خوراکیهای مفید برای بزرگ کردن باسن +ورزشهای بزرگ کننده ران و باسن

خوراکیهای مفید برای بزرگ کردن باسن

برای افزایش اندازه باسن به طور طبیعی، می‌توانید به الگوی زندگی سالم و موارد زیر توجه داشته باشید و از خوراکیهای مفید برای بزرگ کردن باسن استفاده کنید:

مصرف مواد غذایی با پروتئین قابل تحلیل، مواد غذایی با ویتامین D و کلسیم، مقادیر مناسبی از چربی‌های سالم (مثل چربی‌های نیمه اشباع و غیر اشباع) و فیبر می‌تواند به رشد عضلات باسن کمک کند.

بزرگ کردن باسن در گرو داشن تغذیه صحیح و انجام ورزش های موثر به صورت منظم می باشد .شاید شما هم دائما با خود تکرار کنید :چی بخورم تا باسنم بزرگ شود و یا چگونه می توانم باسنم را بزرگ کنم ؟ چه قرصی بخورم اسم آمپول بزرگ کننده باسن ؟

دستگاه بزرگ کننده ران وباسن نی نی سایت

09129158753چی بخورم باسنم زود بزرگ شه نی نی سایت

شما برای حجیم شدن عضلات ران و باسن باید از مواد غذایی حاوی پروتئین ،سبزیجات تازه و آجیل ها استفاده کنید .مصرف مواد مغذی و پرکالری به خوبی می تواند باسنتان را بزرگ و حجیم نماید و شما را در رسیدن به خواسته تان یاری دهد .اگر علاقمندید بدانید کدام مواد غذایی را مصرف کنید تا سریعتر باسنتان بزرگ شود با سلامت وب امروز همراه شوید تا با مطالعه این مقاله بهترین خوراکی های بزرگ کننده باسن را بشناسید .

قرص بزطگ کننده ران و باسن فورس فکتور

1-میزان کالری دریافتی خود در طی روز را افزایش دهید

یکی از راه های بزرگ کردن باسن استفاده از مواد غذایی بیشتر برای تامین کالری بیشتر در طی روز است .شما می توانید با اضافه کردن  250 الی 500  به صورت روزانه باسنتان را به راحتی بزرگ کنید .به عنوان مثال اگر  شما در طی روز به اندازه 1800 کالری مصرف می کنید من بعد کالری روزانه خود را به 2050 الی 2300 کالری افزایش دهید .در این صورت به راحتی شاهد افزایش سایز باسنتان خواهید بود .جهت محاسبه کالری مصرفی دفترچه یادداشتی تهیه کنید و در طی روز کالری های مصرفی خود را در آن یادداشت کنید تا از حد مجاز بیشتر نشود و یا از نرم افزارهای کالری شمار در تلفن هوشمند خود استفاده نمایید .

بزرگ کردن باسن با افزایش میزان کالری مصرفی


❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

دستگاه بزرگ کننده باسن رینتابدستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129158753

????? فروشنده این محصول دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک میباشد.?????

قیمت دستگاه حجم دهنده ران و باسن به همراه کرم بزرگ کننده باسن

2,87۰,۰۰۰ تومان

 

2- وعده های غذایی خود را افزایش دهید

برای کسب نتیجه بهتر و بزرگ کردن باسن شما علاوه بر مصرف 3 وعده غذای اصلی از دو میان وعده نیز باید استفاده کنید .این روش یکی از ساده ترین راه های افزایش کالری دریافتی در طی روز و افزایش وزن می باشد .شما می توانید در میان وعده ها از آجیل و میوه ها استفاده کنید و افزایش تعدا وعده های غذایی سبب سیر نگهداشتن شما در طی روز و افزایش انرژی روزانه شما می باشد .

بزرگ کردن باسن با افزایش وعده های غذایی

3-از غذاهای مفید و دارای کالری متراکم استفاده کنید

شما برای دستیابی به خواسته تان باید از مواد غذایی مفید و مغذی که دارای کالری بالایی می باشند استفاده کنید .شما برای افزایش 250 تا 500 کالری در طی روز باید بر روی غذاهای تمرکز کنید که حاوی پروتئین و چربی های سالم است .مصرف مواد غذایی نظیر آجیل، آووکادو، محصولات لبنی، تخم مرغ ، ماهی های چرب، کره بادام زمینی ، سیب، 2 عدد تخم مرغ آب پز ، ماست یونانی و …. در راستای بزرگ کردن باسن شما و افزایش کالری دریافتی روزانه تان بسیار مفید است .برای افزایش کالری خود از مصرف غذاهای ناسالم خودداری کرده و از مصرف مواد غذایی نظیر شیرینی، غذاهای سرخ شده، فست فود و ….جدا خوداری کنید .

بزرگ کردن باسن با افزایش مواد مغذی

4-بر روی مواد غذایی حاوی پروتئین تمرکز کنید

برای بزرگ کردن باسن خود از مواد غذایی غنی از پروتئین استفاده کنید .

پروتئین یکی از ترکیبات مغذی

و مفید برای سنتز عضلات و تولید انرژی در بدن به شمار می آید .

بنابراین پیروی از یک رژیم غذایی غنی از پروتئین

و مصرف مواد غذایی هم چون مرغ، گوشت گاو، لبنیات، تخم مرغ، آجیل، لوبیا، سویا

و غذاهای دریایی به همراه طیف گسترده ای از مواد غذایی دیگر مانند میوه ها، سبزیجات

و غلات سبوس دار یکی از راه های بزرگ کردن ران و باسن به شمار می آید .

مصرف مواد پروتئینی برای بزرگ کردن باسن❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

دستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129158753

قیمت دستگاه حجم دهنده ران و باسن به همراه کرم بزرگ کننده باسن

2میلیون و 870 هزار تومان

سوالات کاریران

چیکار کنم باسنم سریع بزرگ بشه نی نی سایت

 1. چه قرصی بخوریم تا باسنی بزرگ داشته باشیم
  1. کپسول های کروی و بوتی مجیک و بونتی
 2. چی بخورم باسنم سریع بزرگ بشه نی نی سایت
  1. مصرف مواد غذایی که به افزایش چربی در منطقه باسن کمک می‌کند، مانند آووکادو، ماست کامل چربی و روغن‌های سالم مانند روغن زیتون.
 3. چطور بخوابم باسنم بزرگ بشه یا آیا مدل خوابیدن یا نشستن زیاد روی اندازه باسن تاثیر دارد؟
  1. نشستن به مدت طولانی روی شکل باسن تاثیر منفی می گذارد و اکثر کسانی که مدت زمان زیادی می نشینند مانند کارمندان از دستگاه های مکش باسن یا ورزش های باسن استفاده می کنند، ولی اندازه باسن بیشتر به عواملی مانند ژنتیک، سطح چربی بدن، میزان عضله و تمرینات فیزیکی و تغذیه منطقه‌ای بستگی دارد. اما می‌توانید با تمرینات مخصوص برای تقویت عضلات باسن، به شکل و اندازه بهتری برسید.
 4. چیکار کنم باسنم سریع بزرگ بشه بدون ورزش
  1. ورزش‌های تقویتی مخصوص باسن مانند اسکات، ساب پار، چرخش‌های روزانه و تک ساقه و یا استفاده از دستگاه های بزرگ کننده باسن برقی و دستی و سالنی
 5. چه لباسی بپوشم برای بزرگ کردن باسن
  1. استفاده از لباس‌های طراحی شده برای افزایش حجم باسن مانند سراپا و کورسه
 6. آیا ماساژ باسن برای بزرگ کردن باسن موثر است؟
   1. بله ماساژ باسن به روزانه با استفاده از روغن‌های طبیعی مانند روغن کرچک یا روغن نارگیل و یا استفاده از دستگاه های بزرگ کننده باسن بسیار مفید است.

5-انجام تمرینات هوازی برای بزرگ کردن باسن

انجام تمرینات هوازی یکی از ورزش های بزرگ کننده ران و باسن شما محسوب می شود .این تمرینات با افزایش ضربان قلب و افزایش چربی سوزی در این مناطق سبب از بین رفتن چربی ها و عضله سازی در باسن و ران می شوند .کافیست پله ها را بالا بروید و هر روز بر تعداد پله ها و سرعت خود در بالا رفتن از پله ها بیفزایید و یا از دستگاه های بدنسازی پله پیمایی بدین منظور استفاده کنید .

تمرینات مخصوص: انجام تمرینات استقامتی و تمریناتی که به تقویت عضلات چربی سوزی در منطقه باسن کمک می‌کند می‌تواند مفید باشد. تمریناتی مانند حرکات ورزشی مثل اسکوات و لانژها به اندازه‌یافتن باسن کمک می‌کنند.

بزرگ کردن باسن با دستگاه پله پیمایی

6-استفاده از دستگاه پیاده روی ثابت

دستگاه پیاده روی ثابت یکی دیگر از دستگاه های ورزش مناسب برای افرادیست که قصد دارند از ورزش های بزرگ کننده ران و باسن جهت بزرگ کردن باسنشان استفاده نمایند .استفاده منظم از این دستگاه در حدود 15 تا 30دقیقه با رعایت شیوه های اصولی می تواند موجب افزایش ضربان قلبتان شده و در عضله سازی باسن و ران موثر است .

بزرگ کردن باسن با دستگاه پیاده روی ثابت

7-از تردمیل برای بزرگ کردن باسن خود استفاده کنید

پیاده روی و یا دویدن بر روی نردمیل یکی دیگر از راه های بزرگ کننده ران و باسن به شمار می آید .انجام حداقل 30دقیقه پیاده روی بر روی تردمیل ،تنظیم شیب و آغاز پیاده روی در شیب کند و افزایش آن می تواند با افزایش ضربان قلبتان در عضله سازی در نواحی پایین تنه تاثیر بسزایی داشته باشد.

بزرگ کردن باسن با تردمیل

8-استفاده از دستگاه دوچرخه ثابت + ورزشهای بزرگ کننده ران و باسن

یکی دیگر از دستگاه های ورزش مفید در راستای تحقق بزرگ کردن ران و باسن استفاده از دستگاه دوچرخه ثابت است .این دستگاه با تقویت عضلات لگن و ران سبب افزایش اندازه باسن و ران شده و  نشستن دورتر از صندلی دوچرخه و به سرعت چرخاندن پدال ها در بزرگ شدن باسن موثر است .اگر در حالت ایستاده دوچرخه را برانید می توانید به خوبی سایز رن هایتان را افزایش دهید .

بزرگ کردن باسن با دوچرخه ثابت

9-استراحت را فراموش نکنید

برای کسب نتیجه بهتر و رضایتبخش بهتر است استراحت را در بازه های زمانی مشخص فراموش نکنید .بدین منظور باید در یک هفته که از فعالیت های ورزشی استفاده می کنید یک روز را به استراحت و ذخیره انرژی اختصاص دهید تا انگیزه تان را برای کسب هدف از دست ندهید .

استراحت کافی: استراحت کافی برای باسن هم مهم است. بدن نیاز به زمان استراحت برای بازسازی عضلات دارد.

 

10-از تمرینات قدرتی نظیر پل زدن استفاده کنید

استفاده از تمرینات قدرتی یکی از بهترین روش های افزایش سایز ران و باسن است.کافیست بدین منظور بر روی یک سح صاف به پشت دراز بکشید و زانوانتان راخم کنید به طوریکه کف پایتان بر روی زمین قرار گیرد و دست هایتان را در طرفینتان به صورت کشیده قرار دهید .اکنون سعی کنید بدون اینکه زانوانتان تغییر کند باسن و ران خود را از زمین بلند کنید .و سپس به وضعیت قبلتان بازگردید .تکرار این حرکت سبب تقویت عضلات ران و لگنتان می شود .

تمرینات مقاومتی برای بزرگ کردن باسن

11-از تمرینات اسکات بی نصیب نمانید

انجام تمرینات اسکات یکی دیگر از راه های افزایش سایز ران و باسن است .این تمرینات کلاسیک موجب استحکام و تقویت عضلات پایین تنه شده و در افزایش سایز پایین تنه و چاق شدنش موثر است .بدین منظور بایستید و پاهایتان را به اندازه عرض شانه از هم باز کنید اکنون دست هایتان را درهم گره کنید و به سمت پایین بروید و در حالت چمباتمه زدن قرار بگیرید چند ثانیه مکث کنید و سریعا به حالت اولیه بازگردید این حرکت را چند بار برای حصول نتیجه مطلوب تکرار کنید .شما می توانید برای کسب نتیجه بهتر از یک هالتر برای قرار دادن در پشت گردن و یا دو دمبل برای در دست گرفتن استفاده کنید .

تمرینات اسکات برای بزرگ کردن باسن

12- سعی کنید حرکات لانگز را انجام دهید

حرکات لانگز همانند تمرینات اسکات تمریناتی کلاسیک برای افزایش حجم و عضله سازی در ران و باسن می باشد که سبب تقویت عضلات موجود در این دو ناحیه می شود .بدین منظور بایستید وپاهایتان را به عرض شانه باز کنید و در هر دست دمبل بگیرید و دستها را به طرفینتان به صورت کشیده نگهدارید .اکنون در همین وضعیت به سمت پایین بروید به نحوی که زانوی پای راستتان با زمین زاویه 90 درجه ساخته و کف پایتان بر روی زمین قرار گیرد و پای چپ خود را به طوری قرار دهید که زانویتان بر روی زمین بوده و نوک پنجه پایتان زمین را لمس کند حال این حرکت را به صورت رفت و برگشتی تکرار کنید .

تمرینات لانگز برای بزرگ کردن باسن

13-ورزش زیر نیز می تواند در کسب نتیجه دلخواهتان موثر باشد

ورزشهای بزرگ کننده ران و باسن

برای این که سایز رانتان را افزایش دهید

علاوه بر تمرینات لانگز ،اسکات و …می توانید

از این حرکت نیز استفاده کنید .

کافیست به پهلوی چپ بر روی زمین دراز بکشید

و دستتان را در زیر سر قرار دهید

اکنون مانند حرکت قیچی پای راستتان را به صورت صاف تا جاییکه میسر است

بالا ببرید ده شماره بشمارید

و سپس پایتان را پایین بیاورید 10 حرکت انجام دهید

و سپس به پهلوی راست بخوابید

و این حرکت را برای تقویت عضلات ران

و حجیم شدن رانتان با پای چپ انجام دهید .

نرمش های مفید برای بزرگ کردن باسن

این مقاله اختصاص سلامت وب بوده و کپی برداری از آن بدون لینک ممنوع میباشد.❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

آمپول بزرگ کننده باسندستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129158753

قیمت دستگاه حجم دهنده ران و باسن به همراه کرم بزرگ کننده باسن

14.نوشیدن کافی آب :

آب خوردن: آب کافی مصرف کردن برای حفظ سلامت عمومی بدن و رشد عضلات باسن نیز حائز اهمیت است.

15. و در آخر  اندازه‌گیری پیشرفت: برای اندازه‌گیری پیشرفت باید نه تنها با وزن و باسن خود آشنا باشید، بلکه عکس‌العمل‌های بدن در طول زمان را نیز مشاهده کنید.


مطالب مرتبط

۱۲ دیدگاه‌

 1. هلیا گفت:

  خودتون رو به دردسر نندازید فقط رینتاب جواب میده

 2. alfered گفت:

  magic booty با دستگاه رینتاب عالیه

 3. shaqayeq گفت:

  قرصش عوارض نداره؟
  قیمتش چنده؟

 4. Ronak گفت:

  قرص فورس فکتور خوبه یا مجیک بوتی؟

 5. Fatemeh گفت:

  میشه بگید قیمت کپسول چنده و از داروخانه میشه تهیه کرد یا نه

 6. mandana گفت:

  من کرم هیپ لیفت اپ رو استفاده کردم خوب بود ولی می خوام کپسول مجیک بوتی رو هم امتحان کنم خیلی تعرفیش رو شنیدم کسی استفاده کرده؟

 7. سپیده محمدی گفت:

  سلام ایا رشته ورزشی بدنسازی شامل همه ی دستگاهایی که بالا ذکر شد هست؟منظورم همون دوچرخه ثابت و پیاده روی ثابت و…

 8. مهدیس گفت:

  مطالب مفیدی بود اما سئوال من اینه که چی بخورم باسنم بزرگ بشه؟ منظورم قرص بزرگ کننده باسن یا آمپول بزرگ کننده ران و باسن ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *