در مورد ویاگرا چه می دانید؟

ویاگرا چیست؟

ویاگرای یک  قرص کوچک  برای  استفاده جهت  مشکلات نعوذ در مردان می باشد . ویاگرا  سبب افزایش جریان خون در اندام جنسی شده و از این طریق به عمل نعوظ کمک می کند .البته بهتر است این قرص با صلاحدید پزشک معالج مصرف شود چرا که استفاده از این قرص یک درمان موقتی جهت این مشکل در آقایان بوده و به عنوان درمان قطعی محسوب نمی شود.

ویاگرا چگونه مصرف می شود؟

ویاگرا را زیر نظر پزشک و  فقط به اندازه تجویز شده مصرف کنید.  ویاگرا  در فرد تحریک شده 2 دقیقه پس از مصرف تا یک ساعت و نیم  پس از آن مفید محسوب می شود . در صورت استفاده از دارو های دیگر حتما به پزشکتان اطلاع دهید تا ویاگرا با آن داروها تداخل دارویی نداشته باشد اگر که هیچ دارویی مصرف نمی کنید در این صورت مصرف قرص های 50 میلی گرمی برایتان کافی می باشد . در صورت حل نشدن مشکل با قرص 50میلی گرم در مرتبه بعد از دوز 100میلی این قرص استفاده کنید.

باید ها و نباید های قرص ویاگرا

مصرف ویاگرا در چه افرادی ممنوع است؟

مصرف  ویاگرا در افرادی  که  دچار ناراحتی های قلبی  مانند حملات و سکته های قلبی ، زخم معده، مشکلات تنفسی، وفشار خون بالا ممنوع بوده و در صورت مصرف عوارض جبران ناپذیری به همراه  خواهد داشت.

ویاگرا چه عوارضی دارد؟

هر دارو به موازات اثرات درمانی خود می تواند در برخی افراد سبب بروز عوارضی شود در اینجا به شرح این عوارض می پردازیم:

1-حمله قلبی، سکته و مرگ ناگهانی یکی از عوارض مصرف ویاگرا در افرادیست که از وجود  مشکلات و بیماری های قلبی در خود اطلاعی نداشته است.
2- احساس گیجی به دلیل تغییرات  در فشار خون

3- درد در قفسه سینه

4-خواب آلودگی

5-دل پیچه

6-احساس گرمای شدید

7-گرفتگی در سینوزیت ها و سردرد

8-طولانی شدن نعوظ  بیشتر از 5 ساعت که در طولانی مدت و عدم مراجعه به پزشک ممکن است ناتوانی جنسی به همراه داشته باشد .

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *