دستگاه پروتز سینه rintab بزرگ کننده سینه +سرم حجم دهنده سینه rintab سفت کننده و فرم دهنده سینه

اگر از داشتن سینه هایی کوچک ،شل و افتاده رنج می برید اصلا نگران نباشید چرا که می توانید با استفاده از وسایل و دستگاه هایی که امروزه در حیطه زیبایی کاربرد فراوان و گسترده ای دارند سینه هایتان را سفت و بزرگ نمایید .در این نوشته سلامت وب می خواهیم دستگاه پروتز سینه و سرم حجم دهنده سینه و سایر روش های موثر در این زمینه را به شما معرفی کنیم .شما با استفاده از این محصولات با کیفیت و بی نظیر می توانید سینه هایی سفت ،بزرگ و زیبا داشته باشید .جهت خرید این محصولات همچنین می توانید با کارشناسان بخش فروش فروشگاه ما تماس گرفته و محصول مورد نظرتان را به راحتی خریداری نمایید .جهت ارتباط با کارشناسان ما با شماره زیر تماس بگیرید:


ارتباط با کارشناسان ما: 09129358752


دستگاه پروتز سینه رینتابدستگاه پروتز سینه چیست؟

دستگاه پروتز سینه یکی از وسایل عالی برای افزایش سایز سینه می باشد .این دستگاه با دارا بودن تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت و درمان می تواند در بزرگ کردن طبیعی سینه های شما نقش موثری داشته باشد .دستگاه بزرگ کننده سینه بهترین روش غیر جراحی افزایش سایز سینه ها و پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه می باشد .


دستگاه وکیوم سینه چیست؟

دستگاه بزرگ کننده سینه


استفاده از دستگاه وکیوم سینه چه مزایای دارد؟

 • روشی طبیعی برای بزرگ کردن سینه
 • کاملا ایمن و بدون عارضه
 • روشی غیرتهاجمی و غیر جراحی
 • کاربری آسان
 • اثربخشی ماندگار
 • کسب نتیجه مطلوب در کوتاهترین زمان ممکن
 • بهترین راه پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه

بهترین حجم دهنده سینه


طرز استفاده از دستگاه وکیوم سینه به چه صورت می باشد؟

طرز استفاده از دستگاه وکیوم سینه بسیار آسان و ساده می باشد .این پمپ ها به دو صورت دستی و الکتریکی ساخته شده اند و نحوه استفاده از هریک به شرح زیر می باشد .شما می توانید جهت استفاده از این دستگاه بروشورهای موجود در جعبه را مطالعه نمایید . در این برگه به طور کامل آموزش تصویری استفاده از دستگاه وکیوم قید شده است .

❄❄❄❄❄❄رپورتاژ آگهی ❄❄❄❄❄

دستگاه حجم دهنده باسن,وکیوم باسندستگاه بزرگ کننده ران و باسن rintab +سرم حجم دهنده باسن rintab حجم دهنده بسیار قوی باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن

شماره تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

09129358752

شماره دفتر فروش

021-28428608

????? فروشنده این محصول دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک میباشد.?????

 • پمپ دستی

این پمپ ها از یک جفت لیوان و یک پمپ دستی تشکیل شده است .این پمپ با وارد کردن فشار و مکش سینه ها سبب حجم دهی و سفت شدن بافت سینه ها می شود .میزان فشار وارده توسط این پمپ ها به صورت دستی قابل تنظیم و کنترل می باشد . برند Noogleberry  برترین برند پمپ دستی می باشد .شما با استفاده مداوم از پمپ دستی به صورت 3 ماه و تنها با سی دقیقه زمان در روز می توانید شاهد تاثیر وکیوم سینه و افزایش سایز سینه هایتان به اندازه  1 الی 2 سایز باشید .

 • پمپ های الکتریکی

پمپ های الکتریکی متشکل از یک جفت لیوان بادکش و یک پمپ الکتریکی می باشد. برند معروف Brava سازنده بهترین پمپ های الکتریکی می باشد . این دستگاه حاوی یک عدد جعبه الکتریکی و یک سوتین است که می تواند سبب ثابت نگهداشتن این تجهیزات بر روی سینه های شما شود.پمپ های الکتریکی با وارد کردن کشش سه بعدی به بافت سینه می تواند در حجم دهی سینه های شما نقش موثری داشته باشد .کافیست این دستگاه را خریداری کنید و از آن به مدت 10 هفته استفاده کنید شما می توانید برای تهیه این دستگاه بی نظیر و با کیفیت با کارشناسان ما تماس بگیرید و این محصول را به راحتی ثبت سفارش کنید .

آموزش تصویری استفاده از دستگاه وکیوم

تلفن تماس جهت ارتباط با بخش فروش 09129158753


عوارض دستگاه وکیوم سینه چیست؟

تحقیقات و مطالعات نشان داده است که عوارض دستگاه وکیوم سینه بسیار ناچیز و در حد صفر بوده و استفاده از این دستگاه روشی کاملا طبیعی و بی خظر برای حجم دادن به بافت سینه می باشد .عوارض دستگاه وکیوم زنانه ممکن است محدود به کمی قرمزی سینه ها به دلیل پوشش لاستیکی دور لیوان شود که این مشکل نیز در استفاده های بعدی برطرف خواهد شد .بنابراین با خیال راحت از دستگاه سفت کننده سینه استفاده کنید و نگرانی از بابت مضرات دستگاه وکیوم  نداشته باشید .

دستگاه سفت کننده سینه


قیمت دستگاه وکیوم سینه چقدر است ؟

قیمت دستگاه وکیوم سینه بسیار مناسب بوده و شما می توانید با پرداخت هزینه ای متناسب و معقول محصولی اصل و با کیفیت را تهیه کنید .شما با خرید این محصول جهت بادکش کردن سینه می توانید سینه هایی زیبا ،سفت ،بزرگ و خوش فرم داشته باشید .برای تهیه این محصول می توانید با همکاران مشاور ما تماس بگیرید :

عوارض دستگاه وکیوم زنانه

تلفن تماس با مشاورین ما :09129158753


سرم حجم دهنده سینه rintab

سرم حجم دهنده سینه rintab یکی دیگر از محصولات موثر در زمینه بزرگ شدن و سفت شدن سینه ها می باشد .شما با استفاده از این محصول می توانید سینه هایی خوش فرم و جوان داشته باشید .ماساژ سینه ها با این سرم سبب بازسازی مجدد سلول های سینه و افزایش خاصیت الاستیته پوست سینه می شود .


دستگاه پروتز سینه یا دستگاههای وکیوم سینه از آهسته ترین روش های رشد و افزایش سایز سینه ها می باشند. استفاده هم زمان از این دستگاه به همراه  ماساژ سینه، تمرینات ورزشی موثر در افزایش سایز سینه،تغذیه صحیح و ….. می تواند در فرایند بزرگ نمودن سینه ها نقش موثری داشته باشد . بنابراین توصیه می کنیم برای کسب نتیجه مطلوب و ماندگار یک روز در میان و حداقل به مدت 6 ماه استفاده کنید .در ادامه بهترین تمرینات ورزشی جهت افزایش سایز سینه ها را خدمتتان ارائه می کنیم .

کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه

شماره پروانه بهداشتی : ۱۰۰۵۴۱۰۱۲۲۸۲


1- تمرینات موثر در افزایش سایز سینه

تمرین اول

برای بزرگ شدن سایز سینه هایتان ماهیچه های شکمتان را به سمت داخل کشیده و سینه هایتان را به سمت بیرون برانید این تمرین با ایجاد فشار بر روی عضلات قفسه سینه سبب رشد سینه ها خواهد شد .

قیمت دستگاه وکیوم سینه

تمرین دوم

برای انجام تمرین پوش آپ کافیست به روی شکم بخوابید، زانوها را خم کرده و قوزک های پا را به صورت ضربدری روی هم قرار دهید . آرنج ها را خم کرده  و کف دست ها را بر روی زمین قرار دهید. اکنون بدن را بلند کنید شکم را سفت کنید و سپس
آرنج ها را خم کرده و کل بدن را یکباره پایین بیاورید. این حرکت را روزانه حداقل ده مرتبه انجام دهید.

عوارض دستگاه وکیوم سینه

تمرین سوم
مقابل  یک دیوار با فاصله ی یک متر بایستید و دست ها را به دیوار تکیه دهید اکنون با کمک دست به دیوار نزدیک شده و سپس دور شوید.
بادکش کردن سینه
تمرین چهارمبرای انجام این تمرین به پشت بر روی زمین بخوابید و در هر دست یک وزنه بگیرید .اکنون  وزنه ها را بالا برده و عضلات شکم را به سمت داخل بکشید. کمی در این وضعیت بمانید سپس وزنه ها را پایین آورده و پس از کمی استراحت مجددا این حرکت را انجام دهید.
مضرات دستگاه وکیوم

تمرین پنجم

برای انجام این تمرین دستانتان را به همراه وزنه های در دستتان به سرعت همانند یک پروانه به سمت طرفین سینه ها باز و بسته نمایید .این تمرین در فرم دهی و حجم دهی به بافت سینه اثر بسزایی دارد .

تاثیر وکیوم سینه


2-ماساژ سینه ها با روغن های گیاهی

ماساژ منظم سینه ها می تواند با بهبود جریان خون در بافت سینه در بزرگ شدن اندازه ی سینه ها موثر باشد . شما می توانید این کار را با استفاده از روغن های گیاهی نظیر روغن بادام ،روغن اسطوخدوس ،روغن نارگیل ،روغن جوانه گندم و یا روغن زیتونن انجام دهید .کافیست کمی روغن در کف دستتان بریزید و سینه هایتان را به صورت دورانی ماساژ دهید .تکرار این عمل نتایجی مشابه عملکرد دستگاه پروتز سینه به همراه خواهد داشت .

طرز استفاده از دستگاه وکیوم


3- از مواد غذایی سالم و حاوی پروتئین و  استروژن استفاده کنید

مصرف مواد غذایی نظیر بادام زمینی،آووکادو ،ماهی های چرب ،گردو و سایر مواد غذایی حاوی اسیدهای چرب می تواند نقش موثری در افزایش سایز سینه های شما داشته باشد .پس بدین منظور علاوه بر مواد غذایی ذکر شده از مواد غذایی مفید و مغذی نظیر شیر ،تخم مرغ ،آجیل ،گوشت مرغ و …. استفاده کنید و از مصرف مواد غذایی فراوری شده ،شکر و نمک جدا خودداری کنید .مصرف مواد غذایی حاوی هورمون زنانه استروژن یکی دیگر از روش های موثر جهت افزایش سایز سینه می باشد .کافیست بدین منظور از میوه ها و سبزیجات تازه ، خرما، گیلاس، سیب ، آلو، سویا،دانه های کتان، دانه های کدو تنبل،نخود فرنگی و کنجد استفاده کنید.

قیمت دستگاه وکیوم سینه


نتیجه گیری

مطالبی که در این مقاله سلامت وب خدمت شما عزیزان ارائه شد بسیار کاربردی ،علمی و عملی بوده و استفاده از آن ها می تواند در حجم دهی و سفت شدن بافت سینه اثر چشمگیری به همراه داشته باشد .با عمل به ترفندهای ارائه شده در این نوشته و خرید هر یک از محصولات ذکر شده می توانید سینه هایی سفت ،زیبا و حجیم داشته باشید.

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

 1. سولماز گفت:

  من مارک دستگاه برقی رینتاب رو گرفتم عالی بود قسمت بالای سینه ام حجم گرفته و زیر لباس خیلی قشنگ میشه

 2. مارال گفت:

  سلام لطف کنیدقیمت کرم هاوبرندخوب رومعرفی کنید.سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *