ورزش برای بزرگ شدن سينه+روشهای تقویت عضلات سینه

اگر سایز سینه های شما کوچک است شما می توانید  به وسیله روش های جراحی و غیر جراحی سایز سینه هایتان را افزایش داده و به سایز دلخواهتان برسید.استفاده از روش های جراحی پر هزینه و دارای عوارض است بنابراین بهترین راه جهت نیل به مقصودتان استفاده از تکنیک های غیر تهاجمی تر و یا غیر جراحیست .تکنیک های فراوانی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید سایز سینه هایتان را با هزینه ای بسیار پایین و بدون هیچ عارضه ای اصلاح کنید .تکنیک هایی که در این نوشته سلامت وب به شما معرفی می شود با تمرکز بر روی عضلات سینه به وسیله تمرینات ورزشی مخصوص و اصلاح برنامه غذایی سایز سینه هایتان را افزایش داده و سبب درشت تر شدن آن ها می شود .بنابراین اگر در اندیشه داشتن سینه های بزرگتر و جذابیت بیشتر هستید مطالعه این مقاله علمی را از دست ندهید.

تقویت عضلات سینه چرا و چگونه؟

تقویت عضلات سینه یکی از ارکان افزایش سایز سینه ها به وسیله تکنیک های غیر جراحی می باشد.تمرینات ورزشی و ترفندهای تغذیه ای که در ادامه خدمت شما ارائه خواهد شد با تمرکز بر روی عضلات سینه سبب تقویت عضلات سینه زنان و برجسته شدن سینه هایشان و سفت كردن سينه مردان به صورت ایمن و موثر خواهد شد .این تمرینات با بهبود جریان خون درون سینه ها و انتقال اکسیژن بیشتر جهت تنفس سلول های پوستی موجود در این ناحیه در بزرگ شدن سینه هایتان نقش موثری دارند.البته بهتر است بدانید هورمون هایی نظیر هورمون زنانه استروژن،پروژسترون ،هورمون پرولاکتین و هورمون رشد نیز نقش مهمی در رشد بافت سینه بر عهده دارندو در صورت اختلال در عملکرد هر یک از این هورمون ها مطمئنا نتیجه رضایت بخشی از تمرینات معرفی شده در این نوشته کسب نخواهید کرد .

بزرگ كردن سينه با دمبل


1-تقویت عضلات سینه با اصلاح شیوه نغذیه

بهتر است بدانید مصرف برخی از مواد غذایی در تقویت عضلات سینه شما تاثیر محسوسی دارند و می توانند در بزرگ شدن سینه هایتان نقش موثری داشته باشند.در ادامه لیست مواد غذایی مفیدی که می توانید به وسیله آن ها سایز سینه هایتان را افزایش دهید معرفی می کنیم:

  • سویا:سویا و فرآورده های حاوی آن شامل فیتو استروژن هایی هستند که رشد بافت سینه را افزایش می دهند و با دارا بودن ترکیباتی به نام ایزوفلاون ها از بدنتان در مقابل آسب های ناشی از رادیکال آزاد جلوگیری کرده و خطر ابتلا به انواع سرطان ها را در شما کاهش می دهند.

سفت كردن سينه مردان

  • آجیل ها:آجیل ها که شامل مغزهایی نظیر گردو،فندق،پسته ،انواع بادام و سایر دانه های روغنی می باشد با دارا بودن ترکیبات پروتئینی و چربی های سالم علاوه بر این که رشد سایز سینه هایتان را افزایش می دهند در داشتن قلب و مغزی سالم نیز تاثیر بسزایی دارند.

حركات ورزشي براي بزرگ كردن سينه مردان

  • رازیانه:جهت بزرگ کردن سینه با تغذیه می توانید از رازیانه استفاده کنید.فلائونوئیدهای قدرتمند موجود در دانه های رازیانه، تولید استروژن را در بدنتان افزایش می دهند .این هورمون مهم ترین هورمون جنسی زنانه است که صفات ثانویه زنانگی را تقویت کرده و در تولید بافت و تکثیر سلول های جدید در سینه موثر است.

ورزش باتر فلای

  • روغن ماهی :روغن ماهی یکی دیگر از موثرترین راه های طبیعی افزایش سینه می باشد . برای استفاده از این روغن مقداری از  دانه های رازیانه درون این روغن بریزید و پس از کمی حرارت سینه هایتان را با ترکیب این دو ماده ماساژ دهید و بعد از 30 دقیقه بشویید. استفاده منظم از این روغن می تواند نتایج شگفت انگیزی را در تقویت عضلات سینه شما به همراه داشته باشد .

بزرگ كردن سينه با ماساژ

  • دانه های خوراکی :مصرف انواع دانه های خوراکی مانند دانه های کدو تنبل، تخم کتان و دانه های آفتابگردان جهت رشد بافت سینه بسیار سودمند بوده و با افزایش سطح استروژن در بدن نقش مهمی در افزایش اندازه سینه ها دارند.

نقش تغذیه در تقوییت عضلات سینه

  • شیر و لبنیات: شیر و سایر محصولات لبنی با دارا بودن هورمون هایی نظیر هورمون های استروژن، پروژسترون و پرولاکتین باعث افزایش سایز سینه در زنان می شوند.

تقویت عضلات سینه


2-تقویت عضلات سینه با ماساژ سینه ها با روغن های طبیعی

بهترین روش بزرگ شدن سینه به صورت طبیعی ماساژ سینه ها با روغن های طبیعی مانند روغن نارگیل و روغن زیتون می باشد.ماساژ سینه ها سبب می شود جریان خون در سینه ها افزایش یافته و کشش بافت درون سینه بیشتر شده و در نتیجه سینه ها سفت تر و بزرگ تر شوند.برای انجام ماساژ کافیست یکی از روغن های نامبرده را بین دو کف دست خود کمی بمالید تا گرم شود.سپس دست هایتان را روی سینه هایتان قرار داده و به صورت حرکات دایره ای سینه هایتان را ماساژ دهید.
بزرگ كردن سينه با ماساژ تکنیکی ارزان ،در دسترس و راحت برای شما محسوب می شود .

بزرگ كردن سينه با ماساژ


3-پرس وزنه را انجام دهید

یکی از حركات ورزشي براي بزرگ كردن سينه مردان انجام تمرینی به نام پرس وزنه می باشد.برای انجام این تمرین مطابق تصویر به پشت بر روی زمین بخوابید و کف پاهایتان را بر روی زمین قرار دهید و در هر دست خود یک وزنه یا دمبل بگیرید. اکنون دستانتان را به همراه وزنه ها تا بالای شانه ها بالا برده و شکم را به سمت داخل بکشانید. کمی مکث کنید اکنون وزنه ها را پایین آورده و کمی استراحت کرده و مجددا این تمرین را تکرار کنید.

بزرگ كردن سينه با تغذیه


4- ورزش باتر فلای به صورت ایستاده

برای انجام این تمرین پاهایتان را به عرض شانه باز کنید و در هر دست یک وزنه بگیرید .اکنون دستها را به سمت طرفین باز کرده و سپس به سمت پایین بیاورید تکرار این حرکت 30 تا 50 بار در روز نقش موثری در سفت شدن عضلات سینه زنان و تقويت عضلات سينه مردان در خانه دارد.

تقويت عضلات سينه مردان در خانه


5- تمرین پوش آپ را انجام دهید

جهت انجام این تمرین بر روی شکم بخوابید، زانوها و آرنجتان را خم کنید اکنون کف دست ها را روی زمین قرار دهید. اکنون سعی کنید بدن خود را با تکیه بر زانوها و کف دستتان از زمین بلند کنید حالا کل بدن را یکباره پایین بیاورید به نحوی که سینه ها به زمین برخورد نکندو بازوها به موازات زمین قرار گیرند. دوباره به وضعیت قبل بازگردید و این حرکت را در روز تکرار کنید.

ورزش برای بزرگ شدن عضلات سینه


6-پرس روی نیمکت با وزنه

برای انجام این تمرین به پشت بر روی یک نیمکت دراز بکشید و پاهایتان را به عرض شانه هایتان باز کنید .در دستانتان یک وزنه بگیرید و دستانتان را به همراه وزنه تا جایی بالا بیاورید که آرنج هایتان نزدیک به قفل شدن باشند .اکنون کمی مکث کنید و سپس دستانتان را پایین بیاورید .فراموش نکنید در زمان بالا بردن وزنه باید نفستان را بیرون دهید و در هنگام پایین آوردن  وزنه هوا را به درون شش هایتان بفرستید.این حرکت را در ده ست و در هر ست 6 مرتبه می توانید انجام دهید.شما می توانید جهت بزرگ كردن سينه با دمبل همین حرکت را با دمبل نیز انجام دهید .

بزرگ كردن سينه با دمبل


7-تمرین شناسوئدی

برای انجام این حرکت به پشت بر روی زمین دراز بکشید اکنون کف دستانتان را بر روی زمین بگذارید و در وضعیتی قرار گیرید تا  فقط زانوها با زمین در تماس باشند. کمر و گردنتان  را صاف نگهدارید اکنون به آرامی آرنج را خم کنیدو وزنتان را بر روی بازوها متمرکز کنید اکنون سینه خود را به سمت زمین نزدیک کنید و سپس آرنج ها را صاف کرده و به وضعیت اولیه تان برگردید.این حرکت را ۳ نوبت و هر نوبت برای ۱۰ بار تکرار کنید.دقت کنید در انجام این حرکت به هیچ وجه نباید زانوانتان را خم کنید.

ورزش برای بزرگ شدن عضلات سینه


8-شنا با نیمکت

برای انجام این تمرین مقابل یک نیمکت بایستید پاهایتان را به عرض شانه باز کنید و کف هر دو دست خود را بر روی نیمکت قرار دهید اکنون در حالیکه پاهایتان و کمرتان در حالت کاملا کشیده قرار دارد حرکت شنا را انجام دهید بدین صورت که آرنجتان را خم کرده و عضلات سینه را به نیمکت نزدیک کنید و پس از کمی مکث به وضعیت اولیه تان بازگردید.


9-پرس بر روی نیمکت شیب دار

برای انجام این حرکت به پشت بر روی یک نیمکت بدنسازی که زاویه 45 درجه ای دارد دراز بکشید.دو دمبل در هر دستتان بگیرید و دستانتان را با دمبل ها بالا ببرید و  بعد از یک وقفه کوتاه آن ها را پایین بیاورید. زمانی که دمبل ها را بالا می برید عمل بازدم  و وقتی دمبل ها را پایین می آورید عمل دم را انجام دهید.این حرکت را در چهار ست و با 12 بار تکرار انجام دهید.


10-تمرین باتر فلای به صورت خوابیده

ورزش باتر فلای در سفت شدن و تقویت عضلات سینه نقش موثر و اثبات شده ای دارد .کافیست برای انجام این حرکت به پشت بر روی نیمکت بدنسازی دراز بکشید و در هر دستتان یک دمبل بگیرید دستهایتان را کمی خم کنید و اکنون دمبل ها را تا جایی بالا بیاورید که در کنار هم،بالای سرتان قرار گیرند و پس از کمی مکث دستانتان را پایین بیاورید.این تمرین قدرتی را در سه ست 12 تایی تکرار نمایید .در نهایت اینکه نقش ورزش برای بزرگ شدن عضلات سینه را نادیده نگیرید و حتما از تمرینات ارائه شده در این مقاله سلامت وب استفاده کنید تا تغییرات شگفت انگیزی را در سینه هایتان مشاهده کنید.


11-از کرم بزرگ کننده سینه استفاده کنید

یکی دیگر از راه های افزایش سایز سینه و فرم دهی به بافت پستان ها استفاده از کرم ها و ژل های افزایش دهنده سایز سینه می باشد .این کرم ها با دارا بودن ترکیبات موثره گیاهی و فرمولاسیون پیشرفته بهترین راه افزایش سایز سینه ها بوده و در بزرگ کردن و سفت کردن بافت سینه نقش بسزایی دارند.شما می توانید برای اطلاع از بهترین کرم های بزرگ کننده سینه به مقاله کرم بزرگ کننده سینه+معرفی بهترین کرمهای بزرگ کننده و سفت کننده سینه مراجعه کنید.

سفت كردن سينه مردان


12-فرم ایستادنتان را اصلاح کنید

بهتر است بدانید فرم ایستادن و راه رفتن شما نقش موثری در فرم سینه ها و بهبود وضعیت آن ها دارد .بدین منظور کافیست همیشه سر خود را بالا نگهدارید گردن خود را بالا گرفته و از افتادن شانه هایتان جلوگیری کنید.شکم و سینه های خود را به سمت بیرون داده و با تنفس صحیح جذابیت را به سینه هایتان هدیه کنید.

تقويت عضلات سينه زنان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *