امروز:03/07/2022
باکره شوید

عوارض قرص و ژل تنگ کننده واژن+معرفی گیاهان تنگ کننده واژن و روشهای طبیعی تنگ کردن واژینال

واژن یکی از اندام های زنانه است که گشاد شدن آن سبب بروز مشکلاتی در روابط زناشویی می شود.عواملی نظیر زایمان های متعدد،افزایش سن ،فشار در هنگام سرفه و عطسه های شدید در گشاد شدن واژن نقش دارند .امروزه روش های جراحی وغیر جراحی فراوانی برای درمان این مشکل ابداع شده است که به وسیله آن ها می توانید بر این عارضه غلبه کنید .در سلامت وب امروز قصد داریم تا شما را با ترفندهای غیر جراحی تنگ کننده واژن آشنا کنیم .اگر جزو افرادی هستید که تمایلی به انجام روش های جراحی ندارید این نوشته سلامت وب و استفاده از ترفندهای ارائه شده در آن برایتان سودمند خواهد بود .تمامی این ترفندها علمی بوده و استفاده از آن ها نتایج مطلوبی برایتان به ارمغان می آورد .

تلفن تماس جهت ارتباط با بخش فروش جهت خرید پکیج ویژه بانوان :

09301116808

شماره مجوز محصول بانوان vs051

شماره پرونده ورود بهداشتی: 8705754472737086

شیاف ماریانا,قیمت پودر ماریانا

1-روش های جراحی تنگ کننده واژن

روش های جراحی نظیر لابیا پلاستی و واژینو پلاستی در صدر جدول بهترین جراحی های تنگ کننده واژن قرار گرفته اند .استفاده از لیزر نیز جهت تنگ کردن واژن روش نوینیست که عوارض کمتری نسبت به روش های جراحی تنگ کننده واژن دارد .لیزر مونالیزا تاچ بهترین لیزر تنگ کننده واژن است که می تواند در مدت زمانی کوتاه علاوه بر تنگ نمودن واژن موجب جوانسازی پوست این ناحیه شود .اگر علاقمندید تا در مورد این موضوع اطلاعات جامع تری کسب نمایید به مقاله تنگ كردن واژن با دارو گياهي+عوارض جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر مراجعه کنید .در ادامه 8 روش برتر غیر جراحی تنگ کننده واژن را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم .

صابون تنگ کننده


2-استفاده از برنامه غذایی سالم

یکی از روش های تنگ کننده واژن پیروی از برنامه غذایی سالم و اصولیست .شما با افزودن مواد غذایی حاوی هورمون زنانه استروژن  به برنامه غذایی روزانه تان  و یا مصرف فیتو استروژن هایی نظیر شنبلیله ،سویا،کنجد،انار و هویج می توانید عضلات کف لگن را تقویت کرده و از افتادگی و شل شدن آن ها جلوگیری کنید .برخی اطبا نیز مصرف سرکه به صورت خوراکی و موضعی را جهت تنگ کردن واژن مفید دانسته اند که طبق تحقیقات انجام شده این روش علمی نبوده و استفاده از آن جهت تنگ کردن واژن عوارض بی شماری را به همراه دارد.

قطره تنگ کننده واژن خانمها


3-استفاده از تمرینات کگل

مطالعات نشان داده است تمرینات کگل نقش موثری در تقویت عضلات کف لگن داشته و دارای اثرات اثبات شده ای در این زمینه می باشد .این تمرین راحت ،ارزان ،در دسترس و موثر بوده  و به آسانی قابل انجام می باشد .کافیست در زمان ادرار به پشت بر روی زمین دراز بکشید و بدون دخالت دست ماهیچه هایتان را جمع کرده و جلوی ریزش ادرارتان را به مدت 4 ثانیه بگیرید و سپس ماهیچه هایتان را رها کنید  .این تمرینات با وارد نمودن فشار به عضلات کف لگن خاصره نتیجه مثبتی را در زمینه تنگ کردن واژن به همراه خواهد داشت .انجام این تمرینات4تا 8 بار در روز اثرات خوبی را به همراه خواهد داشت .

تنگ کننده واژن


4- انجام تمرینات اسکات

تمرینات اسکات از بهترین تمرین های ورزشی تنگ کننده واژن محسوب می شوند که استفاده از آن ها سبب تجدید قدرت عضلات کف لگن می شود .برای انجام این تمرینات کافیست پاهایتان را به عرض شانه باز کنید دستانتان را به صورت کشیده به سمت جلو دراز کنید .اکنون وانمود کنید که قصد دارید بر روی یک صندلی بنشینید آرام آرام مطابق شکل به سمت پایین بروید تا در وضعیت ذکر شده قرار گیرید .کمی مکث کنید و مجددا به وضعیت قبلتان بازگردید .

قویترین تنگ کننده واژن


5- تمرینات Leg ups

تمرینات Leg ups موثرترین تمرین تنگ کننده واژن است که استفاده از آن جهت درمان گشادی واژن کاربرد فراوانی دارد .این تمرین کارایی بسیاری در سفت کردن عضلات لگن شما دارد و انجام منظم آن می تواند جهت رفع این مشکل اثرات سودمندی به همراه داشته باشد .برای انجام این تمرین کافیست بر روی زمین به پشت دراز بکشید وپاهایتان را به صورت کشیده به سمت بالا نگهدارید و پس از چند ثانیه پاهایتان را پایین بیاورید .این تمرین را در 5 نوبت و در هر ست به تعداد 10 بار انجام دهید تا گشادی واژن را درمان کنید.

گرد تنگ کننده واژن قوی


6-انجام تمرینات یوگا

انجام  تمرینات یوگا به طور منظم سبب تسکین و تقویت عضلات واژن می شود. انجام یوگا با کار بر روی عضلات کف لگن جهت تقویت عضلات کف لگن و تنگ شدن عضلات لگن شما بسیار عالی است . تکرار تمرینات یوگا به طور مرتب در یک دوره کوتاه مدت یکی از روشهای طبیعی تنگ کردن واژن به شمار می رود.

روشهای طبیعی تنگ کردن واژن


7-استفاده از مخروط های واژنی

استفاده از مخروط های واژن یکی دیگر از روش های رایج تنگ کننده واژن می باشد .این مخروط ها اندازه و وزن های مختلفی دارند و معمولا پس از 15 دقیقه ورزش کردن می توان آن ها را درون واژن قرار داد .درمانگر شما پس از انجام تمرینات خاص ارائه شده توسط او مخروط را درون واژنتان به مدت 5 تا 20 دقیقه قرار می دهد .این مخروط ها با تحریک گیرنده های عمقی عضلات لگن روشی طبیعی برای سفت کردن عضلات کف لگن به شمار می روند.

عوارض قرص تنگ کننده واژن


8-استفاده از ژل تنگ کننده واژن aichun beauty

ژل تنگ کننده واژن نوعی کرم طبیعیست که استفاده از آن سبب سفت کردن و قدرتمند شدن عضلات واژن می شود .ژل  aichun beauty از مواد تشکیل دهنده طبیعی ساخته شده است و از لحاظ بالینی اثرات اثبات شده ای را به همراه دارد .استفاده از ژلaichun beauty کاملا آسان است. کافیست به سادگی ژل را روی نوک انگشتان خود بمالید و سپس انگشتان خود را به دیواره های واژن کشیده و به آرامی ماساژ دهید شما ظرف چند دقیقه تنگی واژنتان را احساس خواهید نمود.این محصول بی نظیر قویترین تنگ کننده واژن بوده و استفاده از آن در بهبود روابط جنسی و افزایش لذت بیشتر در این رابطه نقش مثبتی خواهد داشت

بهترین ژل تنگ کننده واژن


9- درمان های گیاهی تنگ کننده واژن

استفاده از گیاهان از دیرباز در رفع مشکلات جسمی و روحی کاربرد گشسترده ای داشته است .بنابراین جهت سفت کردن واژن نیز می توان از گیاهان تنگ کننده واژن و موثر در این زمینه استفاده نمود.گیاهانی که جهت سفت نمودن و تنگ کردن واژن در زیر به شما معرفی می شوند همگی اثرات بالینی اثبات شده ای داشته و در بازگرداندن خاصیت ارتجاعی و استحکام از دست داده واژن نقش موثری دارند.

قیمت ژل تنگ کننده واژن بانوان


الف -گیاه منجکانی یا بلوط گال

این گیاه هدیه ای طبیعی برای زنانیست که از مقاربت های دردناک رنج می برند و درمانی مناسب برای گشادی واژن می باشد .آزمایشات بالینی نشان داده است Manjakani از قویترین گیاهان جوان سازی واژن است که در انعطاف پذیری و سفت شدن واژن تاثیر بسزایی دارد.قرص های این گیاه علاوه بر تقویت لذت جنسی با عفونت های قارچی و مضری که عامل اصلی خارش و بوی بد واژن می باشد مبارزه می کند.

ب-Pueraria Mirifica

این گیاه به علت داشتن استروژن بالا  اثرات اثبات شده ای در کاهش خشکی واژن، آتروفی واژن و مقاربت دردناک دارد و از گیاهان سودمند در زمینه سفت کردن واژن شناخته شده است.

ج-زردچوبه
زردچوبه آنتی اکسیدانی بسیار قویست که استفاده از آن موجب بهبود گردش خون در ناحیه واژن می شود و در ارتقای سلامت کلی و زیبایی پوست واژن اثر بی نظیری به همراه دارد.این گیاه با دارا بودن خواص ضد عفونی کننده طبیعی در برابر عفونت واژن واکنش نشان می دهد و از این طریق سبب درمان  بوی نامطبوع و ترشحات بیش از حد واژن می شود.

د-عصاره انار سفید
عصاره انار سفید با دارا بودن خواص انتی باکتریال در سفت کردن واژن به صورت طبیعی اثرات قابل ملاحظه ای را به همراه دارد . این گیاه علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن در رفع عفونت های ناحیه واژن نیز کاربرد فراوانی دارد.


تلفن تماس جهت ارتباط با بخش فروش جهت خرید محصول بانوان با مجوز بهداشت شماره 8705754472737086 :

تلفن تماس جهت ارتباط با بخش فروش جهت خرید پکیج ویژه بانوان :

09301116808

شماره مجوز محصول بانوان vs051

شماره پرونده ورود بهداشتی: 8705754472737086

شیاف ماریانا,قیمت پودر ماریانا

10-قرص تنگ کننده واژن ماریانا yc

قرص تنگ کننده واژن ماریانا تنها راه خلاصی از مشکل گشادی واژن می باشد که از پودر ماریانا ،یا به عبارتی گیاهی به همین نام تهیه و ساخته شده است .این قرص صد در صد گیاهی بوده و با بهره مندی از فرمولاسیون پیشرفته و بی نظیر اثرات شگفت انگیزی را جهت تنگ نمودن واژن به همراه خواهد داشت .این محصول تولید کشور تایلند بوده و دارای مجوز ها و تاییدیه های لازم از کارخانه معتبر yc کشور فرانسه می باشد. جهت استفاده از این قرص قبل از نزدیکی یک عدد از این قرص را در داخل واژنتان قرار دهید و سپس اقدام به نزدیکی نمایید .با قرص ماریانا به راحتی باکره شوید و از رابطه جنسی لذت بخشی با همسرتان برخوردار شوید .عوارض قرص تنگ کننده واژن بسیار ناچیز و در حد صفر می باشد و هیچ گونه واکنش پوستی را در طرفین ایجاد نخواهد کر

 


11-قطره تنگ کننده واژن Lady A Virgin

قطره تنگ کننده واژن خانم ها یا Lady A Virginبهترین و با کیفیت ترین محصول تنگ کننده واژن می باشد که استفاده از آن جهت رفع گشادی واژن اثرات مفیدی را به همراه خواهد داشت.این محصول با بهره مندی از عصاره گیاهان موثر در این زمینه بهترین راه درمان گشادی واژن ،بهبود وضعیت جنسی و درمان عفونت های واژن می باشد .کافیست چند قطره از این محصول را در داخل واژنتان بچکانید تا شاهد تنگی واژنتانه صورت کاملا طبیعی باشید.


12-صابون تنگ کننده واژن

صابون تنگ کننده واژن آخرین روش غیر جراحی ارائه شده در این مقاله است که در تهیه و فرمول آن از بهترین گیاهان دارویی نظیر رزماری،بومادران ،اسطوخدوس،گلبرگ گل رز،انار و ….استفاده شده است.این صابون ضد باکتری،ضد قارچ ،ضد خارش و ضد حساسیت بوده و تنگ کننده ای بسیار قوی به شمار می آید.شما می توانید جهت سفارش و خرید این محصول با مشاورین ما در بخش فروش تماس گرفته و به راحتی این محصول را به صورت اصل و با کیفیت خریداری کنید.

تلفن تماس جهت ارتباط با بخش فروش جهت خرید پکیج ویژه بانوان :

09301116808

شماره مجوز محصول بانوان vs051

شماره پرونده ورود بهداشتی: 8705754472737086

ضد قارچ ،tighteningتنگ کننده  , firming soap  , ضد باکتری , ازبین برنده خارش , درمان بوی بدن بانوان

گیاهان تنگ کننده واژن

 

11 یک نظر

 1. زينب پاسخ

  با عرض سلام و درود
  به طور اتفاقي اسم قرص ماريانا را در يك كانال ديدم و كنجكاو شدم در مورد اين قرص اطلاعاتي كسب كنم در گوگل نوشتم و اين پيج رو خوندم.
  حتما مقاله هايي در اين موضوع مطالعه مي كنم و از چندين پزشك زنان اطلاعات كافي رو به دست ميارم.
  قصد توهين ندارم ولي يك موضوعي آزاردهنده ست و اون هم اين كه چرا خانم هاي عزيز و گرامي زماني هم به كسب آگاهي اختصاص نمي دن
  مطالعه براي خانم ها واجب است و كمك كننده نسل هاست. زيبايي و كيفيت زندگي زناشويي امري طبيعي است ولي اي كاش خانم ها براي آگاهي اجتماعي، اقتصادي و … هم وقت بذارن مطالعه رو از زندگيشون حذف نكنن. ببينيد مردها تا چه حد اعتماد به نفس دارن و خيلي راحت با طبيعت بدنشون كنار ميان و از خودشون ايراد هم نمي گيرن تا اين اندازه خودشون رو درگير اين مسائل نمي كنن.
  با آرزوي سلامتي و بالندگي هر چه بيش تر زنان اين سرزمين.
  اميدوارم انتشار بدين
  با سپاس

 2. Soma. S پاسخ

  من یکدوره از شیاف های کربنی استفاده کردم عالی بود و توی رابطه توی ذوق نمیزد ولی الان شیاف ایرانی خریدم فروشنده میگه باید چند ساعت قبل بذاری و یکساعت قبل تخلیه کنی من هر کاری کردم تخلیه نشد و توی رابطه خیلی مشخص بود خیلی خجالت کشیدم😷

 3. فاطمه پاسخ

  سلام چجوری میتونم قرص تنگ کننده رو سفارش بدم؟لطفا زودتر جواب بدین ممنون

  1. گیتی پاسخ

   من ترمیم کردم ولی راضی نبودم الان دارم دوباره قرص yc استفاده میکنم زن بودن چقدر سخته😔

 4. فاطمه پاسخ

  سلام چجوری میتونم قرص تنگ کننده yc رو سفارش بدم من تعریفش رو خیلی شنیدم.

 5. mahdavi پاسخ

  با سلام و خسته نباشید مهدوی هستم از خراسان شیاف تنگ کننده واژنی که برام فرستادید بهتر از محصولات دیگه شما بود و علا.ه بر خواص تنگ کنندگی مشکلات خارش و عفونتی که داشتم کاملا مرتفع شده .موفق باشید.

  1. salamatweb نویسنده ارسال پاسخ

   با سلام خانم مهدوی خوشحالیم که شما از محصولات ما راضی هستید.

   1. عبدالجامع صابر پاسخ

    سلام و عرض ادب خدمت همه شما عبدالجامع استم از افغانستان شهر کابل لطفا معلومات بدهید که محصولات شمارا در افغانستان از کجا پیدا کنم خصوصا ژل تنگ کننده واژن را

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.