مناسبی به شمار می آید .لانگز باسن را تقویت کرده و موجب گرد شدن باسن می شود .کافیست مطابق تصویر قرار بگیرید یعنی ابتدا بایستید و سپس در یک حرکت پای راست خود را به صورت مورب پشت پای چپتان بگذارید به طوریکه نوک پنجه پای راستتان زمین را لمس کنید سپس به سرعت جای پایتان را عوض کنید تکرار این حرکت در خوش فرم شدن ران شما نیز موثر است .

لانگز برای داشتن باسنی خوش فرم

8- این حرکت را حتما انجام دهید

بایستید پاهایتان را به عرض شانه هایتان باز کنید دست هایتان را بالای سرتان ببرید اکنون  به سمت بالا بپرید و مچ پاهایتان را بهم بزنید و سریعا به حالت قبل باز گردید انجام سریع این حرکت باعث تقویت عضلات ران و باسن شما می شود .

داشتن باسنی خوش فرم با تمرین های کاربردی

9-بپرید

پریدن رو به بالا یکی از راه های خوش فرم شدن ران و عضله سازی در این ناحیه می باشد .کافیست بایستید و یک پایتان را به سمت بالا ببرید و تمام وزن خود را با پای دیگر تحمل نمایید در این حالت 30 تا 50 ثانیه بپرید این حرکت با افزایش ضربان قلب موجب کالری سوزی ،چربی سوزی و تناسب اندامتان می شود .

بپرید تا باسنی خوش فرم داشته باشید

10-از اسکات نوسانی استفاده کنید

برای انجام این حرکت بایستید و پای راستتان را بالا بیاورید به حدی که به عضلات بالای رانتان برخورد نماید سپس به آرامی با وارد کردن فشار به عضلات رانتان به سمت پایین بروید اکنون به وضعیت قبل باز گردید برای هر پا این حرکت را 20 بار تکرار کنید .مداومت برا انجام این حرکت موجب سوزاندن چربی های اضافه تجمع یافته در ران هایتان می شود .

باسنی خوش فرم با انجام حرکت اسکات نوسانی

11-یو پی اس را انجام دهید

برای انجام حرکت یو پی اس بایستید و یک صندلی یا چهارپایه بر زیر پای چپ خود قرار دهید پای چپ خود را بر روی این  صندلی بگذارید و پای راستتان را بکشید و نوک پنجه هایتان را بر روی زمین بگذارید سپس جای پاهایتان را عوض کنید . این حرکت نیز موجب کاهش وزن و تناسب اندامتان می شود.

یو پی اس و داشتن باسنی خوش فرم

12 -وزنه بردار شوید

برای انجام این حرکت در حالت چمباتمه زدن قرار گیرید پاهایتان را به عرض شانه باز کنید و وزنه ای معادل 5 پوند را در پشت سر خود قرار داده و دایما با قرار گرفتن در حالت چمباتمه و ایستادن به طور کامل وزنه را بالا و پایین بیاورید .این حرکت را 15بار تکرار کنید .

وزنه برداری برای داشتن باسنی خوش فرم

13-لانگز دمبل را انجام دهید

برای انجام این حرکت صاف بایستید و یک جفت دمبل را در دست بگیرید دست هایتان را به سمت پایین کاملا بکشید اکنون یک پایتان را ثابت نگهدارید و با پای دیگر یک گام به جلو بردارید به نحوی که پایتان تا حد ممکن از پایی که صاف است دور شود. اکنون پایتان را به عقب برگردانید و این حرکت را با پای دیگر تکرار نمایید . این حرکت کششی سبب تقویت عضلات ران و باسن شما می شود .این حرکت را 15 تا 20 بار برای هر پا تکرار کنید .

باسنی خوش فرم با لانگز دمبل

14- پل بسازید

برای انجام این حرکت به پشت دارز بکشید و دست هایتان را صاف کرده و در کنارتان قرار دهید .زانوهایتان را خم کنید اکنون تا جاییکه ممکن است باسن خود را از سطح زمین بلند کنید بدون این که کمر شما از زمین جدا شده و یا زانوانتان خم شود .این حرکت را 15 بار تکرار کنید تا ماهیچه هایتان تقویت شود .

پل بسازید تا باسن خوش فرمی داشته باشید

15- تمرین قدرتی زیر را به کمک دیوار انجام دهید

کنار دیوار بایستید

و به دیوار تکیه کنید

دست هایتان را به صورت کاملا کشیده در کنارتان قرار دهید

اکنون با وارد کردن فشار به دیوار به حالت نیمه ایستاده یا چمباتمه قرار بگیرید

زمانی در این وضعیت بمانید و سپس با تکیه بر دیوار به حالت ایستاده بازگردید .این حرکت را دوازده بار تکرار کنید .این حرکت با تقویت عضلات ران هایتان تمرین قدرتی بسیار مفیدی به شمار می آید . فقط فراموش نکنید اگر دچار زانو درد هستید از انجام این حرکت اجتناب کنید .

تمرین قدرتی خوش فرم شدن باسن

16 – نرمش دیگری برای تقویت عضلات ران و باسن شما

برای انجام این حرکت صاف بایستید

و پاهایتان را بیشتر از عرض شانه باز کنید

اکنون به سمت پایین بروید

و با قرار گرفتن در حالت چمباتمه مدتی در این وضعیت بمانید

دستانتان را در بین دوپای خود به صورت کشیده قرار دهید

سپس به حالت اولیه خود باز گردید

این حرکت را در 15 ست دو ثانیه ای تکرار کنید .

17 – آخرین ترفند را برای داشتن باسنی خوش فرم  به کار ببرید

به پشت بر روی زمین دراز بکشید

دست هایتان را در طرفین باز کنید

و زانوهای خود را خم کنید

به نحوی که کف هر دو پایتان بر روی زمین قرار گیرد .

اکنون نیم تنه خود را به صورت پل در آورده

و  همراه با پای راستتان از زمین بلند کنید

به طوریکه پای چپ شما از وضعیت قبلی خود خارج نشود .

در این وضعیت چند ثانیه بمانید

و سپس به حالت اولیه خود باز گردید

و مجددا این حرکت را برای داشتن باسنی خوش فرم

و ران هایی متناسب با پای مخالف تکرار نمایید .

کافیست این حرکت را 15 تا 20 بار تکرار نمایید .

پل اسزی و تقویت عضلات ران و باسن جهت داشتن باسنی خوش فرم

این مقاله اختصاص سلامت وب بوده و کپی برداری از آن بدون لینک ممنوع میباشد.


❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

دستگاه حجم دهنده باسن,وکیوم باسندستگاه ورزشی بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129358752

شماره دفتر فروش

021-28428608

 

 

2 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.