راه درمان گشادی وا ژن

جوان سازی واژن چگونه امکان پذیر است؟

شل شدگی واژن در اثر کاهش کلاژن و افزایش سن اتفاق می افتد.این موضوع ربطی به نوع زایمان و رابطه جنسی در زنان نداشته و ممکن است حتی در زنانی که به روش سزارین فرزند خود را به دنیا آورده اندو یا رابطه جنسی نداشته اند نیز دیده شود.این موضوع در  زیبایی آلت تناسلی زنان اشکال ایجاد کرده و در برخی افراد سبب برهم خوردن روابط زناشویی شده است.اما نگران نباشید این موضوع توسط  جراحان زیبایی و متخصصین پوست قابل درمان است.برای آگاهی بیشتر ما خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

چه عواملی در شل شدن بافت واژن موثر است؟

افزایش سن ، داشتن بارداری های متعدد ،کاهش وزن شدید و معاینات مداوم توسط اسپوکولوم عواملی هستند که سبب شل شدن بافت واژن می شود.

راه درمان شل شدگی واژن چیست؟

برای درمان شل شدگی واژن از روش های جراحی مانند لابیاپلاستی و واژینوپلاستی استفاده می شود اما استفاده از لیزر تکنیک نوینی برای درمان این مشکل محسوب می شود .این روش غیر تهاجمی بوده و به صورت سرپایی مخاط واژن را بازسازی کرده و پس از طی یک دوره درمانی یک ماهه نتایج حاصله رضایت بخش خواهد بود.

جوان سازی واژن چگونه امکان پذیر است؟

مزایای استفاده از لیزر در جوانی واژن نسبت به اعمال  جراحی چیست؟

استفاده از لیزر در مقایسه با روش جراحی روشی غیر تهاجمی و ایمن محسوب شده و فاقد عارضه می باشد .این روش با اثر گذاری بر روی پوشش سطحی این منطقه به بافت های زیرین آن آسیبی وارد نمی کند .لیزر در ناحیه داخل واژن  فاقد درد بوده و در قسمت خارجی به وسیله ژل های بی حسی درد مختصری را به همراه خواهد داشت.

مزایای استفاده از لیزر در درمان افتادگی واژن

اقدامات لازم قبل از انجام لیزر ناحیه تناسلی

بیمار نباید مبتلا به عفونت باشد و نتیجه  پاپ اسمیر او منفی باشد .سه تا پنج روز پس از اتمام قاعدگی بهترین زمان مراجعه برای انجام لیزر می باشد .

انجام لیزر ناحیه تناسلی در چه افرادی مطلوب است؟

افرادی که در سنین بین 30 تا 55 سال می باشند و از شل شدگی واژن خود رنج می برند بهترین کاندیدا برای این تکنیک محسوب می شوند.

مدت ماندگاری این روش چقدر است؟

این روش تا دوسال  اثرات خود را حفظ کرده و معمولا تکرار ليزر زودتر از 20 ماه نياز نیست

استفاده از لیزر در درمان گشادی واژن

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *