امروز:05/07/2022

راههای چاقی پایین تنه +روشهای چاقی ران باسن و پاها

در برخی از زنان داشتن پایین تنه چاق یکی از جذابیت های زنانه به شمار می آید و علاقمندند تا باسن و ران هایی چاق داشته باشند .برای داشتن باسن و ران هایی زیبا باید از تجمع چربی در این نواحی جلوگیری کرده و به فکر عضله سازی و حجیم شدن ران و باسنتان باشید .برای تحقق این خواسته باید ورزش کنید ،تغذیه سالمی داشته باشید و از توصیه های ذکر شده در این نوشته سلامت وب استفاده کنید تا راه های چاقی پایین تنه را فرا گرفته و با پایبندی به آن ها موجب چاقی ران ،باسن و پاهایتان شوید .

❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄دستگاه-حجم-باسندستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129158753

شماره دفتر فروش

021-28423388

????? فروشنده این محصول دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک میباشد.?????

⇐⇐⇐رپورتاژ آگهی⇐⇐⇐

ژل سفت کننده ظاهری بدن


 MARILOU BIO


شماره بهداشتي : ۱۴۵۱۵۸۴۴۲۹۹۲۳۲۵۱

 کرم بسیار قوی حجم دهنده ران و باسن 150 هزار تومان

ارتباط با کارشناسان ما

09129158753

 

لینک خرید ماکاس


1- انجام ورزش های هوازی

یکی از راه های چاقی پایین تنه انجام ورزش های هوازی می باشد .این دسته از ورزش ها ارتباط مستقیمی با افزایش ضربان قلب ، چربی سوزی  و عضله سازی در شما دارد.بهترین ورزش ها در این زمینه پیاده روی ،استفاده از تردمیل  ، دوی ثابت و دوچرخه سواری می باشد.کافیست از ورزش های زیر استفاده کنید تا با چربی سوزی پایین تنه باسنتان را حجیم و گرد کرده و پایین تنه تان را خوش فرم و حجیم نمایید .

2-از  تمرینات اسکات غافل نشوید

انجام تمرینات اسکات یکی از موثرترین راه های چاقی پایین تنه می باشد .شما می توانید برای افزایش میزان اثر گذاری این تمرینات از هالتر و دمبل در هنگام انجام تمرینات اسکات استفاده کنید .کافیست بایستید و پاها را به عرض شانه باز کنید اکنون هالتر را در پشت سرتان با دو دست بگیرید و سپس به سمت پایین بروید و در حالت چمباتمه زدن قرار گیرید کمی مکث کنید و سپس به حالت قبل باز گردید و بایستید .شما می توانید همین حرکت را با به دست گرفتن دمبل در هر دو دست خود انجام دهید .

3- حرکات ددلیفت را انجام دهید

حرکات دد لیفت یکی از موثرترین روش ها برای چاقی ران ،باسن و پاها به شمار می آید .جهت انجام حرکات دد لیفت به شیوه زیر عمل کنید .صاف بایستید و پاهایتان را به عرض شانه هایتان باز کنید اکنون به سمت پایین بروید و در حالت چمباتمه زدن قرار بگیرد و هالتر را به وسیله دو دست بگیرید و از زمین بلند کرده و تا مقابل شکمتان بیاورید سپس مجددا به پایین خم شوید هالتر را به زمین نزدیک کنید و مجددا بالا بیاورید .این حرکت را 8 بار تکرار کنید .


❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

دستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129158753

شماره دفتر فروش

021-28423388

4- لانگز جلو و لانگز معکوس انجام دهید

انجام لانگز جلو و لانگز معکوس یکی دیگر از راه های چاقی پایین تنه می باشد .برای انجام این حرکت دو دمبل در دست بگیرید و بایستید سپس یپای راست خود را از زانو خم کرده و پای چپ را یک قدم به عقب برده و در حالت کشیده قرار دهید در این حالت نوک پنجه پای کشیده شما باید بر روی زمین قرار بگیرد و کف پای دیگر بر روی زمین باشد .اکنون در این وضعیت به سمت بالا و پایین بروید به نحوی که پای راستتان با زمین در حالت زاویه 90 درجه قرار گیرد .هر حرکت را هشت بار تکرار کنید .

5- حرکات کشش بدن با سیم کش

برای انجام این حرکت همانند حیوانات چهار پا بر روی زمین قرار بگیرید و زانو هایتان را به طوری بر زمین بگذارید که زاویه 90 درجه را با زمین تشکیل دهد .اکنون  یک سر سیم کشی را به مچ دست راست و سر دیگر آن را به مچ پای راستتان ببندید . و همانطور که کف دستتان ثابت بر روی زمین است پای راستتان را به سمت عقب هل داده و در هوا نگهدارید سپس به وضعیت قبلی خود بازگردید .انجام این حرکت برای هر پا هشت بار می باشد .

6-کیک بک با دمبل

برای انجام این تمرین بایستید و پاهایتان را به عرض شانه باز کنید دستان خود را بالاتر از سر خود گرفته و میله ای را لمس کنید تا بتوانید تعادل خود را حفظ نمایید .اکنون دمبل دستگاه باید در پشت زانوی راستتان قرار بگیرد سپس پای راستتان را به سمت عقب و جلو ببرید . و در هر مرحله 5 ثانیه نگهدارید .این حرکت را برای هر دو پا تکرار نمایید .

7- استراحت کنید

برای کسب نتیجه مطلوب و چاقی پایین تنه یک روز پس از انجام این ورزش ها استراحت کرده و روز بعد مجددا شروع به تمرین نمایید .ایجاد وقفه یک روزه در خلال تمرینات موجب چاقی پایین تنه شما خواهد شد .

استراحت پس از تمرینات بدنی برای پاقی پایین تنه

8- مصرف مواد پروتئینی را افزایش دهید

یکی از راه های موثر برای افزایش حجم عضلات پایین تنه مصرف مواد پروتئینی می باشد .این گروه از مواد غذایی تنها راه ساخت عضله و موثرترین روش برای چاقی پایین تنه می باشد .

مصرف مواد پروتئینی برای پاقی پایین تنه

9- کاهش مصرف کربوهیدرات های ساده

کربوهیدرات ها به دو گروه ساده و پیچیده تقسیم می شود .کربوهیدرات های ساده مانند قند ، برنج ،نوشابه های گازدار و شیرینی جات برای انسان مضر بوده و استفاده از کربو هیدرات های پیچیده مانند غلات کامل ،حبوبات و آجیل جهت چاقی پایین تنه بسیار مفید است .

استفاده از کربوهیدرات های پیچیده برای چاقی پایین تنه

10-کالری دریافتی روزانه خود را افزایش دهید

اگر مایل به حجیم کردن و برجسته کردن باسن خود می باشید میزان کالری مصرفی خود در طی روز را افزایش دهید .بدین منظور از منابع غذایی مفید و مغذی ولی پرکالری استفاده کنید .در این راه از موادی استفاده کنید که سبب چاقی پایین تنه شما شده و از موادی که سبب چاقی شکمی در شما می شوند خودداری کنید .

افزایش کالری دریافتی برای چاقی پایین تنه

11-شلوار مناسبی بپوشید

برای اینکه باسنتان چاق و گرد شود از شلوارهای مناسب و اندازه استفاده کنید پوشیدن شلوارهای بسیار تنگ و یا گشاد فرم اندامتان را نامناسب نشان خواهد داد .برای بزرگ جلوه دادن باسنتان از شلوارهای پشت جیب دار استفاده کنید.

نقش لباس در چاقی پایین تنه

12-شلوارک های مناسب بپوشید

یکی دیگر از راه های حجیم نشان دادن باسنتان استفاده از شلوارک هاییست که درون خود پوششی برای بزرگ نشان دادن باسن دارند می باشد . کافیست از این شلوارها به همراه کمربندهای لاغری برای خوش فرم شدن بدنتان استفاده کنید .

13-از کمربند استفاده کنید

پوشیدن کمربند در زیر لباس باعث کاهش دور کمر و عقب رفتن چربی های این ناحیه شده و در نشان دادن اندامتان به شکل ساعت شنی بسیار موثر است .

پوشیدن کفش پاشنه بلند برای چاقی پایین تنه

14-لباسهای مناسبی را استفاده کنید

برای جلوه دادن به پایین تنه خود از پیراهن های کوتاه و دارای پارچه سبک استفاده کنید. استفاده از کفش های پاشنه بلند نیز در این موضوع بی تاثیر نخواهد بود .

15-از ماساژ درمانی غافل نشوید

ماساژ پاها با روشی به نام لیپوماساژ در افزایش گردش خون در پاها و رفع سلولیت در پاها موثر است .شما می توانید با ماساژ پاهایتان ران ها و پایین تنه چاقی داشته باشید .

ماساژدرمانی برای چاقی پایین تنه

16- از کرم های بزرگ کننده موضعی استفاده کنید

یکی دیگر از راه های چاقی پایین تنه و چاقی ران ،باسن و پاها استفاده از کرم های موضعی حجم دهنده مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد .

شما می توانید برای انتخاب برترین کرم حجم دهنده با پزشکتان مشورت کنید .

کرم های حجم دهنده و چاقی پایین تنه

17- انجام جراحی های زیبایی

آخرین راه برای بزرگ شدن اندام پایین تنه استفاده از روش های جراحی نظیر پروتز باسن ،بادی جت و تزریق چربی می باشد . برای انتخاب بهترین گزینه حتما با یک جراح پلاستیک مشورت کنید .

روش های جراحی برای چاقی پایین تنه

این مقاله اختصاص سلامت وب بوده و کپی برداری از آن بدون لینک ممنوع میباشد.


⇐⇐⇐رپورتاژ آگهی⇐⇐⇐

خرید کرم حجم دهنده ران و باسن تضمینی 175هزار تومان

ژل سفت کننده ظاهری بدن


 MARILOU BIO


شماره بهداشتي : ۱۴۵۱۵۸۴۴۲۹۹۲۳۲۵۱

ارتباط با کارشناسان ما 

09301116808

شماره دفتر فروش

021-28423388

لینک خرید ماکاس❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

دستگاه-حجم-باسندستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09301116808

شماره دفتر فروش

021-28423388

 

14 یک نظر

 1. مينا پاسخ

  مينا هستم پايين تنم روز به روز لاغرتر ميشه برعكس بالا تنم چاق ميشه لطفا مرا راهنماي كنيد

  1. مرجان پاسخ

   من قرص بوتی مجیک رو با دستگاه استفاده کردم از همون روزای اول ران و باسنم شروع به بزرگ شدن کرد بنظرم با هم استفاده بشه عالیه

 2. ناشناس پاسخ

  اگه دوس دارید پاهای خوبی داشته باشید پر و زیبا فقط باید جلو پا بزنید اونم سنگین و بعد از تمرین 100 درصد تغییر میکنید و باید بعد از بدنسازی سفیده تخم مرغ بخورید

 3. محنا پاسخ

  منم پاهای خیلی لاغری دارم واقعا این موضوع خیلی عذابم میده دارم دیوونه میشم اصلا نمیتونم لباسایی ک دلم میخاد رو بپوشم نمیدونم چیکار کنم…گریهههههههه

 4. سما پاسخ

  سلام من پاهای لاغری دارم به نظرتون اگه برم باشگاه چاق میشم ….‌آیا ورزش واقعا تاثیر داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.