باسن بزرگ و افزایش حجم باسن بدون عمل جراحی

آیا بدون جراحی هم می توان باسن بزرگی داشت؟

آیا می دانستید باسن بزرگ و خوش فرم یا به اصطلاح برزیلی امروزه یکی از نشانه های خوش اندامی و جذابیت برای زنان است و می تواند در زیبایی ظاهری فرد تاثیر بسزایی داشته باشد؟ برای بزرگ کردن باسن روش های جراحی و غیر جراحی فراوانی وجود دارد که به دلیل کم عارضه تر بودن و در دسترس بودن روش های غیر جراحی بیشتر افراد علاقمندند تا از این روش ها برای رسیدن به هدف خود استفاده نمایند .چنان چه شما نیز می خواهید بدون استفاده از روش های جراحی باسنی بزرگ و خوش فرم داشته باشید به ادامه مقاله سلامت وب امروز توجه بفرمایید.

باسن بزرگ و خوش فرم با روش های غیر جراحی

باسن حجیم و خوش فرم  و بزرگ یکی از رموز زیبایی اندام زنانه است .برجستگی و افزایش حجم باسن ها به همراه داشتن کمری باریک و شکمی تخت می تواند در افزایش جذابیت زنانه شما تاثیر بسزایی داشته و استایل بدنی شما را خوش فرم تر نشان دهد .روش های متعددی برای بزرگ کردن باسن وجود دارد که از میان آن ها روش های خانگی و غیر جراحی به دلیل ارزان تر ،در دسترس تر و بدون عارضه بودن طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است .انواع روش های مفید برای داشتن باسن بزرگ و خوش فرم را در ادامه این مقاله خدمتتان معرفی می کنیم .

بزرگ و برجسته نمودن باسن


الف-باسن بزرگ با انجام تمرینات ورزشی

برای داشتن باسنی گرد و برجسته و حجیم می توانید از برخی تمرینات ورزشی استفاده کنید .باسن دارای عضلاتی به نام گلوتئوس (سرینــی) بزرگ، گلوتئوس کوچک و گلوتئوس مــیانــی بوده و انجام برخی تمرینات ورزشی متمرکز بر روی عضلات نامبرده سبب گرد و قوی شدن عضلات سرینی گشته و شما بدین طریق به راحتی می توانید به باسن خود شکل داده و آن را بزرگ و خوش فرم نمایید .مهم ترین تمرینات ورزشی تاثیر گذار در برجسته نمودن باسن  عبارت است از :

عضلات باسن

 


1.اسکوات

این تمرین جزو بهترین و تاثیرگذارترین حرکات ورزشی برای تقویت عضلات سرینی و بزرگ نمودن باسن است .برای انجام این تمرین کافی است تا بر روی دوپای خود بنشینید همانند این که گویا بر روی صندلی نشسته اید .در همین حال به سمت بالا و پایین بروید به طوری که زانوانتان در حد زاویه 90 درجه خم گردد .این تمرین را چند بار در روز تکرار کنید .


2.لانچ از جلو وعقب

چگونه باسن بزرگ و کمری باریک داشته باشیم؟ شما به اسانی با انجام مداوم و منظم تمرین ورزشی لانچ از جلو می توانید عضلات ران و باسن خود را تقویت کرده و باسن خود را شکل و فرم دهید .پاها را به صورت موازی و به عرض باسن باز کنید و اکنون یک قدم به سمت جلو بردارید و سپس خیلی آرام بدن خود را در همین حال به سمت پایین آورده و زانوانتان را خم کنید .چند ثانیه مکث کنید و مجددا به حالت قبل بازگردید و همین حرکت را با پای دیگر نیز انجام دهید .شما می توانید برای انجام لانچ از عقب در ابتدا بعد از باز نمودن پاها پای خود را عقب تر از پای قبلی بگذارید و بقیه حرکات را مطابق لانچ از جلو انجام دهید .

تمرینات ورزشی بزرگ کردن باسن


3.حرکت پل 

برای تقویت عضلات سرینی ،برجسته نمودن باسن و پرکردن باسن و حجم دادن به آن به پشت دراز بکشید و کف هر دو پا را به آرامی بر روی زمین بگذارید .تا جایی که برایتان میسر است کمر و باسن خود را از روی زمین بلند کرده و چند ثانیه در همین وضعیت بمانید سپس به آرامی به حالت اولیه خود بازگردید .


4.شنا سوئدی

شنا سوئدی  برای داشتن بــاسنــی زیبا،خوش فرم و برجسته یکی از تمرینات ورزشی موثر است .این تمرین با درگیر نمودن عضلات سرینی به راحتی به باسن شما فرم داده و باسنی برجسته و برزیلی را برایتان به ارمغان می آورد .برای این تمرین به شکم بر روی زمین دراز بکشید اکنون دست ها را به عرض شانه باز کرده و کف دست ها را بر روی زمین قرار دهید و با قرار دادن نوک انگشتان پا بر روی زمین بدن خود را به آرامی از روی زمین بلند کنید. شکم را آهسته سفت کرده و کمی در این وضعیت بمانید سپس به حالت اولیه باز گردید.


ب-باسن بزرگ با داشتن تغذیه مناسب بدون عمل جراحی

داشتن تغذیه مناسب ،مصرف مواد غذایی پروتئینی هم چون گوشت و حبوبات،مصرف میوه ها و سبزیجات تازه و مصرف ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن راه دیگری برای خوش فرم نمودن باسن است .با افزودن ماهی،آجیل،دانه های روغنی هم چون تخم کتان و غلات کامل هم چون جو دوسر باسنی برجسته داشته باشید.

چه بخوریم تا باسن بزرگ داشته باشیم؟


ج-قرص بزرگ کننده باسن

امروزه در داروخانه های معتبر کشور می توانید قرص بزرگ کننده باسن و یا آمپول بزرگ کننده باسن را به راحتی خریداری کنید .قرص های حجیم کننده باسن ماهیچه ساز بوده و مصرف آن ها به دلیل دارا بودن ترکیبات پروتئینی و ویتامین ها می تواند سبب تقویت عضلات سرینی گردد .چاق و حجیم شدن باسن با مصرف قرص های اورجینال بدون بازگشت و بدون عارضه است .این قرص ها توسط آقایان و خانم ها قابل استفاده بوده و سبب چاق شدن سایر اندام ها و قسمت های بدن نمی گردد .

قرص بزرگ کننده باسن


د-دستگاه بزرگ کننده باسن

دستگاه بزرگ کننده باسن یا دستگاه وکیوم باسن دستگاهی ایمن و بسیار کاربردی برای شکل دهی و حجم دادن به باسن است که با استفاده از آن به راحتی در خانه می توانید باسن خود را برجسته و خوش فرم نمایید .این دستگاه فاقد عوارض جانبی بوده و علاوه بر برطرف نمودن سلولیت به عنوان موثرترین و قدرتمند ترین روش گرد کردن و حجیم کردن باسن در کوتاه ترین زمان ممکن شناخته شده است .با ساتفاده از این دستگاه به راحتی باسن بزرگ و برجسته ای داشته باشید .چنان چه می خواهید در مورد دستگاه بزرگ کننده باسن اطلاعات بیشتری به دست آورید به مقاله پیشین سلامت وب به نام دستگاه بزرگ کننده باسن+دستگاه وکیوم باسن فرم دهنده,حجم دهنده باسن و پایین تنه مراجعه کنید .

دستگاه برقی باسن ساز

دستگاه بزرگ کننده باسن


وـ روغن خراطین

روغن خراطین یکی از روغن های معجزه آسایی است که اثرات آن در حجم دهی و افزایش سایز اندام های بدن مانند باسن،سینه ،لب و اندام تناسلی مردانه کاملا به اثبات رسیده است .با استفاده از این روغن که از نوعی کرم خاکی به دست می آید می توانید به آسانی باسن خود را بزرگ و برجسته نموده و آن را برزیلی کنید .برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خواص روغن خراطین نیز به این مقاله روغن خراطین حجم دهنده بسیار قوی+عوارض روغن خراطین مراجعه نموده و آن را مطالعه کنید .

بزرگ کردن باسن با روغن خراطین

ن ـ کرم های حجم دهنده باسن

ژل ها و کرم های مختلفی در داروخانه ها وجود دارد که این کرم‌های حجم دهنده باسن معمولاً از ترکیباتی مانند آب، گلیسرین، اسید هیالورونیک و عصاره‌های گیاهی مانند آلوئه ورا یا اسطوخودوس، کاپسیگوم، کافئین و … تشکیل شده اند. این ترکیبات به منظور نرم و لطیف کردن پوست و افزایش حجم و اندازه باسن استفاده می‌شوند و حتی برای از بین بردن سلولیت ها و جوش های روی باسن نیز علاوه بر حجم دهی مورد استفاده قرار می گیرند.

شما می توانید با موارد ذکر شده در بالا به باسنی بزرگ دست پیدا کنید و و افزایش حجم باسن بدون عمل جراحی به اندام دلخواهتان برسید.

۱ دیدگاه

 1. هدی نحری گفت:

  hodanahri 71 follow insta
  Hurrah! Finally I got a webpage from where I can actually obtain helpful data concerning my study and knowledge.
  سلام من هدی نهری هستم و خوشحالم از سایت خوبتون استفاده می کنم.
  بله من تعریف دستگاه های حجم دهنده ران و باسن را شنیده بودم و ازشون استفاده کردم نتایج جالبی داشتند.
  پیج اینستای من را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *