برای کاهش وزن زیاد چه باید کرد؟

توصیه هایی برای کاهش ۵۰ کیلو گرم یا بیشتر

سایت سلامت ایرانیان : لطفا مطلب ارسال شده در انجمن بیماریهای خاص توصیه هایی برای کاهش ۵۰ کیلو گرم یا بیشتر را در ادامه ببینید.

درمان چاقی زیاد

راههایی برای کاهش وزن زیاد

همه چیز به برنامه ریزی بستگی دارد!

وقتی باید وزن زیادی را کم کنید یعنی یک کار طولانی پیش رو دارید! بنابر این در طول این زمان با چالش هایی رو به رو خواهید شد. به یاد داشته باشید متخصصین کاهش وزن و افرادی که این تجربه را پشت سرگذاشته اند، می توانند ایده هایی را برای کاهش کالری مصرفی، مبارزه با گرسنگی ، پیگیر ماندن برای ادامه دادن برنامه رژیم و مواردی از این دست را به شما ارائه دهند.

رژیم غذایی کاهش وزن زیاد

یک صبحانه کامل میل کنید! افرادی که صبحانه بیشتر و شام کم تری میل می کنند، احتمال بیشتری برای کم کردن وزن دارند.  برخی از مطالعات نشان می دهند شروع کردن روز با یک وعده غذایی پر پروتئین (به خصوص اگر این وعده غذایی یک غذای گرم و جامد باشد) می تواند به شما کمک کند تا در طول روز احساس سیری بیشتری داشته باشید و دیر تر گرسنه شوید.

مواد غذایی که ذخیره می کنید را تنظیم کنید:

اگر مواد غذایی پرکالری خارج از دیدتان قرار دهید، به این ترتیب کم تر به آنها فکر می کنید و در نتیجه کمتر آنها را مصرف خواهید کرد. محققین توصیه می کنند که حتی پا را از این نیز فراتر گذارید و مواد غذایی سالم را در یخچال یا کابینت بیشتر در معرض دید قرار دهید.

راههای کاهش وزن زیاد

معجزه ورزش برای کسانی که اضافه وزن دارند

به استخر بروید:به گفته محققین شنا کردن با تاثیری که بر کل بدن می گذارد، برای سوزاندن کالری فوق العاده است.این کار به شما کمک می کند تمام بدن خود را به طوری که هیچ  گونه فشاری روی مفاصل تان وجود نداشته باشد، در آب نگهدارید.

توصیه هایی برای کاهش ۵۰ کیلو گرم یا بیشتر

امیدواریم از مطلب ارسال شده توصیه هایی برای کاهش ۵۰ کیلو گرم یا بیشتر استفاده کافی برده باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *