میوه های کاهنده وزن

میوه های مفید در روند کاهش وزن را بشناسید

برای رسیدن به تناسب اندام باید از رژیم غذایی صحیحی پیروی کرده و میزان فعالیت بدنیتان را افزایش دهید .استفاده از برخی مواد غذایی مانند برخی از میوه ها در تسریع فرآیند کاهش وزن بوده و کمک می کند تا سریع تر خوش اندام شوید .این مقاله به معرفی این میوه ها پرداخته است.
  • هندوانه

نود درصد از وزن هندوانه آب است و از این رو میوه مفیدی در فرآیند کاهش وزن به شمار می آید .این میوه کالری بسیار پایینی داشته و با دارا بودن اسید آمینه ای به نام آرگینین سبب تسریع فرایند چربی سوزی و افزایش حجم معده می شود .استفاده از این میوه نه تنها اب بدنتان را تامین می کند بلکه اشتها و میل به غذا را نیز کاهش می دهد.

 

هندوانه و کاهش وزن

  • سیب

سیب سلطان میوه هاست و مصرف یک دانه آن شما را از پزشک بی نیاز می کند .خوردن یک عدد سیب در طی روز با افزایش حجم معده باعث کاهش میزان ریزه خواری در طی روز می شود .سیب با داشتن فیبر فراوان از بروز یبوست جلوگیری کرده و باعث می شود کاهش وزن به سرعت اتفاق بیفتد.

 

سیب و کاهش وزن

  • گریپ فروت

گریپ فروت میوه ای از دسته مرکبات بوده و از مقادیر بالایی ویتامین C، اسیدفولیک و پتاسیم برخوردار است .با مصرف این میوه احساس سیری کرده و میل به غذا در شما کاهش می یابد .برای کاهش وزن و کاهش مشکلات ناشی از اضافه وزن این میوه را نیم ساعت قبل از وعده های غذایی مصرف کنید.

 

گریپ فروت کاهنده وزن

 

  • موز

موز میوه مفید دیگری در امر کاهش وزن محسوب می شود .موز حاوی 27 گرم کربو هیدرات بوده و 105 کالری دارد.این میوه با مقابله با لپتین (پروتئین مانع کاهش وزن ) سبب کاهش وزن می شود .مصرف موز با تامین انرژی  و ویتامین های مورد نیاز شما به شما در کاهش وزنتان کمک می کند.

 

موز مفید برای کاهش وزن

  • آناناس

آناناس با داشتن اب فراوان و پروتئین منبع خوبی برای تامین ویتامین ث به شمار می آید .کالری میوه همانند سیب بوده و می تواند به شما کمک کند تا به راحتی وزن کم کنید.

آناناس مفید برای کاهش وزن

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *