تنگ کردن واژن

تنگ كردن واژن با دارو گياهي+عوارض جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر

امروزه جراحی های زیبایی پیشرفت فراوانی کرده اند و به وسیله این گونه از جراحی ها به راحتی می توان مشکلات و معایب اندام های بدن را برطرف نمود .یکی از مشکلاتی که بسیاری از بانوان از آن رنج می برند زیبایی واژن می باشد .از آنجا که دیواره واژن نیز از کلاژن تشکیل شده است گذشت زمان و  زایمان های متعدد می تواند آن را از بین برده و سبب بروز  مشکلاتی نظیر افتادگی ،تیرگی ،افزایش سایز کانال،بی اختیاری ادرار ،عفونت های زنانه ،کاهش لذت جنسی و ….  شود .خوشبختانه امروزه جراحی های زیبایی و لیزر به خوبی می توانند بر این مشکلات غلبه کرده و با برطرف نمودن این مشکلات زیبایی و جوانی را به پوست این اندام بازگردانند .روشهایی که در این زمینه به کمک زنان متاهل آمده است می تواند در کوتاهترین زمان ممکن بهترین نتایج را به همراه داشته باشد .اگر علاقمندید تا برترین روشهای جوانسازی واژن را بشناسید با سلامت وب امروز همراه شوید .

تلفن تماس جهت ارتباط با بخش فروش جهت خرید پکیج ویژه بانوان :

09301116808

شماره مجوز محصول بانوان vs051

شماره پرونده ورود بهداشتی: 8705754472737086

شیاف ماریانا,قیمت پودر ماریانا

1-تنگ کردن واژن با لیزر چگونه انجام می شود؟

تنگ کردن واژن با لیزر یکی از تکنیک های نوین جهت جوانسازی این اندام زنانه می باشد که در رفع مشکلات ظاهری و برخی از بیماری های مربوط به این عضو تاثیر بسزایی دارد .این روش کاملا سرپایی بوده و در کمتر از 30دقیقه قابل انجام می باشد .استفاده از لیزر مونالیزا تاچ در تحریک کلاژن سازی و افزایش میزان ساخت کلاژن در این منطقه سودمند بوده و نتایجی همچون سفتی ، جوانسازی واژن و لیفت واژن را به همراه دارد .استفاده از این روش عوارض کمتری نسبت به جراحی های زیبایی داشته و میزان اثر بخشی آن بیشتر می باشد .استفاده از لیزر واژینال در زنان یائسه موجب برطرف شدن خشکی و درد در حین مقاربت نیز می شود .

هزینه عمل تنگ كردن واژن


استفاده از لیزر جهت تنگ گردن واژن چه مزایایی به همراه خواهد داشت؟

 • کوچک نمودن لب های دستگاه تناسلی
 • تنگ کردن کانال واژن
 • جوانسازی پوست ناحیه خارجی واژن و کشاله های ران
 • برطرف نمودن مشکلات ناشی از یائسگی
 • درمان بی اختیاری ادرار
 • رفع مشکلات مربوط به افتادگی مثانه
 • بهبود کیفیت رابطه جنسی
 • درمان مشکلاتی نظیر خشکی و عفونت واژن
 • درمان مقاربت های دردناک

لیزر مونالیزاتاچ چگونه موجب تنگ کردن واژن می شود؟

این لیزر به صورت کاملا پیشرونده و بدون استفاده از هر گونه هورمون می تواند در کاهش علایم یائسگی مفید واقع شود .از آن جا که در دوران یائسگی میزان ترشح هورمون زنانه استروژن در زنان کاهش می یابد واژن دچار خشکی و نازکی می شود .استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می تواند علاوه بر رفع مشکلات ذکر شده در محافظت از بافت های واژن اثر مثبتی به همراه داشته باشد .این لیزر با استفاده از لیزر C02 محرک خوبی برای افزایش میزان ساخت کلاژن در این ناحیه شناخته شده است .با استفاده از این لیزر می توانید لب های خارجی و داخلی واژن را کوچک نموده و شلی و افتادگی عضلات واژن را ترمیم نمایید .این شیوه درمانی با استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا بدون بیهوشی انجام می شود.

هزینه جوانسازی واژن


عوارض لیزر واژن چیست؟

لیزر واژن روش امن و غیر تهاجمیست که روشی غیر جراحی برای جوانسازی و رفع شل شدگی واژن به شمار می آید .این روش بدون درد و خونریزی بوده و در زمانی کوتاه قابل اجام است .بنابراین می توانیم بگوییم عوارض لیزر واژن بسیار ناچیز و در حد صفر می باشد .استفاده از این تکنیک تاثیری بر روی باروری نداشته و با اثر بر روی لایه سطحی واژن و بدون آسیب به لایه های زیرین این ناحیه نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت .

عوارض لیزر واژن


آمادگی های لازم قبل از انجام لیزر چیست؟

تمامی زنان متاهل 30 تا 55 سال می توانند از این شیوه درمانی استفاده کنند و قبل از انجام این لیزر حتما می بایست از جهت عفونت های دستگاه تناسلی مورد آزمایش قرار گیرند .در صورت ابتلا به عفونت ابتدا می بایست عفونت کاملا درمان شده و با انجام یک تست  پاپ اسمیر از سلامت دستگاه تناسلی اطمینان حاصل نمود .در صورت سلامتی کامل دستگاه تناسلی می توانید سه تا پنج روز پس از اتمام پریود برای انجام این لیزر اقدام نمایید .شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله زیبایی و جوان سازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ مراجعه کنید .

عکس واژن بعد از عمل زیبایی


مکانیسم عملکرد لیزر مونالیزا تاچ به چه صورت می باشد ؟

این لیزر با تحریک  پوشش سطحی و بافت همبند ضخامت و مایع بافتی و بافت زمینه ای واژن را افزایش داده و از این طریق سبب جوانسازی ناحیه تناسلی می شود .این تغییرات سبب سفتی و افزایش قوام پوست این ناحیه و نرمال شدن محیط واژن می شود و این موضوع در سلامتی این منطقه و جلوگیری از رشد میکروب های بیماریزا تاثیر بسزایی به همراه خواهد داشت .در واقع می توانیم بگوییم این لیزر موجب فعال شدن فیبروپلاست ها از نظر متابولیکی شده و با افزایش سنتز کلاژن موجب نرمال شدن مخاط این ناحیه می شود و از این طریق مشکلات ناشی از یائسگی در زنان را بهبود می بخشد .

تنگ كردن واژن با دارو گياهي


 2-تنگ کردن واژن با جراحی واژینوپلاستی

در طی سال های اخیر جراحی زیبایی واژینال علی الخصوص واژینوپلاستی و لابیاپلاستی طرفداران بی شماری داشته و برای رفع مشکلات ظاهری واژن از آن استفاده شده است .جراحی واژینوپلاستی یکی دیگر از روشهای موثر در زمینه تنگ کردن واژن می باشد که معمولا استفاده از آن سبب زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی می شود .این روش جراحی می تواند دیواره و عضلات واژن را سفت و مستحکم تر نموده و با ترمیم وضعیت ظاهری این اندام در بهبود روابط جنسی اثر چشمگیری دارد .شما به وسیله این جراحی می توانید مشکلاتی نظیر افتادگی ،شلی ،بزرگ بودن لبو باز بودن دهانه واژن را درمان نمایید .

قرص تنگ کننده واژن


 3-تنگ کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی

یکی دیگر از جراحی های موثر در زمینه تنگ کردن واژن جراحی پلاستیک لابیا پلاستی می باشد .این روش باعث کوچک شدن و فرم دادن به لبیه های واژن می شود و در بزرگ کردن لابیاهای کوچک و زیبایی و جوان سازی واژن اثر بی شماری دارد .شما می توانید با استفاده از این روش جراحی علاوه بر زیبا سازی واژن بسیاری از مشکلات پزشکی مربوط به این ناحیه را نیز درمان نمایید.شما می توانید به یک جراح متخصص در زمینه زیبایی مراجعه کنید و پس از مشاهده فیلم جراحی واژن و عکسهای جراحی زیبایی واژن به راحتی در مورد انجام یا عدم انجام این روش تصمیم گیری نمایید .مطمئنا شما پس از مشاهده عکس واژن بعد از عمل زیبایی می توانید تغییرات وسیع و چشمگیری را در این ناحیه مشاهده نمایید .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله پیشین سلامت وب به نام از لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن چه می دانید؟مراجعه فرمایید.


 هزینه عمل تنگ كردن واژن چگونه محاسبه می شود؟

هزینه عمل تنگ کردن واژن معمولا بر اساس دستمزد جراح ،هزینه های بیمارستان و میزان ترمیم این عضو محاسبه می شود .در واقع شما می بایست هزینه جوانسازی واژن را در طی جلسات مشاوره ای که باپزشکتان دارید از او سوال کنید چرا که هزینه این عمل بنا به اقدامات انجام شده برایتان محاسبه می شود و بنابراین هزینه جراحی زیبایی واژن برای هر فرد قیمت متفاوتی خواهد داشت .

هزینه جراحی زیبایی واژن


مقایسه بین  لیزر و جراحی برای تنگ کردن واژن

 • هیچ کدام از این روش ها روشی دائمی برای تنگ نمودن واژن محسوب نمی شوند و تاکنون روشی دائمی برای حذف این مشکل ابداع نشده است .
 • در جراحی واژن ما با گشاد شدگی مجدد واژن روبرو خواهیم شد و این موضوع به دلیل گذشت زمان اتفاق می افتد .
 • جراحی واژن در ابتدا دارای نتایج خوبی بوده و به دلیل برداشت یا حذف قسمتی از بافت واژن امکام مجدد جراحی جهت زیبایی و انجام زایمان طبیعی با محدودیت انجام خواهد شد .
 •  روش جراحی واژن با تنگ نمودن ورودی مجرای واژن ممکن است دستاوردی مانند مقاربت دردناک را به همراه داشته باشد اما استفاده از لیزر برای زیباسازی و جوانسازی این منطقه این مشکلات را به همراه نخواهد داشت .
 • دوره نقاهت پس از انجام لیزر کوتاهتر بوده و تنها پس از یک هفته می توانید فعالیت جنسی خود را مجددا آغاز نمایید .

4-ژل تنگ کننده واژن

اگر به دنبال روش هایی برای کشیدن و یا  سفت کردن واژن خود هستید ما استفاده از ژل تنگ کننده واژن به نام

V Tight Gel را به شما پیشنهاد می کنیم .این کرم بهترین و سریعترین کرم سفت کننده واژن در سال 2017 میلادی بوده و مناسب ترین ،موثرترین و ایمن ترین محصول در این زمینه شناخته شده است . V Tight یک لوسیون طبیعی است که عمدتا از عناصری مانند عصاره برگ هویج و انواع مختلف مواد معدنی آلی و آب ساخته شده است. وجود فراوان ترکیباتی نظیر تانن و فیتو استروژن  در این کرم سبب مستحکم تر شدن بافت واژن می شود .

ژل تنگ کننده واژن


بهتر است بدانید ……..

زایمان های متعدد و یائسگی یکی از دلایل اصلی شلی و افتادگی واژن به شمار می آید و فرایندی کاملا طبیعی محسوب می شود .اگر علاقمندید تا این مشکل را برطرف نمایید می توانید از روش های جراحی ذکر شده در این مقاله استفاده نمایید .اما این روش های جراحی علاوه بر به همراه داشتن ریسک ها و مخاطرات مربوط به بیهوشی و جراحی هزینه ای نسبتا گران دارند و به همین دلیل برای زیباسازی واژن می توانید از روش های ساده تری که در ادامه این نوشته سلامت وب معرفی می کنیم استفاده کنید .استفاده از تمرینات کگل  و روش های گیاهی و سنتی معرفی شده در ادامه این مقاله سلامت وب نیز می تواند تا حدودی مشکلات مربوط به زیبایی واژن شما را برطرف نماید .


 5-تنگ كردن واژن با دارو گياهي

جهت تنگ کردن واژن با دارو گیاهی می توانید از گیاهان زیر استفاده کنید :

 • گیاه گل سرخ :این گیاه با بالا بردن سطوح دیواره وریدی موجب رشد مجدد بافت های دستگاه تناسلی می شود. این گیاه طبیعی با تثبیت سطح استروژن در بدنتان از غلظت این  هورمون در خونتان جلوگیری می کند. شما با استفاده از  این گیاه می توانید از رجمتان در برابر هجوم سلولهای سرطانی محافظت کنید.
 • Curcuma Comosa: این گیاه با تشدید توده عضلانی واژن و با محافظت در برابر پرولاپس سطح واژن  از بروز اختلال و خشک شدن پوست واژن جلوگیری می کند. استفاده از این گیاه همچنین در رفع  گرفتگی عضلات قاعدگی موثر است .
 • ماریانا:این گیاه نیز در تنگ کردن واژن موثر بوده و در از بین بردن عفونت ها و بهبود رضایت جنسی اثر چشمگیری دارد .این گیاه بهترین داروی گیاهی برای تنگی واژن شناخته شده است .

داروی گیاهی برای تنگی واژن


6- استفاده از تمرینات کگل

تمرینات کگل یکی دیگر از روش های موثر در زمینه تنگ نمودن واژن می باشد .این تمرینات با وارد کردن فشار به عضلات داخلی لگن اثرات اثبات شده ای در این زمینه به همراه دارد .شما با انجام این تمرینات به مدت 8 تا 10 هفته می توانید از رابطه جنسیتان لذت بیشتری برده و اعتماد به نفستان را افزایش دهید .مبدع این ورزش ها شخصی به نام آرنولد کگل می باشد و از این روش برای درمان بی اختیاری ادرار در زنان استفاده می کرده است .اما تحقیقات نشان داده است استفاده از این روش در تنگ و سفت نمودن واژن نیز اثرات خوبی به همراه خواهد داشت .برای انجام این تمرینات کافیست  عضلات دور مهبل و مقعد را سفت كنيد و 8 تا 10 ثانيه نگهداريد و سپس آزاد كنيد.


7-تنگ كردن واژن با آب انار

آخرین روشی که در این مقاله به شما معرفی می کنیم استفاده از تنگ کننده واژن سنتی می باشد بدین منظور جهت تنگ کردن واژن با آب انار می توانید آب انار تازه را بگیرید و درون تشتی بریزید و درون تشت بنشینید .از این روش در گذشته برای تنگ کردن واژن استفاده می شد اما تحقیقات نشان داده است این روش مبنای علمی صحیحی نداشته و تنها روش های معرفی شده در بالا می تواند موجب تنگ نمودن کانال واژن شود .

تنگ کننده واژن سنتی


8- قرص تنگ کننده واژن

قرص تنگ کننده واژن برای تنگ نمودن واژن کارایی اثبات شده ای دارد .استفاده از این قرص توسط بانوانی که از گشادکی غیر عادی واژنشان رنج می برند مفید بوده و اثرات سودمندی به همراه خواهد داشت .کافیست یک عدد از این قرص را که به نام قرص ماریانا یا شیاف ماریانا مشهور است یک ساعت قبل از نزدیکی داخل واژن قرار دهید. پس از یک ساعت قرص توسط واژن جذب شده و میتوان عمل نزدیکی را انجام داد. این قرص بهترین جمع کننده واژن بوده و استفاده از آن ضرری برای هر دو طرف نخواهد داشت.با نظر پزشک  از قرص یا شیاف استفاده نمایید.

شیاف ماریانا,قیمت پودر ماریانا


نتیجه گیری:

جراحی های زیبایی واژن با استفاده از لیزر قدرتمند مونالیزا تاچ به دلیل دوره نقاهت کوتاه ،سرپایی بودن و عوارض بسیار کم یکی از روش های مورد توجه برای زیبایی و جوانسازی واژن شناخته شده است .این روش با بهبود سطح کیفی زندگی و رفع مشکلات این اندام زنانه مورد استقبال زنان قرار گرفته و سالانه تقاضای بسیار زیادی برای انجام آن وجود دارد .این روش می تواند در آینده ای نه چندان دور جانشین روش های جراحی موثر در این زمینه و عاملی جهت حذف دائمی این روش ها محسوب شود .

تلفن تماس جهت ارتباط با بخش فروش جهت خرید پکیج ویژه {شیاف و پودر ماریانا به همراه صابون)بانوان :

09301116808

شماره مجوز محصول بانوان vs051

شماره پرونده ورود بهداشتی: 8705754472737086

شماره مجوز صابون بانوان vs051

شماره پرونده ورود بهداشتی: 8705754472737086

ضد قارچ ،tightening تنگ کننده , firming soap  , ضد باکتری , ازبین برنده خارش , درمان بوی بدن بانوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *