آیا درشت كردن چشم با بوتاکس امکانپذیر است؟+روشهای درشت کردن چشم

اگر به دنبال درشت کردن چشمان خود هستید و از سایز کنونی چشمان خود رضایت کافی ندارید این نوشته سلامت وب مناسب شماست .در این نوشته می خواهیم انواع روش های درشت کردن چشم علی الخصوص جراجی درشت کردن چشم به نام اپیکانتوپلاستی را به شما معرفی نماییم .با انجام هر کدام از موارد ارائه شده در مقاله سلامت وب امروز می توانید چشمانی گشادتر ،بزرگتر و درخشانتر داشته باشید.

جراحي گربه اي كردن چشم چیست؟

جراحي گربه اي كردن چشم نوعی عمل زیبایی است که در آن  با بالا کشیدن چشم‌ ها با برش سبب چشم گربه ای شدن شما می شوند .در حین این جراحی در گوشه‌ های چشم سوراخی ایجاد شده و پلک ها بالا کشیده می شود سپس پلک ها  در لبه استخوان کاسه چشم بیمار فیکس می‌شود.انجام این جراحی تنها به افرادی توصیه می شود که نیاز به کشیدن گوشه چشم به سمت بالا دارند و انجام آن در سایر افراد یک کار غیرلازم، غیراصولی و به لحاظ زیبایی غیرطبیعی تلقی می شود.

جراحي گربه اي كردن چشم


درشت كردن چشم با ورزش

درشت کردن چشم با ورزش تکنیک دیگری برای درشت کردن چشم می باشد که به وسیله ماساژ عضله Orbicularis Oculi که دور تا دور چشم را احاطه کرده است انجام می شود .وظیفه این عضله باز و بسته شدن چشم و در نتیجه پمپ شدن خون به تمام چشم می باشد . انجام این ورزش سبب تقویت پلک بالا و پایین ، کاهش پف زیر چشم کاهش  و بزرگ تر نشان دادن چشم خواهد شد.برای انجام این ورزش مطابق تصویر انگشتان وسطی خود را میان ابروان در بالای پل بینی قرار داده و انگشتان اشاره را بر روی گوشه های خارجی چشمانتان بگذارید. سپس پلک پایینی چشم به طرف بالا یا پیشانی فرستاده و ده ثانیه صبر کنید سپس به وضعیت اولیه بازگردید .این عمل را روزانه سه مرتبه انجام دهید تا نتیجه دلخواهتان را کسب نمایید .

درشت كردن چشم با ورزش

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *