امروز:16/08/2022
هزینه بوتاکس زیر بغل

درمان تعریق با بوتاکس زیر بغل +عوارض بوتاکس کردن زیر بغل

آیا شما نیز از تعریق زیاد زیر بغلتان رنج می برید و احساس می کنید این موضوع تاثیر منفی بر زندگی فردی و اجتماعی شما داشته و سبب خجالت شما در میان افراد دیگر می شود ؟اگر دچار تعریق شدید زیر بغل می باشید اصلا نگران نباشید خوشبختانه امروزه فناوری های مدرن روز و تکنیک های نوین درمانی در کنار افزایش توان و دانش حرفه ای پزشکان پوست می تواند شما را در رفع این مشکل یاری نماید .تزریق بوتاکس روشی غیر جراحی و سرپایی برای درمان تعریق زیر بغل به شمار می آید که می تواند به صورت کاملا بی خطر و موثر شما را از تعریق بیش از حد زیر بغل برای همیشه نجات دهد .اگر علاقمندید در مورد بوتاکس زیر بغل بیشتر بدانید مطالعه سلامت وب امروز را از دست ندهید .

بوتاکس زیر بغل چیست؟

بوتاکس زیر بغل چیست؟بوتاکس زیر بغل روشی غیر تهاجمی ،بدون عارضه و سرپایی جهت درمان تعریق زیر بغل و یا تعریق در سایر نقاط بدن می باشد که استفاده از آن اثرات بالینی اثبات شدهای به همراه دارد .همان طور که می دانید غدد تعریقی در مناطقی مانند زیر بغل ،کف دست ها ،پاها و سایر نقاط بدن فعال می باشند که توسط پالس های عصبی مانند هیجانات و یا استرس ها تحریک و فعال می شوند .در برخی مواقع اختلال در عملکرد این غدد سبب تعریق بیش از حد می گردد .در این حالت تزریق بوتاکس بهترین ،موثر ترین و بی خطرترین گزینه درمانی پیش روی شما جهت درمان تعریق بیش از حد زیر بغل به شمار می آید.

فیلم تزریق بوتاکس زیر بغل


تعریق بیش از حد به چند نوع تقسیم می شود؟

✳️در صورتی که تعریق بیش از حد شما به دلیل ابتلا به بیماری های زمینه ای نباشد شما دچار تعریق شدید اولیه شده اید .در این حالت که بیشتر منشاء ژنتیکی دارد عصب‌ های تحریک‌ کننده غدد تعریقی بیش‌ فعال گشته و به صورت غیرضروری شروع به ترشح عرق می نمایند .

✳️در صورتیکه در اثر ابتلا به بیماری های زمینه ای دچار تعریق بیش از حد گردید شما مبتلا به تعریق شدید ثانویه گشته اید .در ادامه مهم ترین بیماری های زمینه ای موثر در بروز تعریق شدید ثانویه را خدمت شما معرفی می نماییم:

درمان تعریق زیر بغل با لیزر


مهم ترین بیماری های زمینه ای موثر در بروز تعریق ثانویه

✴️دیابت

✴️مشکلات قلبی

✴️اضطراب و استرس های روحی

✴️ایدز

✴️یائسگی

✴️مشکلات هورمونی

✴️چاقی

✴️لوسمی و …..

بوتاکس زیر بغل با تخفیف


افراد مناسب جهت استفاده از روش درمان تعریق زیر بغل با بوتاکس

درمان تعریق با بوتاکس زیر بغل آخرین راه درمان این عارضه شناخته شده است .در صورتی که با استفاده از لباس های ضد عرق ، مصرف داروهای ضد تعریق ، کاهش وزن ،درمان و کنترل بیماری های زمینه و یا سایر روش های موضعی نتوانسته اید بر این مشکل غلبه نمایید در صورت دارا بودن شرایط زیر می توانید از این شیوه درمانی جهت درمان تعریق زیر بغل خود استفاده نمایید .

👩داشتن حداقل 18 سال سن

👩ابتلا به تعریق بیش از حد زیر بغل

👩عدم ابتلا به بیماری های زمینه ای ذکر شده

👩عدم استفاده از برخی از داروهای خاص

👩عدم ابتلا به اختلالات گفتاری و یا تنفسی

👩عدم ابتلا به بیماری های عصبی و عضلانی


تزریق بوتاکس جهت درمان تعریق در چه نقاطی از بدن کاربرد دارد؟

 🔹زیر بغل

زیر بغل شایعترین منطقه ایست که جهت درمان تعریق آن می توان از تزریق بوتاکس استفاده نمود.با استفاده از یک محلول نقاطی را که بیشتر عرق می کنند مشخص نموده و پس از علامت گذاری بوتاکس توسط سوزن های بسیار ریز به زیر پوست تزریق می گردد.

عوارض بوتاکس زیر بغل

 🔹کف دست‌

در صورتی که از تعریق بیش از حد کف دست هایتان رنج می برید می توانید پس از انجام بی حسی موضعی از بوتاکس برای درمان این نواحی حساس استفاده نمایید .

هزینه بوتاکس کف دست

🔹 پیشانی

تعریق بیش از حد در ناحیه پیشانی (در نزدیکی خط رویش مو و پایین آن به سمت صورت) را به اسانی می توانید با تزریق بوتاکس درمان نمایید .

بوتاکس زیر بغل چیست


مزایای استفاده از این روش درمانی چیست؟

⭐️غیر تهاجمی بودن

⭐️سرپایی بودن

⭐️ بدون عارضه و بی خطر بودن

⭐️موثر بودن


 بوتاکس زیر بغل چگونه انجام می شود؟

در ایتدا پزشک با استفاده از تزریق ماده بی حسی موضع مورد نظر را بی حس می نماید سپس بوتاکس را به وسیله سوزن های مخصوص و بسیار ریز به پوست و در نزدیکی غدد تعریق تزریق می نماید .دوز استاندارد تزریق بوتاکس در زیر بغل برابر با 50 واحد بوده و بسته به شرایط بیمار این میزان قابل تغییر می باشد .هر جلسه درمان به  10 تا 30 دقیقه زمان نیاز دارد و این روش بدون نیاز به بستری شدن و به صورت سرپایی انجام می شود .

درمان تعریق با بوتاکس زیر بغل


آیا بوتاکس زیر بغل درد دارد؟

شاید اکنون بپرسید که آیا بوتاکس زیر بغل درد دارد که در پاسخ به این سوال باید بگوییم به دلیل استفاده از سوزن های بسیار ریز جهت تزریق این روش درد بسیار کمی دارد و برای راحتی  بیشتر شما پزشک از بی حسی موضعی جهت موضع تحت درمان استفاده می نماید.همچنین استفاده از مسکن استانمینوفن قبل از تزریق می تواند در این زمینه مفید تلقی شود.


اثرات بهبودی پس از بوتاکس زیر بغل چه زمانی قابل مشاهده می باشند؟

اثرات بهبودی پس از بوتاکس زیر بغل در چند روز اول کاملا قابل مشاهده می باشد و شما بلافاصله پس از تزریق می توانید به خانه و یا محل کارتان بازگشته و فعالیت های روزمره خود را از سر گیرید .اما کسب نتیجه مطلوب و نهایی به زمانی در حدود دو هفته نیاز دارد .

بوتاکس زیر بغل نی نی سایت


عوارض بوتاکس زیر بغل چیست؟

این روش کاملا بدون عارضه و بی خطر می باشد و استفاده از آن روشی کاملا ایمن ،مقرون به صرفه و موثر جهت تعریق بیش از حد در نقاطی ذکر شده شناخته شده است.اما در برخی افراد ظهور علایم زیر می تواند به عنوان عوارض ناشی از بوتاکس زیر بغل قلمداد شود:

  • مشکلات بلع، گفتار یا اختلالات تنفسی
  • ضعف عضلانی یا خستگی
  • مشکلات بینایی
  • مشکلات بینایی
  • سرگیجه
  • واکنش‌های آلرژیک از قبیل خارش، بثورات پوستی،اگزما و …

آیا جلسات درمان بوتاکس زیر بغل می بایست تکرار شود؟

برای کسب نتایج مطلوب تر تکرار جلسات درمانی بوتاکس زیر بغل در یک بازه زمانی یکی ساله ضروری به نظر می رسد .بدین منظور می بایست 3 تا 4 مرتبه  بوتاکس زیر بغل را تکرار نمود .در صورت افت نتایج حاصله می توان جلسات درمان را مجددا تکرار نمود.

بوتاکس زیر بغل درد دارد


هزینه بوتاکس زیر بغل چگونه محاسبه می شود؟

هزینه بوتاکس زیر بغل بسته به سایز ناحیه درمان ،تعداد نواحی تحت درمان ،نوع بوتاکس و دستمزد پزشک و …تعیین و محاسبه می گردد.به عنوان مثال هزینه بوتاکس کف دست در مقایسه با هزینه بوتاکس کف پا ارزان تر و آسان تر می باشد.


سایر روش های درمان تعریق زیر بغل

☑️ سایر روش های درمان تعریق زیر بغل شامل موارد زیر می باشد:

☑️درمان دارویی به صورت موضعی و خوراکی

☑️درمان های جراحی

☑️ درمان تعریق زیر بغل با لیزر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.