در مورد ژل پر کننده اسیدهیالورونیک چه می دانید؟

اسید هیالورونیک یکی از پر کننده های پوستی است که برای درمان چین و چروک پوستی و رفع شیارهای ایجاد شده بر سطح پوست از آن استفاده می شود.اگر می خواهید در مورد اسید هیالورونیک بیشتر بدانید با سلامت وب همراه باشید.

اسید هیالورونیک چیست؟

اسید هیالورونیک یکی از پر کننده های پوستی است که برای درمان چین‌ و چروک های سطح پوستی و شیارهای متوسط تا شدید کاربرد دارد.استفاده از این ژل برای ایجاد یک چهره طبیعی و زیبا مناسب است. اسید هیالورونیک به آسانی به داخل پوست تزریق شده  و چین‌ و چروک های صورت را به طبیعی اصلاح می‌کند. و تزریق آن در پوست  سبب ایجاد حجم و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می شود.

مراقبت های بعد تزریق اسیدهیالورونیک

موارد کاربرد اسیدهیالورونیک

  • درمان خط خنده
  • درمان چین و چروک
  • درمان خط اخم
  • بزرگ شدن لب ها
  • پر کردن پوت
  • پر کردن خطوط حاشیه دهان
  • درمان گودی زیر چشم

وارض ناشی از تزریق اسیدهیالورونیک

آيا استفاده از اسيدهيالورونيك برای همه مناسب است ؟

استفاده از اسید هیالورونیک تقريباً برای همه افراد مناسب است و آلرژى به آن بسیارنادراست.

مدت دوام اسيدهيالورونيك چقدراست ؟

 مدت دوام اسيدهيالورونيك دائمى نيست و پس از تزريق به تدريج تجزیه و جذب بدن خواهد شد مدت دوام اسيدهيالورونيك نه تا هیجده ماه طول می كشد که در صورت نیاز می توان درمان را تکرار نمود. به‌همین دلیل عوارض اسیدهیالورونیک بسیار کم است و خطری در آینده شما را تهدید نمی‌کند.

انواع اسیدهیالورونیک

مراقبت های قبل از تزریق اسیدهیالورونیک

مصرف هر  نوع ترکیبی که حاوی آسپیرین، ایبوپروفن، داروهای مسکن ضدالتهابی با دوز بالا، ویتامین E‌ یا روغن ماهی می باشد  5-3 روز قبل از تزریق ممنوع است.

مراقبت های پس از تزریق اسیدهیالورونیک

انجام تمرینات ورزشی تا 24 ساعت ممنوع می باشد . ممکن است پس از تزریق مقدار مختصری قرمزی، تورم و کبودی در محل تزریق به‌وجود آید که طبیعی بوده و در طی چند روز آینده برطرف خواهد شد.

تفاوت بین هیدروکسی کلسیم اپتات (radiesse) و اسید هیالورونیک ژویدرم چیست ؟

ژویدرم (HA برای کم کردن شیارهای نرم و افزایش پری لب‌ ها به‌کار می‌رود و radiesse برای اصلاح حجم و درمان زیبایی از دست رفته خط خنده، بینی و گونه‌ها قابل استفاده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *